Necenzurujeme.cz

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Setkání vlastenců mělo již tradičně velmi příjemnou atmosféru

Přednášky k palčivým problémům současnosti byly také tradičně velmi zajímavé a nutící k zamyšlení. Již například ta první věnovaná vlivu nových alternativních médií na současnost přetřásaná s hosty ze Slovenska (Slobodný vysílač) byla důležitá. Sen o ovládnutí mediálního prostoru ve smyslu dosažení sledovanosti srovnatelné s provládními médii nedochází naplnění. Ta rozkolísaná skupina, která vyhrává každé volby, tedy ta mlčící většina, se chová, jako by ustrnula a nemohla stále uvěřit tomu co se děje, a mlčí. Již 75 roků je do národa vtloukáno přesvědčení, že se musíme přidat na jednu ze dvou stran, a hledat pouze tam ochranu. V 68. jsme se pokusili vytáhnout hlavu z východního chomoutu, abychom ji v 98. ochotně strčili do chomoutu západního, protože prý není třetí cesta!!! Není skutečně třetí cesta???

 Ale je! V 68. jsme po ní kousek šli a vraceli vládu věcí svých do rukou svých. Ten návrat zastavily tanky zemí Varšavské smlouvy. V 89. jsme si mnozí mysleli, že navážeme na přerušenou snahu, a i když tentokrát nepřijely tanky, ptám se: kam se poděla vláda nad našimi věcmi? Co nám zbylo z majetku naší země? Kdo vládne dnes - kdysi hrdému národu? Nezavřeli jsme vrátka, naopak jsme je otevřeli zlodějům v třpytivých maringotkách. Kupujeme si vodu od Francouzů, od Němců všechno možné a čumíme jak telátka neschopná odporu na své vůdce ženoucím nás k „ světlým zítřkům,“ tentokrát pod hvězdami EU. Třetí cesta je, ale je nám zakázána.

Vy nespokojení, pokud nenamíříte své kroky a cestičky stejným směrem, je vaše nespokojenost marná. Nemusíte se slévat do jedné cesty. Svobodní se s komunisty spojit prostě nemohou, ale oni a všichni ostatní mohou jít vedle sebe, a zastavit proces vedoucí k národní katastrofě. Ani Babiš, ani Fiala neprokázali odvahu Viktora Orbána. Ale my potřebujeme NAŠEHO Orbána! Několik Orbánů v okolních zemích by možná dokázalo změnit EU, a když ne, opřeni o sebe by lépe dokázali čelit problémům s odchodem z EU, a jít SVOU TŘETÍ CESTOU – vzor – naše „Jaro 68“

Štítky článku:

prestiž 1: 14,71 přečteno 267×

1 Hodnotit článek 10

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Není třeba se spojovat, stačí jít vedle sebe – Příčovy 2023

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse