Necenzurujeme.cz

Pokus o odpověď paní Bornové "Zbláznil se svět...nebo já?"

Nedávno zde paní Bornová zveřejnila analýzu "Zbláznil se svět...nebo já?" Ne, nezbláznila! Jen žije ve světě v úpadku, jako se stalo v historii již mnohokrát. Existuje cesta kudy z toho ven? Ano, určitě. Jde jen o to, je-li ji naše společnost ještě schopna realizovat.

Článek paní Bornové naleznete ZDE.

Paní autorka si v něm pokládá legitimní otázku, zdali se nezbláznila. Ne, nezbláznila, pouze žije ve světě, který je ve stejné fázi svého přirozeného cyklu, jako se stalo v historii lidstva již mnohokrát. Profesor Miroslav Bárta sice vysvětluje, že v současnost máme na rozdíl od předchozích civilizací dostatek informací, „aby vše nedopadlo jako vždycky“, ale u nás na západě to je asi naprosto zbytečné: „Sedm zákonů: cesty civilizací časem„.

Zdali se my zde ve střední Evropě vzpamatujeme, je zatím s otazníkem. Ta tsunami ze západu, která drtí naší společnost je vskutku hrozivá. Vše nasvědčuje tomu, že normální svět zachrání, pokud někdo, tak země na východ od našich hranic. To včetně těch nyní velice radikalizovaných, které se řídí učením proroka Mohameda. Zejména naši „přátelé“, kteří ovládají USA, jim svými válkami zavdali mnoho důvodů, aby vyrostla celá jedna generace fundamentalistů, kteří se zvedli s odhodláním vyčistit ten, z jejich pohledu, náš Augiášův chlév. Ta nejpodstatnější příčina úpadku zemí západně od našich hranic? „Evropa v zajetí ideové pustiny„.

Pokud nás má něco zachránit tak pouze to, že pokud možno všichni občané Čech, Moravy a Slezska najdou smysl života v rodině, kdy v souladu s přírodou nám daných a neměnných zákonitostí, své úsilí zacílí na výchovu svých potomků k tomu, aby vynikli do maxima toho, co jim bylo jako potenciál dáno do vínku při narození. Aby převzali a respektovali rodové tradice, žili v sousedské pospolitosti a v lásce k zemi, kterou jejich předci obývali již po generace. Tomu se jinými slovy říká pravé vlastenectví. Neplést s národovectvím, zejména tím, které na místo vytváření „domova“ tam kde žijeme, své úsilí zaměřuje na vymezování se tu k těm, tam zase k oněm a na hledání bratrů, někde daleko od našich hranic i tradic. „Území Československa je naše vlast již nejméně 13 000 let

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Pokus o odpověď paní Bornové "Zbláznil se svět...nebo já?"

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse