Necenzurujeme.cz

Jsem pes. Koukejte to všichni uznat!

Vzhledem k dnešnímu datu jsem se rozhodl konstruktivně zamyslet nad genderovou ideologií a změnami pohlaví. A nejen to. Podařilo se mi to celé posunout na vyšší úroveň.

Gendebilové nám neustále vtloukají do hlavy, že prý je pohlaví věcí volby. Že nějaké chromozomy iks a ypsilon, natož pak nějaké orgány schované pod plavkami, v tom nehrají pražádnou roli.

Prostě když nějakého chlapa už nebaví být chlap a rozhodne se převtělit v ženskou (nebo dokonce v jakési další pohlaví), musejí to všichni ostatní uznat. A běda každému, kdo cekne něco proti!

A když jsem se nad tím zamyslel, napadlo mě: A není to málo, Antone Pavloviči? Proč by se tuto mělo týkat jen pohlaví v rámci lidského druhu? Vždyť ten trans-tentononc můžeme rozšířit i na další druhy živočichů! Když se chlap může cítit jako ženská, proč by se člověk nemohl převtělit dejme tomu v jezevce nebo vránu?

Nu a jakmile ve mně dozrála tuta myšlenka, rozhodl jsem se, že půjdu příkladem. Už mě nebaví být člověkem. Dámy a pánové (a 137 dalších pohlaví), ode dneška jsem pes! Můžete mi říkat třeba Azore.

Slyším snad nějaké námitky? Že prý mám lidskou DNA? No a co? Když chromozomy nemusejí hrát roli v pohlaví, proč by měla DNA hrát roli v živočišném druhu? A když se chlap může rozhodnout, že se z něj stala ženská, proč bych se já nemohl rozhodnout, že se ze mě stal pes, žejo?

A když už jsem ten pes, tak to rozjedu zvostra. Hned v pondělí zajdu na úřad, že chci do občanky jméno Azor... nebo počkejte... psi ani občanku nemají, žejo? No tak jim ji tam rovnou nechám. A když mi ji budou vnucovat, tak jim ji aportuju zpět!

Kromě toho - ode dneška odmítám platit daně, zdravotní, sociální a podobné lidské vydřidušiny. Budu platit pouze roční poplatek za psa. A běda každému úředníkovi z Finančáku, který bude něco blekotat proti. Nejdřív mu pomočím nohu a pak jej nahlásím za trans-diskriminaci!

Ode dnešla se také chci volně vyměšovat v parku. A uklidit to, co pro mě zbyde - to je přece starost lidská a ne psí!

A hlavně - kdykoliv přijdu k veterináři s nějakou bolístkou, tak chci, aby mě ošetřil. Mám na to plné právo. Přece jako pes nebudu chodit k nějakým felčarům pro lidi. Haf!

Už se těším na plnohodnotný psí život a nepochybuji o tom, že tady ve fialové republice bude lepší než ten lidský. A komu se to nelíbí, toho pokoušu. Se zpátečnickými transfoby nebudu mít slitování!

Azor Sedláčkojc
1. dubna 2023

 

Štítky článku: absurdistánspolečnost

prestiž 1: 29,48 přečteno 675×

1 Hodnotit článek 31

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Jsem pes. Koukejte to všichni uznat!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse