Necenzurujeme.cz

Zastavení války si musí přát všichni, co v ní nechtějí zemřít!

„Proč podepisuješ petici o posunutí odchodu do důchodu, když už ho máš?“ ptá se mě dcera. „ Ale ty ne, a jestli budou proti jen ti, kterých se to týká, tak se toho důchodu polovina z nich ani nedožije“ odpovídám.

 Stejně tak, jestli majitelé bytů, domů, a chalup nepochopí, že se musí postavit za majitele psů a koček, a ti že musí držet zase s nimi, tak jedni přijdou o své parťáky, a druzí o bydlení. Naše vláda by nejraději obohatila ústavu o větu: Nehas, co tě nepálí. Tím by proti sobě měla vždy jen skupinu, kterou právě škube, a ne významnou část národa. Jestli se vzájemně nepodpoříme, tak budeme jednotlivě snadnou kořistí. Ano, to věděl už kníže Svatopluk. Historicky se nám čas od času podařilo na chvíli zapomenout na rozpory, a tato chvíle možná právě přichází. Musíme ale hlavně uniknout světové válce a přežít. To je ze všeho nejdůležitější! Premiér říká, že ve válce jsme. Pokud má pravdu, tak zbývají už jen modlitby, jestli má špatné informace, máme ještě šanci naší účasti na ní zabránit. Musí to chtít ale všichni, co chtějí žít, bez rozdílu věku, pohlaví, vyznání a politického přesvědčení. Pro letící raketu, granát, nebo kulku, tyto věci nejsou důležité. Smetou nás všechny bez rozdílu. Nemá tedy smysl řešit odchod do důchodu, inflaci, a ignorovat hrozbu společného odchodu na věčnost!  

Bojím se, že -  z pro mě nepochopitelných důvodů, je velká část naší společnosti k tomuto nebezpečí lhostejná. Možná je překrmena informacemi, nebo předávkována propagandou, a nemá chuť ani čas o tom přemýšlet. Vždyť vše je tak jednoduché a jasné. Vítězství má nařízeno být na naší straně, protože pravda a láska MUSÍ, zkrátka za jakoukoli cenu MUSÍ zvítězit.

Ti, co pohrdají účastí i účastníky demonstrace 11.3. na Václaváku nechápou, že se snaží chránit i jejich životy.

JEN ŽIVÍ LIDÉ MOHOU ŘEŠIT BÍDU NAŠICH DUŠÍ A NAŠICH TĚL.   \

Štítky článku:

prestiž 1: 15,17 přečteno 232×

0 Hodnotit článek 10

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Zastavení války si musí přát všichni, co v ní nechtějí zemřít!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse