Necenzurujeme.cz

Proč ty záplavy Muslimů, proč ne někdo jiný?

Napadlo mě, že asi bude pravdou, proč Evropská elita, rovnež i Americká elita a kdo ví kdo ještě má takový zájem na přívalu muslimských hord do civilizované Evropy a Ameriky. O co jim jde? To se ptá mnoho občanů těchto zmíněných kontinentů.  Mám pocit, že mám odpověď, ale dříve ještě pár poznámek i otázek

Do Jižní Ameriky se nehrnou, do Asie jako takové rovněž ne a do Arabských zemí už vůbec ne. Proč do Evropy a proč do Spojených Států, včetně Kanady? Je to plánované oslabení právě těchto oblastí naší planety, kde lidé přemýšlí a kde je těžko na ně hodit jen tak rybářskou síť? Že je to plánované to asi začíná být jasné každěmu. Je to jedna neústupná síla, která předstírá hluchotu a slepotu a ta zahrnuje všechny politické vrstvy v EU i v USA . Tím, že jim do toho vlétnul Trump se věci nepříjmně zamotaly. Ale snaží se kluci, snaží se ostře. Vyhraje to rozum nad chamtivostí? Vyhrají to skupiny milující svoji vlast, nebo to vyhraje elita, která plánuje zničení lidstva jako takového, a nastolení lidstva nemyslících, pouze pracujících oveček?

A zde je ta moje pravda, která nemusí být pravdou, ale značně se pravdě podobá. Dochází mi, že je o skutečný Nový Světový Řád, kde se má pracovat, neodporovat vrchnosti a podílet se spokojeně na tom, co elita určí ke konzumaci. Nechtějí povstání, demostrace ani  shromažďování, jen chtějí mít hodně „včeliček“ a hlavně hodně medu. Otrokářství, tolik odsuzované navenek dostává neslýchanou, novou podobu.

Proč Allahovi následovníci? Nu přece to je jednoduché. Tihle lidé jsou již perfektně zpracovaní od svých imánů, poslušní každého slova, odpor proti jejich církvi nesnesou a odmění se tím, že pochybovače okamžitě zlikvidují. Tedy jinak řečeno, soběstačná vnitřní policie. Hlídají jeden druhého. Vychovávají tak „čistou rasu“ hlupáků, bez myslících pochodů v mozku. Takové když nasadí do myslící Evropy, brzy se Evropa změní. Pochybovači a odpůrci Allaha budou zlikvidováni rychle, nu a zůstanou jen ty vykuchané hlavy, modlící se 5x denně. Elitám nezáleží na právách běžných občanů, žen, nebo jiných menšin, to se vyčistí časem. Znásilňování je jen jeden způsob, jak lidí vyvolat strach a tedy donutit je k poslušnosti. Nakonec podívejte se na Irán. Kdysi tam byla normální naše, západní svoboda. Pak přišel Khomeini a dnes? Hrůza. Tak bude vypadat celý svět. Takový je plán.

Vybrali si schválně Allahovy sluhy, ti jsou už zpracovaní, dovedou poslouchat nadřízené bez reptání a kdo reptá, zemře. Došlo to tak daleko, že smrt pro ně neznamená naprosto nic. Mají přece slíbené panny v nebi. Takže na tom budou dobře tak, či tak. Buď panny na zemi, po případě poskvrněné ženy, nebo panny v nebi. Sex jim ovládá mozek a jelikož sex je jediné populární měřítko odměny, slíbili  jim nebezké panny aby tam odcházeli bez strachu. Aby to bylo pojištěné na všech stranách. No, nekupte to? Slíbit auta, nebo paláce by s mnohými nesedělo. Sex je nejpřitažlivější elelmet v životě muže. Allah to má pod palcem docela pevně. (nebo Imáni?)

Proto ta záplava muslimů. Proto a pro nic jného. Muslimové mají svoji víru, která nemá slitování. Jsou už zaběhaní. Netřeba je nic učit. Už vědí jak poslouchat, a jak hajit Allaha, Mohameda a vše co jim bylo implatované do mozků. Muslimové se tak stávají prodlouženou rukou elit. Veškerou špinavou práci udělají za ně. Podřídíš se, nebo zemřeš. Tak se nepodřiď? Kdo má odvahu? Žena má sloužit muži pro jeho sexuální požitky, je určená na rození dětí, starat se má o muže, hlavu rodiny, a držet hubu. To je její role. Mladé dívky, křehká stvoření jsou něco, jako mít k večeři mladého zajíčka. Mladé maso chutná výborně, mladá, nezkušená dívka chutná stejně. Když to bude dělat každý, bude to normální.

Za několik desítek let se svět změní na elity a na včeličky. Bude to nový Světový řád, kde se něco řekne a bude tak učiněno. Odpor nebude existovat, nebudou lidé, kteří myslí jinak. Degenerované lidstvo, se podřídí, a země bude oplývat bohatstvím, které si elity rozdělí spravedlivě pro sebe. Co může být lepšího, než být elitou samou? Ale to se většině nepodaří. Bude to doba, která zatáhne zeměkouli černou plachtou, ale komu to bude vadit? My tu už nebudeme, a mladí se přizpůsobí. Na socialismus, kapitalismus, fašismus, komunismus se bude jen vzpomínat, pokud se o tom bude vůbec kdy mluvit.  Lidstvo v naší histori prošlo velkými změnami a vždy to odskákali ti obyčejní lidé. Tak proč ne dnes?

A na závěr? Přemýšlejte se mnou. Koho si měly elity vybrat na tuhle špinavou práci. Koho? Číňany? Nelze. Jsou moc chytří, i když někde chodobní, ale nelze jim přiřknout rozpínavost jako muslimům. Tedy ti ne. Koho dál? Černochy? Jo, ty jo, ale pokud jsou z muslimských Afrických států, jinak na nic. Není jediný národ na světě, který má mocenské chutě jako muslimové. Množí se jako kobylky, mají na ty děti svoje manželky, ty se starají bez reptání. Oblbují se navzájem, není třeba nikoho přesvěčovat, nebo na oblbování najímat. Nejde tu o nějakou snahu lidi přesvědčit, jde o to lidi donutit. Kdo jiný by to zvládnul lépe? Opět se musíme vrátit k muslimům.  Proto je to řízená migrace. Má splnit multikulturní sen těm, kteří z toho budou těžit a když ne oni, jejich děti budou.  Elity si našly své vykonavatele moci. Proto je také netrestají, policie je nepronásleduje, jen ve výjímečných případech, aby se neřeklo. Projde jim vše, tak je vlastně podporují v jejich chuti ovládnout svět. A to je plán. Tak to chtějí ti, co nás zradili. Tak to chtějí vlády ve všech zemích Evropy, snad s výjimkou Maďarska, ale i Orbán se dá odstranit, o tom žádná. Bude to zajímavé, kruté a zajímavé.  Budeme na to čekat, nebo se pokusíme o změnu? Je to jen na nás.

 

Frank Krejčí

Štítky článku:

prestiž 1: 85,01 přečteno 15 448×

5 Hodnotit článek 508

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Proč ty záplavy Muslimů, proč ne někdo jiný?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse