Necenzurujeme.cz

Proč „kavárna“ nevaruje před americkými tajnými službami?

Copak se „kremlobijci“ opravdu domnívají, že lidi jsou tak naivní, aby si mysleli, že na našem území působí jen ruští a čínští agenti, ale američtí, britští či třeba němečtí nikoli?

Stále plácají o ruské snaze ovlivnit volby tu v USA, tu dokonce i u nás…, ale že americké ministerstvo zahraničí hodlá finančně podporovat maďarská opoziční média, tedy rovněž snaha de facto ovlivnit volby v Maďarsku, o tom nám již tito milci „sterilně čisté demográcie“ nepovědí, nehodí se jim to totiž vůbec do krámu.

Spojené státy pošlou maďarským nevládním médiím 700 tisíc dolarů na propagandu

Ovšem kdyby totéž místo USA provedlo Rusko nebo Čína…, to by bylo křiku, jak se snaží svými „dezinformacemi“ a „hybridními prostředky“ ovlivnit volby cizího státu! Ale u našeho „amerického spojence“ to nevadí!

Maďarsko předvolalo vyslance USA kvůli financování místních médií

Ovšem samotné Spojené státy vesele mohou označovat zahraniční média vysílající i do USA za „zahraniční agenty“, přičemž Rusko tohle zavedlo až jako odvetu vůči zařazení Russia today v Americe právě do škatulky „agentů“.

„Tento krok parlamentu je odvetou za obdobné americké nařízení, podle kterého se v USA musela jako zahraniční agent zaregistrovat ruská zpravodajská televize RT. Prvními oběťmi ruské novely se zřejmě stanou americké rozhlasové stanice Rádio Svoboda a Hlas Ameriky, informovala ČTK.“

Přijato. Novela zákona v Rusku označuje cizí média zahraničními agenty

 

Ovšem tyhle hrátky s médii, šířící odlišné vidění reality, než které si přejí „ti nahoře“, ať v USA, Rusku, Číně, Německu, Švédsku nebo v Čr…, nejsou naprosto nic proti odposlouchávání vysokých představitelů země tak zvaně spojeneckými tajnými službami!!!

NSA odposlouchávala Merkelovou deset let, vyplývá z tajného dokumentu

Jak můžeme mít jistotu, že takto americké tajné služby neodposlouchávají třeba našeho prezidenta, premiéra či některé ministry, ať už je v dané době u moci kdokoli? Není tohle náhodou mnohem větší hrozba, než když nějaké zahraniční médium (máme přeci svobodu slova…) vychvaluje nějakého našeho politika a jiného naopak haní, tedy svým způsobem ovlivňuje veřejné mínění, a potenciálně i volby? Když to mohou dělat média tuzemská, tak nechť mají stejná práva i média zahraniční.

Ovšem odposlouchávat nejvyšší představitele spojenecké země, slovo SPOJENECKÉ podtrhuji, to už je skutečně závažný problém, kterým by se měla zabývat kupř. i naše kontrarozvědka, neb jde o jednoznačnou špionáž, tj. o získání informací, jež jsou pro ně jinak nepřístupné…, nic jiného!

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Proč „kavárna“ nevaruje před americkými tajnými službami?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse