Necenzurujeme.cz

Volilo 598 % voličů. Však my vám tu hubu zavřem!

Brusel zřejmě trnul hrůzou, aby se vedle Miloše Zemana, Viktora Orbána, Roberta Fica, Beaty Szydłové a Andrzeje Dudy nedostala do čela další země osobnost, odmítající migranty a diktát Bruselu. Rozkaz však zněl jasně: „muž s brašnou nesmí projít za žádnou cenu!“

Kdyby volby mohly něco změnit, tak by je zakázali, říká se. Jenže v Rakousku to po prvním kole vypadalo, že opravdu mohou volby něco změnit. Hrozilo riziko, že se k V4 názorově přidá i Rakousko. Nejen názorově. A tak se v Rakousku (jen tam?) „vymyslelo“, že se korespondenční hlasy budou sčítat až druhý den. Zřejmě proto, aby se podle nedělního výsledku voleb, kdy se sečetly hlasy těch, co volili osobně, mohlo „zařídit“, aby se korespondenční hlasy sečetly tak, jak je „potřeba“.

Inu, že se to povedlo na jedničku, je vidět z „konečného“ výsledku voleb. Použiji všeříkající hlášku z filmu Pelíšky: „rozkaz zněl jasně, muž s brašnou nesmí projít za žádnou cenu“. První kolo voleb a i druhé (osobní hlasování) vyhrál Norbert Hofer, medii označovaný jako ultrapravičák s pistolí či xenofob, hezoun, nácek, populista, nebo dokonce rasista. O tom, že je vlastně jeho protikandidát (ruského původu) ultralevičák a svým způsobem „ekoterorista“ media cudně mlčela. Nepomohlo to, ale byla tu pojistka – korespondenční hlasování.

A že ta pojistka zafungovala, jsme viděli všichni. Soudruhům se to podařilo. Jenže, po pachatelích, kteří nenechali „projít muže s brašnou“ zůstaly zřejmě stopy a nejen pachové. Například ve volebním obvodě v Linci hlasovalo 598% voličů. Takové účasti u voleb by nedocílil ani Kim. ZDROJ

Navíc, je těžko uvěřitelné, že by ti, co hlasovali korespondenčně, měli zcela opačný názor než ti, co hlasovali osobně. Po sečtení hlasů vhozených osobně do uren vedl Hofer o cca 144 000 hlasů. Korespondenčního hlasování se zúčastnilo cca 700 000 voličů a po sečtení většiny korespondenčních hlasů vedl Hofer o 12 702 hlasů. „Ránu do vazu“ mu mimo jiné dalo sečtení hlasů z Lince, kdy jeho  protikandidátovi dalo 3 518 voličů 21 060 hlasů.

Korespondenčních hlasů ziskal Bellen udajne o nějakych 177000 vic nez Hofer.
Počítejme tedy: pocet voličů * Hofer * Bellen * rozdíl
Přímo volilo * 5656000 * 2935464 * 2720536 * 214928
Výsledek sčítání * 22.05.2016 * 51,90% * 48,10% *
Korespondenčně volilo * 744000 * 287000 * 457000 * -170000
Suma hlasů * 6400000 * 3222464 * 3177536 * 44928
I když Bellen získal údajně z korespondenčního hlasovani o 170000 hlasu vic nez Hofer,
stále měl Hofer celkem o 44928 hlasu vic. Kde jsem udělal chybu ?

Další "podivnost": počet neplatných lístků ve druhém kole (2 kandidáti) přesáhl počet neplatných lístků z prvního kola (5 kandidátů) o 79%. Už polovina toho rozdílu by stačila Hoferovi k vítězství. Ve druhém kole bylo odevzdáno cca 165 000 (!!!) neplatných hlasů.

Turecko se s Bruselem nedohodlo a tak se na nás letos (i podle konstatování německého ministra) povalí vlna 8 – 10 milonů migrantů. Namísto, aby Brusel chránil Evropu a její původní obyvatele, dramaticky narůstá cenzura medií, je potírána svoboda slova, jsou přijímána opatření, jež mají odzbrojit prakticky všechny držitele střelných zbraní. Zřejmě z obavy z občanské války. Tedy, je nám upřeno právo se bránit a bojovat za svobodu a jsme posláni doslova na porážku.

Falšují se průzkumy, ti, co se bojí islamizace, jsou kriminalizováni a umlčováni. Petice a referenda jsou k ničemu, nic nezmění. Jenže, za současnou situaci si můžeme sami. Může za ni naše lenost, neochota jít k volbám, lenost či obava se osobně vyjádřit. Lidé volají po referendu, ale pokud je kdy vyhlášeno, vykašlou se na ně. Uvedu příklad ze Slovenska:

Slovensko je zhruba poloviční než Česká republika a má přes 4 milióny voličů. S názorem, že manželstvím se nesmí nazývat žádný jiný svazek, než vztah jednoho muže a jedné ženy, souhlasilo v referendu přes 94 %  Slováků. Se zákazem adopce dětí homosexuálům souhlasilo přes 92 % hlasujících. Právně závazné však výsledky nejsou, neb účast byla jen 21,4 %. Zřejmě je názor 78,6% voličů, kteří referendum ignorovali ve stejném poměru, ale protože se na to prostě vykašlali, výsledek je, jaký je. Ale hned toho využila mediokracie (kýmpak asi placená) a přispěchala s komentáři:  „Slovensko se vyhnulo ostudě“, „Xenofobové neuspěli“, „Drtivá porážka xenofobů“, „79 % Slováků pro větší podporu  LGBT“ a podobně.

Andrej Babiš možná pochopil, že plošným zákazem kouření by naštval hodně svých voličů a tak jeho poslanci zákon shodili. Vedle toho ale zavedl EET, měsíční práskačenky DPH, připravuje cenzuru internetu a na svém mediu idnes.cz nechá zlikvidovat každého blogera, který protestuje proti islamizaci Evropy a cenzuře. Pokud se ale k těmto otázkám transparentně nepostaví, pokud se jasně nevyjádří k migraci, budou jej zas volit lidé nakrmení koblihami, či čerstvým českým masem, z 50 % obsahujícím vodu a konzervanty? Budou lidé volit kudrnáče Sobotku, až zase zruší nějaký poplatek a trojnásobek jim vezme z druhé kapsy?

Pokud se tak stane, brzy zahyneme. A já se toho nehodlám účastnit. Za totality jsem ani minutu neuvažoval o emigranci. Dnes ano a zemi mám vybranou. Začnu se učit španělsky. Vám je jedno, co se tu děje? Myslíte si, že se vás to netýká? A to, že se tu připravuje nejen občanská válka, ale i třetí světová, kdy amíci budou z bezpečí za „velkou louží“ jen mačkat knoflíky a Evropané budou umírat, to je vám jedno?

Nebo se probudíte, až v Praze v metru, či na letišti vybuchne bomba? Diskuse o tom, zda něco takového hrozí je absurdní. Hrozí, je to jen otázkou času.

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Volilo 598 % voličů. Však my vám tu hubu zavřem!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Petr Charvát:
Vrať se KARLE KRYLE : Na rohu ulice vrah o morálce káže Před vraty věznice se procházejí stráže Z vojenských pancířů vstříc černý nápis hlásá ž…

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 26. 5. 2016 0:44 || Diskutovat

Facebook diskuse