Necenzurujeme.cz

...pravila Aydan Özoguzová, „německá" politička...

aneb co to ta kráva mele  

Aydan Özoguzová, coby dítě tureckých přistěhovalců do Německa, určitě nepředpokládala, že se její jméno v budoucnu stane jménem typicky německým. A hle, je to tady. Z malé Aydan se stává německá státní ministryně pro migraci, uprchlíky a integraci. V Česku jsme se s touto dámou mohli seznámit v dubnu letošního roku, kdy přijela dát do latě neposlušné ministry české vlády, kteří odmítali dát zelenou přistěhovalcům. Ne že by nechtěli, moc rádi by paní Özoguzové vyšli vstříc, ale pud sebezáchovy (volby za dveřmi), byl silnější.

 

Nyní paní Aydan opět dala průchod průjmu svého chorého mozku. V Německu se chystá novela zákona, podle níž už Německo nebude uznávat sňatky sezdaných párů, pokud nebudou oba partneři starší 16 let. Reakce ministryně je očekávatelná.: „Pokud nejsou sňatky uznány, pak ženy ztrácejí právní nároky na podporu pro své dítě nebo na dědictví, jejich děti se stávají nemanželskými. Mnohým by to dokonce znemožnilo jejich návrat do vlasti,“

 

Rozumím tomu tak, že například čtrnáctiletá manželka nemůže dědit po svém patnáctiletém manželovi jeho z dávek těžce našetřené peníze, pokud náhodou při přestřelce přijde o život? Nebo v případě návratu do své vlasti už sňatek uzavřený nezletilými nebude platit, protože tak nařizuje německý zákon? Německé zákony, potažmo rozhodnutí německých soudů jsou tedy akceptované v zemích jako Eritrea, Sýrie, Afghánistán atd? Co je to proboha za blábol? To už nás mají za úplný idioty? Ať tedy německá vláda uzákoní, že sňatky nezletilých neplatí na celé planetě a je to. Nebo ne?

 

Paní Özoguzová už patrně žije v budoucnosti, kde ty nejlepší z nejlepších zákonů (posvěcené Alláhem), platí prostě pro všechny. V Německu je to nepochybně tak. Když budeme ale jen přihlížet, určitě brzy budou platit i tady.

 

Štítky článku: absurdistánmultikultiNěmecko

prestiž 1: 41,42 přečteno 1 845×

0 Hodnotit článek 55

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

...pravila Aydan Özoguzová, „německá" politička...

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse