Necenzurujeme.cz

Kolega autor F. Kašpárek si stěžuje na moderní popelku?

Tak to si myslím, že je ještě moc umírněný. Jiný autor serveru D-FENS, tak ten to teprve pojal za ten správný multi-kulti konec. Tak příjemnou zábavu při četbě pohádky 3 žaludy pro Popeláka. Konečně pohádka tak jak má být. Norové jsou žabaři.

Tři žaludy pro Popeláka

 

 

Veřejností zmítá norská upgradovaná homopopelka alias Zkrocená hora II. Nicméně domívám se, že implementace pokrokových hodnot v tomto filmařském klenotu ještě není dostatečná. Chybí tam cyklistika, elektromobily, očkování a migranti. Dovolil jsem si předložit upgradovaný scénář.

 

Příběh se odehrává v roce 2025 na rakouském venkově. Biofarma profituje z pěstování větrných elektráren a pobírání dotací na pěstování či nepěstování zemědělských plodin. Na minoritní části pozemků pěstuje biozeleninu, kterou hnojí v noci. Z ekonomického hlediska vynáší nejvíc praní elektřiny, kdy farma odebírá špinavou elektrickou energii z České republiky, pomocí které napájí halogenové světlomety. Ty osvětlují solární panely dodávající do rakouské sítě čistou solární elektřinu. Na farmě také najdeme repair café, kde je možné dát si fair trade kávu, zatímco vám hipster Günter opraví jízdní kolo, a obchod na potraviny prodávané bez obalu, který moc neprosperuje vzhledem k tomu, že nejbližší stavení je vzdáleno 15 km a donést do něj mouku bez pytlíku je docela umění. To je třeba všechno samozřejmě dotovat. Farma je uhlíkově negativní, protože pomocí speciálního zařízení zachytává CO2 z atmosféry, jímá ho do PET lahví a ty se pak zakopávají v lese.

Farmu vede transsexuální lesba Holger, který žije v registrovaném partnerství s nebinárním homosexuálem Gertrudou. Spolu mají dvě dcery, Gundu a Uschi. Obě dvě mají také krizi identity, zatímco Gunda se profiluje jako objektosexuál a mlsně pošilhává po silných traktorech s vyvinutou hydraulikou, Uschi je earthgender a miluje celou planetu. Jediný, kdo z celé rodiny zatím ještě není úchyl, je Holgerův syn z prvního manželství, kterého si vyrobil konvenčním způsobem, když byl ještě chlap. Rodina se stydí, že Helmut zatím nevykazuje homosexuální sklony a udržují ho zavřeného ve sklepě, dokud neprovede coming out. Helmut však ze sklepa utíká tajným východem a toulá se po lesích, kam nosí jídlo uprchlíkům zběhlým tam v důsledku probíhající migrační vlny.

Farmu vede Holger jako CEO, dále mu pomáhá Gunda jako compliance officer a Uschi na pozici diversity officera. Také zajišťují corporate governance a sociální zodpovědnost, takže je to v podstatě celodenní dřina. Oba mají na starosti oddělení s 10 – 20 lidmi a služební elektromobily Volkswagen. Jediný, kdo na ekofarmě občas pracuje, je právě namakaný teplý introvertní člen Zelených Günter, který vede fair trade kavárnu a barber shop. Günter by rád sex s Helmutem, ale bohužel je impotentní od doby, kdy při cestě na Prague Pride vjel u Nažidel na jízdním kole do výmolu a silně si zhmoždil šourek, což bylo nutné řešit operativně odejmutím příslušných orgánů. Günter je závislý na anabolikách a má ohromnou sílu. K Helmutovi pociťuje pouze platonickou lásku a vozí mu ze Zwettlu různé dárky. Helmutovi je Günterova přízeň na obtíž, protože je to na něj až moc hardcore buzna. Vymýšlí proto různá neřešitená zadání, například „dovez mi něco hezkého na sebe ze Zalando“. A tak jednoho zimního dne vyřkne osudovou větu „přines mi to, co tě během cesty trefí do rozkroku“.

V kraji probíhají kontroly na covid certifikáty. Kontroly provádí očkovací akční skupina (Spritzsturm, SS). Kdo neukáže certifikát, toho naočkují proti jeho vůli čtrnáctou dávkou, která podle vyjádření předsedy rakouské vakcinologické společnosti (Spritztruppe) Chliwka teď už ale fakt zajistí konečné vítězství nad virem. Bohužel Günter nemá ani první dávku. Když se dozví, že lidstvo dávno disponuje účinnými vakcínami proti smrtící epidemii a jemu to ani neřekli, zatímco hnije na farmě a v obavách z té smrtící infekce a nosí respirátor i v noci, aby nenakazil sám sebe, popadne ho z frustrace amok.

Vznikne konflikt. Vedoucí hlídky v hodnosti SS Spritzführer mu řekne, aby mu dal tečku, takže mu ji Günter dá. Bohužel v nastálé rvačce si hlídka SS nevede dobře, protože jednotliví členové nebyli vybráni na základě fyzické zdatnosti, ale na základě pozitivní diskriminace a inkluze. Kvadruplegický SS Spritzhelfer Krüppel na vozíku raději z místa kvapně ujede poté, co pomocí dotykového pera drženého v ústech marně jménem zákona vyzývá Günthera, aby nekladl odpor a nechal se doočkovat. V boji muže proti muži (nebo tak něco) zbyla pouze čtyřicetikilová SS Spritzehalterin Faduma Mbebehe rekrutovaná z řad somálských uprchlíků, která se pokusí toho obra zastavit kopancem do citlivých míst. To však na Günthera neplatí, protože jeho koule zůstaly mezi Kaplicí a Dolním Dvořištěm, tedy asi 70 km daleko, kam Faduma nedokopne. Günter proto Fadumy hmat i chvat přestojí bez zakolísání a přitom si vzpomene, jaký slib dal svému milenci. SS Spritzehalterin Fadumě utrhne nohu a přinese ji domů jako dar Helmutovi.

Helmut dar přijme s rozpaky, přestože neví, co by si s nohou somálské důstojnice SS počal. Je to skoro tak odporné, nevkusné a nepotřebné jako hadry ze Zalando. Pak ale projede internet a na českých stránkách Seznamzpravy.cz najde experta na černou magii Prof. Petera Jeba, který vysvětluje, že když nohu vyvaří ve směsi koloidního zlata a zlatého Dolgitu z Německa, je vzniklá substance schopna splnit tři přání, a na tom panuje vědecký konsensus. Moc si od toho neslibuje, konec konců vědecký konsensus už byl i na jiných i více bizarních věcech a taky to nefungovalo. Nicméně nakonec svolí, získá koloidní zlato z antigenních testů, které ještě včera byly pilířem boje s virem a teď už v Rakousku k ničemu nejsou. Noha mu pak skutečně přislíbí splnění třech přání. Helmut původně chce požadovat něco velkého, jako třeba světový mír, lék na rakovinu nebo aby někdo pořádně obušil Ursulu von der Leyen. Pak se ale rozhodne soustředit na skutečně důležité věci a jako správná buzna požaduje tři sady krutohustého společenského outfitu.

Na zámečku ve Wannsee pořádá ministr životního prostředí za Zelené Arenberger klimatický summit za účelem identifikace vhodné snoubenky pro svého syna. Oficiálním cílem summitu je internalizace uhlíkových externalit. To si Helmut nemůže nechat ujít, cítí, že jeho dosavadní život, který zahrnoval jen sklep a standup prezentace o společenské odpovědnosti v byznysu, nabírá jiný směr.

Ve skutečnosti má summit úplně jiný cíl, Umweltminister Arenberger během něho chce pro svého syna najít nějakou uvědomělou klimatickou aktivistku za účelem založení rodiny, protože už je mu čtyřicet a furt nic. Do Linze přilétají prominentní klimakurvy svými bizjety, Ursula von der Leyen přiletěla tryskáčem dokonce z daleké Vídně.

Arenberger ovšem neví, že syn je také na kluky a klimatické aktivistky by ho nezajímaly, ani kdyby svou plachetnicí připlula Greta Thunberg osobně.

Nastal tedy čas vybalit první outfit z vývaru z nohy. Unikne ze sklepa skrytým východem a vydá se do Arenbergerova summit centra. Růžové spandexy, jasně zelený trikot, kolo Specialized, ale účastník Tour de France to není, můj pane. Mezi Arenbergerem juniorem a Helmutem okamžitě zahoří teplý plamen vášně. Helmut mu internalizuje svoji externalitu zezadu, pak ujede na kole ještě dřív, než se rozední.

Arenberger samozřejmě trvá na pokračování summitu, protože mu přijaté závazky o snížení emisí, které přijaly osoby přepravující se soukromými tryskáči i se svými štáby, nepřipadají dost důrazné. Zejména se ale těší, zda se opět dostaví ten cizinec, aby mu zase internalizoval svoji externalitu. Místo něho se dostaví muž v kožené uniformě a placatou čepicí a komisně ho vyzve, aby se s ním vzdálil za účelem provedení rektálního testu na koronavirus. Ano, hádáte správně, další Popelákův outfit se mimořádně povedl. Uniforma a čepice, pouta a řetízky, ale policista to není, můj pane.

Ministr Arenberger je čím dál více zmatený. Aktivistické účastnice summitu předkládají čím dál ambicióznější návrhy, aby zaujaly mladého Arenbergera. Navrhují například vyvraždit polovinu populace, zakázat elektrickou energii nebo zdanit dýchání. Ten je však jako smyslu zbavený, má beznadějně přepnuto na spodní okruh. Pořád kouká na dveře a mumlá „chci víc, chci víc“. Žluté sako, červené kalhoty, růžová košile, ale Elton John to není, můj pane. Helmut mu opět internalizuje svoji externalitu a Arenberger jun. vnímá problém. Summit se již zjevně tématicky vyprázdnil a jen tak mimochodem došlo k politické shodě na genocidě, a on pořád nezná totožnost toho cizince, protože měl vždy nasazený respirátor FFP2 nebo lepší a neviděl mu do tváře. Jediné, co má po ruce je kondom, který mu tajemný účastník summitu zapomněl v řiti.

Nezbývá než brute force otestovat celou populaci. Zadání pro jednotky SS zní, že se hledá homosexuální šiřitel koronaviru, protože by mohl mít HIV a z toho rezultující variantu omikron. Postupně jsou otestováni všichni buzeranti v okuhu 100 km včetně Stropnického, ale všem je kondom velký, Popelák Helmut propadne sítem SpritzSturmu, protože ho přibuzní na farmě prezentují jako obyčejného neužitečného heteráka, který je zavřený ve sklepě, což není v Rakousku nic neobvyklého.

Arenberger jun. dál smutní po cizinci a rozhodne se najmout Obersta Schlachtu z České republiky. Ten je pověstný tím, že dokáže vypátrat i to, co jiní nevypátrali, dokáže vypátrat i věci, co vůbec neexistují. Schlachta rozjede masivní Rasterfahndung. Je mu jasné, že takovýho buzeranta, který ještě neprovedl coming out nebude vůbec snadné nalézt, protože bude skryt v šedé heterosexuální mase.

Nakonec se Schlachtovi podaři dekonspirovat Helmuta. Kondom mu padne jako ulitý. Současně se tím provalí, že je homosexuál a intimně se sblížil se synem ministra pro životní prostředí, takže ho propustí ze sklepa. Arenberger jun. a Helmut se ožení/vdají a mají spolu kupu dětí, které všechny vystudují sociální a ekologické pavědy.

 

Zazvonil zvonec a pohádce byl konec, sakra se tu oteplilo a příště probereme třeba Zlatovláska nebo Budulínku. laughinglaughinglaughing

 

Zdroj: D-FENS

Jinak takovou podobnou moderní humoresku s názvem "A dost kočičí nadřazenosti! Na myším životě záleží" naleznete ZDE

Štítky článku: absurdistánkulturamultikultispolečnost

prestiž 1: 18,54 přečteno 452×

1 Hodnotit článek 14

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Kolega autor F. Kašpárek si stěžuje na moderní popelku?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse