Necenzurujeme.cz

Muslim si utvořil právo znásilnit kdykoliv a kohokoliv

Průhledné, přímo do nebe volající nelidské právo, které bylo uzákoněno muži. Nikoliv ženami. Jejich ženy s tím souhlasí, protože se bojí a obrana proti tomuto odpornému zákonu se odráží v oblečení. Je to od žen vyžadováno, neboť jejich prorok, nebo i snad Allah jim vysvětlil, že jedině takto neprobudí v muži jeho přirozený chtíč. Chtíč se sexuálně vytřepat, ať je to v parku, nebo někde za rohem, prostě on má to právo, chápete? Takže ona ho nesmí vzrušit. Jinak si to odnese a muži se za to nic nestane. Jsou všichni stejní.

A tak byli vychováni, tak žijí a tak jednají. Allaha si vymysleli muži, Mohameda si postavili na výsluní muži, vše co se v muslimském světě děje vymysleli a implementovali muži. Žena je jen pouze ta „díra“ do které se strká jejich oháňka a to kdykoliv se muži zachce a nebo, kdykoliv to na něj přijde a hlavně, když se cizí žena správně nechrání. Proto se ženy chrání. I muslimské ženy nechtějí nucený sex, žádná žena nechce nucený sex, pokud není úchylná. Sex je zajímavý, pokud je doborovolný, se souhlasem obou stran, to ale v muslimském světě není. Muž chce, ona musí. Na víc jejich pocit vlastnictví ženy, která se stane jeho manželkou je bezpříkladný. Pokud žena i omylem svému muži zahne, dočká se smrti. Když muž zahne, třeba znásilní nedostatečně oblečenou cizí ženu, je mu odpuštěno a jeho vlastní manželka ho nemá právo soudit. Udělal jen to, co si ta „děvka“ zasloužila.

Ale aby se veřejně nebo i tajně nezahýbalo, vymysleli si další bonbónek. Mnoho ženství. Ne pro každého muslima to platí, neboť i zde jsou jisté zákony. Ale ten, kdo na to má si může pořídit, mám dojem, až 4 manželky a věk v tom nehraje roli. Pedofilie se neuznává, pro ně slovo neznámé, uznává se jen právo muže na sex s tou, kterou si vybere. Proto se stavá, že jedna manželka můze být v jeho věku a ta druhá, (až se první nabaží) může být ta jeho „sladká čokoládová panenka“, třeba 12 ti letá. Níže ani nechci zacházet, ale i to je pravdou. A protože muž muže kryje, není zákon, který by tohle zakázal. Taková jiná muslimská Sodoma a Gomora. A pak ta jejich pohodlnost, lenost, nebo co to je to zavčas vytáhnut produkuje nekonečný řetězec dětí a tím muslimové zaplavují svět. Vychovají je opět v duchu Koránu, a mladí muži opět a zase znasilňují, jelikož je jim to dovoleno a tím více dnes v Evropě, kde jich je už tolik, že se místní začínají vzdávat práva na vlastní příbytky. Jak tohle ukončit?

Znásilnění je pro ně něco jako, ukrást z pultu rohlík. Měl jsem hlad, vzal jsem si rohlík. Co se divíte? Dostal jsem chuť, protože ta čůza mi ukázala stehna v šortkách, tak jsem si ji „vzal“. Vždyť Allah to schvaluje a Allah je jediná autorita na zemi. Tak o čem mluvíte infidelové?

Ale v civilizovaném světě naší nedokonalé společnosti se vychovávají děti jinak. Učí se sebeovládání. To muslimové neznají. Sebeovládání, které se odráží v úctě muže k ženě a vše se vede hodně daleko od násilí. Jo, chlap dá facku ženské i v naší společnosti, ale tam jsou jiné důvody. Jinak se tohle nepraktizuje. Nejsme na takové chování zvyklí a dovedeme se ovládat, jelikož to dělá každý. Výjimečně někdy nějaký diviant ženu znásliní, ale všeobecně nás ostatní ani nenapadne strhnout kteroukoliv dívku do křoví a udělat se na ní, jako pes na feně. To se prostě nenosí. Ženy jsou v západní kultuře v bezpečí. Ovládat se je přirozené. A to by se měli učit tihle neandrtálci, neboť násilí je prasárna. Z toho má požitek pouze muž. Takovému je jedno zda žena prožívá celý ten akt radostně, nebo řve hrůzou a bolestí.

Žena a muž se narodili aby se spojovali v lásce a v rozumné souhře. Mám dojem, že to tak je. Zda svazky vydrží nebo ne, je zase jiná otázka, ale nevěřím, že bylo někde předučeno, aby muž ovládal ženu a aby mu byla pouhou matrací. To se mi nechce věřít. Návrat ke Koránu je návrat do středověku nebo snad i dál. Je to pro nás nenormální. Naše kultura, ať se na ni díváme z jakéhokoliv úhlu, není na tohle zvyklá a pro nás je to obrovský skok zpět do hlubin historie.

Když se zamýšlím na dnešními muži, kteří tohle sviňstvo schvalují, nabývám dojmu, že se na to těší. Nebudu daleko od pravdy, protože jednoho takového znám. Těší se, až bude moct beztrestně pojmout za manželku třeba 10 ti letou holčičku. Ale o tom psát nebudu. Takových je v Evropě na tisíce. A ti jsou v souladu s muslimací starého kontinentu. A právo Šarija jim vše dovoluje. Tak proč to neprosazovat. Mýlím,se? Snad. Jen přemýšlím, proč se nedovedou spojit všichni proti. Co je na tom muslimském životě lákavého? Víra v jakéhosi Allaha to není.

Frank Krejčí

Štítky článku: islámkulturauprchlícizákony

prestiž 1: 35,60 přečteno 1 664×

0 Hodnotit článek 41

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Muslim si utvořil právo znásilnit kdykoliv a kohokoliv

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse