Necenzurujeme.cz

Nejrozšířenější “konspirační” teorie o covidové operaci

Svět se vaří. Dějí se šílené věci. Na první pohled nic nedává smysl...a na druhý také ne. Hroutí se americké impérium a na hraně je i EU. Přichází krize, jaké většina z nás za svého života ještě nezažila. Spoustě lidí z toho všeho kape na karbid. Vypadá to zle. Ale na konci znovu přijde svoboda a obrození. Je to jisté, protože to tak bylo vždy. Jen musíme bohužel projít celým tím nechutným procesem explodujícího septiku a následného vymetání Augiášovo chléva.

V posledních letech se bohužel rozjela masivní a docela úspěšná informační kampaň, že když kdokoli přichází s mainstreamem neposvěcenými teoriemi o událostech kolem nás, je to projevem bláznovství, nerozumu, nevzdělanosti a jakéhosi „dezolátství“. Zcela přirozená a racionální snaha přemýšlet, analyzovat, hledat souvislosti a vysvětlovat různé skutečnosti je automaticky označována nálepkou „konspirační teorie“ nebo "dezinformace" a ta je prezentována jako synonymum pro „pitomosti pro blbce“.

Přitom je to právě naopak – jen blbec automaticky přijímá vše, co mu tvrdí mluvící hlavy v televizi. Historie znovu a znovu a znovu ukazuje, že hlavní média často a záměrně manipulují a lžou. V totalitních režimech je ta tendence ještě výraznější než v dobách klidu a prosperity. Asi jen málokdo pochybuje, že v době nacistické okupace nebo komunistického režimu hlavní média lhala a manipulovala od rána do večera. Proto je zvláštní pozorovat, že v současné covidové totalitě hodně lidí na lekce z minulosti zapomnělo a těm samým médiím, které jim v minulosti tolikrát lhaly, najednou absolutně věří. TOHLE je projev naprostého nerozumu a naivity.

Podívejme se tedy na nejrozšířenější teorie o tom, co se vlastně děje s tím zapeklitým „covidem“ a celým světem. Na teorie, které působí bláznivě i na ty, které dávají větší smysl. Rozumný člověk má totiž sledovat všechny možné alternativy, alespoň na chvilku se nad nimi skutečně zamyslet a pak z nich vybrat tu, která mu přijde nejpravděpodobnější. Je to stejné, jako když v minulosti rozumní lidé nepřijímali slepe oficiální "pravdu" o tvaru Země a nenechali se odradit odporem a posměchem k tehdejší verzi "konspirační teorií" a "deziformací" ve stylu „kdyby byla Země kulatá, tak z ní přece všichni popadáme dolů...a navíc by se to neutajilo a naši vzdělaní církevní vůdci by nám přece nelhali, ty jeden dezinformátore, ha ha!“. Hlavní je nenechat se čímkoli a kýmkoli manipulovat, sehnat si co nejvíc informací a snažit se z nich udělat vlastní závěry.

Také připomenu důležitý shrnující článek „Covidová operace - co už víme s jistotou“, ze kterého moje hodnocení z části vychází. Je totiž dobré si na jednom místě projít vše, co už se o Covidu a dění kolem něj skutečně potvrdilo a tím i ovlivnilo „konspirační“ teorie o jeho původu a využití pro překopání naší civilizace. Podstatné jsou podle mě hlavně Teorie 6 a 7.

Ještě podotýkám, že COVID-19 je zcela evidentně součástí většího schématu, do kterého zapadá i elitáři podporovaná masová migrace, Zelený úděl, zavádění globální digitální identity a měny atd. Teď se ale zaměřujeme primárně na covidovou část téhle snahy překopat naši civilizaci.

 

Teorie 1 - Oficiální narativ aneb vražedná epidemie z čínských netopýrů

Pravděpodobnost (podle autorky článku): naprosto mizivá

Tohle je oficiální verze reality, která je hystericky prezentovaná ve velkých médiích (tedy veřejnoprávní ČT a Český Rozhlas, Seznam Zprávy+Novinky, iDnes, částečně NOVA a CNN Prima News atd.). I přes velehory důkazů, které už zcela jednoznačně ukazují, že je všechno úplně jinak, nám velká média stále prezentují příběh, ve kterém chudý čínský smraďoch ulovil špinavého netopejra, donesl ho na trh, netopejr si pšíknul a nakazil čínského smraďocha novodobým morem.

Mor se pak začal šířit po Číně, lidé v ulicích doslova padali mrtví k zemi po miliónech, ale zlá čínská vláda všechno tutlala, protože...protože je prostě zlá. Naštěstí se vše náhle odhalilo a shodou okolností měly americké firmy Pfizer a Moderna už v podstatě nachystané mRNA pseudovakcíny právě na koronaviry a měly na vše i přichystané výrobní linky. Nachystané byly čirou náhodou i PCR testy a celá řada dalších věcí. Virus se poprvé objevil u americké laboratoře ve Wu-chanu, kterou pomáhá platit i Anthony Fauci, hlavní tvář „boje proti Covidu“, ale to je také náhoda.

Shodou okolností se těsně před vypuknutím koronavirové pandemie (která neplní definici pandemie ani epidemie) konala konference Event 201, která prakticky přesně představila scénář, podle kterého už žijeme skoro dva roky, a byly při ní předány pokyny novinářům a různým hodnostářům. Náhodou. U čehokoli, co se jakkoli týká COVID-19, je vždy přítomen Bill Gates, tedy fanatický propagátor masové vakcinace (na které podle vlastních slov vydělává desítky miliard dolarů) a Anthony Fauci (nejlépe placený úředník v historii USA, který se mimo jiné podílí na vývoji biologických zbraní). Vše je ale náhoda.

Nový koronavirus je natolik vražedný, že asi 70% lidí potřebuje udělat test, aby vůbec poznali, že jsou tak smrtelně nemocní. Mezi mladými a zdravými lidmi přežije nákazu cca 99,999% nakažených, takže jde zcela jasně o nejsmrtelnější nemoc od dob Černé smrti ve středověku a musíme kvůli ní úplně zdevastovat celou zem. Nemocnice praskají ve švech, takže statistika ukazuje, že měly v roce 2020 cca o 10-20% méně obsazených lůžek než normálně. Jediná ochrana jsou roušky, takže země, kde se tvrdě vyžaduje jejich neustálé nošení, mají více nemocných než země, kde je nenosí. Virus se šíří hlavně po deváté hodině večer, na vánočních trzích, v poloprázdných malých obchůdcích nebo když stojíte v hospodě, ale nešíří se v přecpaných supermarketech nebo když v hospodě sedíte na židli. Jediné řešení je 100% účinná vakcína od Tfujzru, se kterou sice dál můžete virus šířit, můžete onemocnět a dokonce i zemřít po těžkém průběhu nemoci, ale podle novinářů by smrt na covid bez vakcinace byla mnohem horší (asi byste umřeli víc). Nemoc zasahuje takřka výhradně staré a komorbidní pacienty a pro mladé a zdravé lidi jde o banální virózu, takže řešením je tvrdé omezování hlavně mladých a zdravých lidí a jejich masová vakcinace tou stoprocentně účinnou vakcínou (jen ještě nevíme, na co vlastně stoprocentně účinná je – na covid rozhodně ne). A protože ta vakcína tak skvěle funguje, musí na ni jít každý, ale protože moc nefunguje, tak se na ni musí chodit každých šest měsíců...protože funguje skvěle...protože moc nefunguje. Eh?

Všechno je to pravda a komu to přijde nesmyslné je antivaxer, popírač, odmítač, konspirační teoretik, nevzdělanec z vesnice a dezolát. Jasné? Vše potvrzuje naprosto DRTIVÁ většina expertů - tedy těch asi 15 lidí v celé republice, kteří jsou pořád dokola zváni do televizí a novin.

 

Teorie 2 - brutální epidemie z čínské laboratoře, vše ostatní je náhoda

Pravděpodobnost (podle autorky článku): velmi nízká

Tuhle teorii už jsou nucena občas prezentovat i velká média. Jde v podstatě o to samé, jako bylo popsáno v Teorii 1, ale už se připouští, že by virus mohl být umělého původu. Ale i když se přiznává, že tedy virus někdo záměrně vytvořil v laboratoři tak, aby byl co nejvíc nakažlivý a pak ho zřejmě vypustil, je to jen náhoda. Všechno je náhoda. Americké farmaceutické koncerny prostě byly perfektně připravené a náhodou měly předpřipravenou vakcínku na tento umělý virus. Politici v západních zemích dělají všechny ty naprosto shodné a absurdně kontraproduktivní kroky také náhodou. Případně ne náhodou - je to společná strategie boje proti covidu, která sice vůbec nefunguje, ale alespoň jí dělají (skoro) všichni stejně, používají totožné astroturfingové fráze, podporováni jsou stejnými penězi, hrozí stejnými tresty a mají stejný harmonogram "opatření" a příkazů (jen v různých zemích různě časově posunutý, aby to nebylo až tak okaté). Je tedy přiznáno, že je pandemie centrálně řízená, ale myslet si, že ji někdo centrálně řídí, je konspirační teorie.

Vše dává smysl a pokud říkáte něco jiného, jste popírač, odmítač a všechna ta další oblíbená slovíčka.

 

Teorie 3 - genocidní válka organizovaná mimozemskými reptiliány

Pravděpodobnost (podle autorky článku): naprosto mizivá

Nyní se dostáváme k teorii z velmi alternativních médií a od lidí, kteří se často označují třeba Q nebo Qanon. Podle nich byl virus vytvořen uměle za pomoci mimozemské civilizace, která nás už po tisíciletí sleduje a ovlivňuje náš vývoj. Hlavní základnu mají na odvrácené straně Měsíce.

Mimozemšťani jsou s námi nespokojení a chtějí srazit lidskou populaci na naprosté minimum, aby se vzpamatoval pozemský ekosystém. S tím jim pomáhá pečlivě vybraná a vyšlechtěná „elita“ lidských hybridů. Tato "šlechta" má lidské geny vylepšené „reptiliánskými“ a je používána k ovládání lidské populace už po tisíce let. Někteří lidé si dokonce myslí, že mentální energie z každé pozemské války, masové hysterie, ze strachu, utrpení a umírání mimozemšťany posiluje, že je to pro ně „mňamka“ a právě proto si lidstvo pěstují - lidská civilizace je něco na způsob dobytčí farmy. A aktuálně prý mají mimozemšťané hostinu.

 

Teorie 4 - genocidní válka, elitářská depopulace na 500 miliónů lidí

Pravděpodobnost (podle autorky článku): nízká

Staré rody elitářů, které minimálně dva až tři tisíce let ovládají lidstvo, se dohodly, že technologický pokrok dosáhl takové úrovně, že většina lidí už tu není potřeba, zbytečně zabírá místo a znečišťuje jim jejich planetu. Před asi třiceti lety se tedy dohodli, že sníží lidskou populaci na „zlatou miliardu“ nebo případně jen na 500 miliónů lidí. To mají dokonce i vytesáno do tajemných obelisků v americkém státě Georgie.

Jedno z 10 přikázání na Georgijských poradních kamenech je: "Udržujte počet lidí pod hranicí 500 000 000 v trvalé rovnováze s přírodou."

Lidé, kteří zůstanou po genocidě naživu, budou pod jejich totální kontrolou za pomoci digitálních technologií (sledované telefony, drony, všudypřítomný kamerový systém, jediná celosvětová digitální měna, univerzální digitální „covid“ pasy atd.).

Elitáři se rozhodli, že nejlepší cestou k depopulaci bude využít masovou hysterii z nové nemoci a následnou globální vakcinaci celé populace speciální „vakcínou“, která v podstatě bude fungovat jako jed na krysy. To znamená, že jde o jed s extrémně zpožděným účinkem a masivní vymírání nastane až po několika letech a několika opakovaných dávkách vakcíny. Případně trpělivě počkají ještě déle a cílem „vakcín“ je primárně způsobit masivní zhoršení zdraví a neplodnost lidské populace. Elitami vybraní, poslušní jedinci mají místo vakcíny dostávat jen placebo a budou se tak moct množit dál, aby mohli v budoucnu sloužit.

Vakcinace byla zvolena jako nástroj genocidy proto, že elitáři jsou (ještě pořád) lidé a tak nemohli vypustit skutečně nebezpečný virus – tím by ohrozili i sebe. Nechali tedy vyvinout a pravidelně vypouští virus, který je nebezpečný asi jako chřipka, ale je nový a tím se s ním i lépe marketingově pracuje. Látka, která se proti tomuto viru do lidí píchá, sice ani neplnila definici vakcíny, ale protože si slovo „očkování“ v minulosti vysloužilo skvělou pověst, byla definice tohoto termínu skrze WHO změněna, aby mohlo být využito k účinnějšímu marketingu.

Tito elitáři dokážou rozjet tak velkou akci kvůli tomu, že vlastní podstatnou část světa přes různé společnosti a firmy (Blackrock, Vanguard...), které vlastní jiné společnosti, které vlastní zase další společnosti atd., takže se v té složité síti prakticky nikdo kromě nich nevyzná a není na první pohled jasné, jak velkou část světa ve skutečnosti ovládá jen několik rodin. První užitečná data pro tuto masivní psychologickou operaci získávali už při spuštění hysterie s AIDS, později s ptačí a prasečí chřipkou. Znalosti nabyté z těchto přípravných akcí nyní využili naplno při operaci „COVID-19“.

 

Teorie 5 - eugenická operace

Pravděpodobnost (podle autorky článku): velmi nízká

Tahle teorie se velmi podobá variantě 4, ale zároveň předpokládá, že ta hlavní elitářská síla na pozadí („Globální Prediktor“) je ve skutečnosti do určité míry benevolentní. Chce sice zásadně snížit lidskou populaci a rozbít aktuální ekonomicky i ekologicky neudržitelný systém, ale zároveň chce zachovat to nejlepší z lidství.

Ke snížení populace tedy má dojít také za pomoci vakcinace, ekonomického kolapsu, hladomorů atd., ale zároveň je nenápadně vypouštěn do éteru dostatek informací o tom, co se skutečně děje. Inteligentní lidé se tedy tyto informace mohou najít, využít je k vlastní ochraně a tím i přežít „apokalypsu“. Vymřeli by tak hlavně lidé, kteří neumí využívat moderní technologie a efektivně si hledat informace a také lidé, kteří jsou příliš nesamostatní a závislí na systému a kteří se nechají snadno zmanipulovat mediální propagandou a neumí dobře používat vlastní kritické myšlení. A samozřejmě i lidé poživační, kteří informace o nebezpečí jedovatých pseudovakcín sice dostanou, ale kvůli krátkodobým odměnám si je stejně nechají píchnout.

Výsledkem by tedy opět byla obrovská depopulace planety na jednu až dvě miliardy lidí, ale ti co zůstanou, budou moci vytvořit novou civilizaci na lepších základech.

 

Teorie 6 - elitáři využívají náhodně uniklý virus pro zavedení NWO

Pravděpodobnost (podle autorky článku): možná; ale řada věcí neodpovídá (elitáři byli až příliš dobře nachystaní)

Tuto teorii považuje za tu správnou možná nejrychleji rostoucí skupina lidí. Předpokládá, že virus je sice umělý a byl vyvinut v laboratoři (jedno jestli čínské, americké nebo britské), ale nebyl vypuštěn v rámci nějakého obřího „master plánu“. Byla to spíš náhoda nebo nedbalost.

Skupina jasně propojených miliardářů a jejich poskoků ale neustále drží prst na tepu doby a právě takovéto události miluje a čeká na ně. Války, epidemie, občanské války, rasové nepokoje, politické hašteření atd. - to vše je pro ně doslova živnou půdou a využívají to k manipulaci trhů a rozpínání svých impérií. Sami krize většinou nevyvolávají, ale když nastanou, tak je rádi přiživí a nasměrují vhodným směrem. Na vybraná místa dosazují svoje lidi a s jejich pomocí pak devastují firmy a dokonce i státy a pak je levně skupují a přidávají ke svým skrytým impériím.

A o nic jiného nejde – opravdu jen o peníze a o moc. Lidé jsou pro tyto elitáře jako hmyz a tak pro ně není žádný problém na jejich ovládání využívat třeba nově vyvinuté viry a nebezpečné pseudovakcíny. Kontroverze kolem vakcín a nemoci jsou pro ně naopak super, protože celosvětově destabilizují společnost a to je pro elitáře dokonalé pískoviště na hraní. Žádnou zásadní depopulaci planety ale neplánují, protože by to nezvládli zorganizovat do takové hloubky a hlavně by tím přišli o miliardy potenciálních „otroků“, kteří jim budou vydělávat ještě víc peněz. Protože majetku a moci není pro tyto globální parazity nikdy dost, u těchto komodit pro ně neexistuje žádný strop.

 

 

Teorie 7 - pečlivě naplánovaná agenda pro zavedení NWO

Pravděpodobnost (podle autorky článku): vysoká

V základu se podobá určité kombinaci Teorie 4 a 6. Skupina globálních elit, které sídlí hlavně v americkém Washingtonu a Los Angeles („deep state“) se rozhodla, že chtějí jednu globální vládu, jednu globální digitální měnu a totální kontrolu nad veškerým obyvatelstvem. Celou řadou přípravných operací (AIDS, 11. září, prasečí chřipka, ptačí chřipka…) si nachystávali populaci a zároveň sbírali znalosti o chování velkých skupin a celých národů. S pomocí tajných služeb průběžně vytvářejí nesmírně komplexní matematický model na předpovídání chování mas a jejich ovládání. Novodobou zbraní hromadného ničení už totiž nejsou rakety, tanky a dokonce ani atomové bomby, ale informace a kompletní ovládnutí lidské mysli.

Cílem „covidové operace“ je zavedení digitálních pasů, na kterých jsou uloženy všechny vaše údaje a slouží jako vstupenka do normálního života. Není to tedy tak, že digitální pasy jsou tu kvůli covidu, ale covid je tu kvůli digitálním pasům a kontrole. Ještě důležitější než nový typ ID je ale natrénovat lidi k absolutní poslušnosti a k tomu, aby považovali konstantní kontrolu všech aspektů svého života za naprosto normální věc.

 

"Nový normál"

Hlavním nástrojem ovládnutí lidské mysli je ze začátku především strach z „neznámého a neviditelného nepřítele“, který v různých variacích využíval každý totalitní režim v historii. Konstantní strach ale není možné udržovat navěky, lidé časem otupí a ani neustálé strašení novými variantami virů nebude fungovat donekonečna. Zásadní je tedy nacvičit lidi na nové chování neustálým opakováním povelů (jako Pavlovovy psy), agresivně podporovat skupinové myšlení, společenskou konformitu, vyčerpat jejich vůli k odporu ignorací zjevných faktů a gaslightingem a využívat další metody psychologické manipulace, aby i po „vypnutí pandemie“ lidé dál bez přemýšlení prováděli nové vzorce chování a dál se bez řečí nechávali kontrolovat na každém kroku (protože už to budou brát jako běžnou součást života ). Cílem je vytrénovat většinu na „nový normál“, který bude sama aktivně vyžadovat po menšině, která je odolnější proti psychologické manipulaci a která nebude ochotná se totalitě podvolit.

 

Shrnutí

Tento seznam mezi lidmi kolujících teorií o tom, co se ve skutečnosti děje se světem, určitě není úplný, ale snad jsem vybrala ty nejrozšířenější.

Já osobně považuji ten „oficiální“, mediální výklad reality za naprosto absurdní a tak nesmyslný, že mu mohou věřit už jen lidé, kteří naplno propadli mediální hypnóze (bohužel je jich pořád spousta). Zároveň ale vidím i spoustu nelogičností ve většině alternativních teoriích, které se šíří mimo mainstream. Například teorie o tvrdé depopulaci planety mi nedává smysl z několik důvodů – pokud by opravdu během následujících let zemřelo až několik miliard lidí, jsou jména hlavních aktérů covidového divadla natolik známá, že by prakticky najisto byla přeživšími pozabíjena většina z nich. Lidé už by měli dostatečné alibi ty zmetky popravit. Navíc by došlo na vymření hlavně bělošské populace a třeba Afrika by zůstala skoro nedotčená a problém by byl i s Ruskem a Čínou, které jsou pod kontrolou jiných sil a vakcín. Ale hlavně - pokud by docházelo k masivnímu vraždění lidí pomocí vakcín, tak se primárně pozabíjí ti nejposlušnější a zůstanou rebelové a tvrďáci, kteří navíc často umí dobře pracovat s daty, jsou velmi nezávislí a často umí dobře zacházet se zbraněmi.

Teorie o různých mimozemských zásazích jsou zase nedostatečně podloženy hmatatelnými důkazy. Tedy po pravdě – dnešek je tak šílený, že kdyby mi přistál na zahrádce létající talíř a z něj vyšli ušatí zelení mužíci s tím, že ke mně jdou na zelňačku, tak pokrčím rameny a půjdu vařit. A pravděpodobnost existence mimozemského života je vzhledem ke známým rozměrům vesmíru blízká jistotě. Ale teorie o mimozemských kontrolorech nebo o supermocných lidských hybridech stále vypadají jako nesrovnatelně méně pravděpodobné než to, že vše prostě řídí banda odporných psychopatů, kteří se zcela prokazatelně všichni znají a opakovaně se sjíždějí na různých „konferencích“, kde vytváří svoje plány na totální kontrolu lidstva (dříve třeba Bilderberg, dnes sjezdy Světového Ekonomického Fóra v Davosu atd.).

Odtrženost těchto psychopatů od normálního světa a jejich rostoucí arogance je ale obrovskou nadějí do budoucna. Oni opravdu věřili, že nakonec ovládnou všechny důležité informační toky, že se jim prakticky všichni podřídí a také že jsou tak inteligentní a schopní, že se proti nim nemůže vytvořit efektivní odpor. Ale pýcha předchází pád – v běžné populaci jsou mraky extrémně chytrých lidí, někteří z nich dokonce chytřejší než ta samozvaná korporátní a bankovní „šlechta“. Jen se prostě ZATÍM nijak neangažovali v boji, protože jejich pozornost a úsilí byly zaměřeny jinam – ke klasickému podnikání, k umění, ke skutečné vědě, k vlastní rodině atd. Ale teď jich je čím dál tím víc zatlačováno do kouta. A to nejen běžná pracující střední třída, ale dokonce i skutečná intelektuální elita (dobří lékaři, čestní umělci, právníci s páteří atd.), workoholičtí milionáři a dokonce i řada miliardářů (těch, kteří nejsou v „elitním klubu psychopatů“).

Elitáři začínají vidět, že se proti nim sbírá větší odpor, než čekali a tak tlačí se svými plány víc a víc na pilu. Ale čím víc tlačí na pilu, tím větší odpor se zvedá. I lidé, kteří v srdci žádnou revoluci nikdy neměli a snažili se žít konformní život ala „smrádek ale teplíčko“, najednou přemýšlí, co se to sakra děje a jak podpořit hnutí odporu.

Ale ke skutečné revoluci nás čeká ještě dlouhá cesta. Rok 2022 bude pravděpodobně dost drsný. A ani během něj se to zřejmě nevyřeší. Čekají nás ještě roky nepokojů, hnusu, rozbrojů, ekonomických kolapsů a sem tam dokonce i malých lokálních válek. Ale na konci toho bude Nová Renesance. Nové vzedmutí lidského ducha. Vnímaví lidé už ty pozitivní spodní proudy zcela jasně cítí. Jen se to naplno neprojeví hned.

Hlavní je vydržet a aktivně se bránit. Bojovat tak, aby si vaše vnoučata jednou řekla: „Člověče ten můj děda a babi, to byli kabrňáci!“. Protože jestli s tím hnusem bojovat nebudeme, tak ta vnoučata, která by na nás mohla být hrdá, možná ani nebudou existovat...

Úvodní a závěrečný obrázek jsou fresky z letiště v Denveru, které v devadesátých letech vytvořil mexický umělec a bývalý americký voják Leo Tanguma. Ukazují apokalyptickou událost, kdy "fašoun" v plynové masce probodává holubici míru a v otráveném vzduchu za ním zůstavají hromady mrtvých; na dalších jsou lesní požáry a rakve s dospělými, aby na poslední fresce děti zničily "fašouna", roztříštily jeho "bodátko" ocelovou pěstičkou a založily novou, harmonickou společnost.

 

Štítky článku: coronaviruskoronaviruspolitikaspolečnost

prestiž 1: 25,64 přečteno 739×

1 Hodnotit článek 24

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Nejrozšířenější “konspirační” teorie o covidové operaci

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse