Necenzurujeme.cz

Ramadánová pečínka v Rakousku? Zesměšňujete islám, pokuta 480 euro!

Pozvánka na každoroční opékačku selete, která zrovna padla do období ramadánu. Obrázek rožněného selátka nadepsaný Ramadán Svobodné mládeže ve Schwazu. null

Nevinný vtípek? Možná u nás, ale ne tak v politickou korektností infikovaném Rakousku. Vedoucí dotyčné místní buňky Svobodné mládeže byl obžalován z toho, že snižuje velikost islámu tím, že jej zesměšňuje. Tak nevím…, platí v Rakousku ještě vůbec svoboda projevu, když si nelze dělat legraci z náboženství? Nevracíme se někam do časů upalování čarodejnic, kdy se pro změnu trestalo zesměšňování křesťanství?

Nejsou snad moderní evropské hodnoty založeny na osvícenském sekulárním přístupu, jenž do svobody projevu nedílně zahrnuje i dělání si šprťouchlat právě z náboženství, a to jakéhokoli, bez pozitivních a jiných diskriminací? Není snad právě odsouzení dotyčného autora vtipné pozvánky k pokutě 480 euro, potažmo odsouzení samo o sobě, byť třeba jen k pokutě jednoho centu, ukázkovým příkladem, že ne jen Rakousko směřuje k nové, tentokrát neomarxistické totalitě?

„Byl obžalován, že snižuje velikost islámského náboženství a staví se k němu posměšně, a to ne v nepřítomnosti někde v Arábii, ale přímo v Rakousku. Vedoucí mládežnického sdružení musel u soudu připustit, že chtěl pozvánku napsat vtipně, a soudkyně mu vyšvihla flastr 480€ pokuty, polovinu podmíněně, za to, že pozvánka prý pro islámské náboženství vyznívala posměšně a prý také pro společenskou prevenci (tj. asi pro výstrahu a zastrašení občanů?).“

Rakousko: Flastr za pozvánku na opékačku během Ramadánu

Představte si to naopak: nějaká parta ateistů, resp. „nekřesťanů…“ zorganizuje nějakou opékačku selátka na velký pátek, kdy je pro křesťany přísný půst od masa. A na pozvánku hodí obrázek rožněné pečínky s titulkem dejme tomu Velkopáteční satanova pomsta. A nějaký dotčený farář to dá k soudu. No nedovedu si dost dobře představit, že by normálně myslící český soudce/soudkyně za takovou věc někomu napařila pokutu! I když…, dnes už je možné téměř vše, co by ještě před pěti či deseti lety bylo naprosto nemyslitelné!

A je třeba zdůraznit, že tenhle marasmus není dílem muslimských imigrantů, ale vlastních „domorodých“ nositelů nové totalitní neomarxistické ideologie! Nedá mi to nevzpomenout jedno arabské přísloví, jež na tyto „domorodé“ pomahače radikálního islámu sedne jako hýždě na hrnec:

Je lepší mít dům obklíčený tisíci nepřáteli, než mít jednoho nepřítele v domě.

U nás zase známe úsloví, že poturčenec horší Turka. Častokrát jsme od všelikých vrchnostpánů slyšeli: „Jsme ve válce!“ myšleno ve válce s islamizmem. A, jak známo, ve válce se jedná mnohem ohleduplněji se zajatými nepřáteli, než s těmi z vlastních řad, kteří napomáhají nepříteli nebo dezertují.

A tenhle rozsudek je jen další vodou na mlýn právě radikálním muslimům, kteří nás nutí se přizpůsobovat jejich požadavkům. Integrovaný umírněný muslim chápe, že v Evropě máme svobodu projevu, a že stejně jako my máme právo si dělat legraci z jejich ramadánu a oslavit jej pořádnou „žranicí“, a třeba „nečistého“ prasete, tak oni mají stejné právo si dělat legrandu z křesťanství a na velký pátek si uspořádat velikonoční kebab party. Tomu se říká tolerance a vzájemný respekt v rámci sekulární, svobodné a demokratické společnosti.

To, co předvedla sluníčková rakouská soudkyně, je právo založené na strachu se chovat spontánně, k čemuž patří i dělání si (samozřejmě v rozumné míře) legraci z někoho jiného či z nějaké skupiny lidí, lhostejno zda jsou to muslimové, křesťané, Češi, Turci, židé, Skotové, běloši, černoši, blondýnky nebo třeba slepci (můj případ).

A velmi se bojím, aby se pod zástěrkou dočasného drastického omezení přísunu migrantů do naší země nepokračovalo v rozmachu multikulturní a genderové výchovy na školách, obsazování pozic soudců neomarxisty, kteří nesoudí nestraně, ale v duchu své sektářské ideologie jako soudci komunističtí…, zkrátka abychom se dokázali nové „pokrokářské“ totalitě postavit jako proti celku, abychom viděli i les, ne jen pár nejbližších stromků!

Hudební epilog – jedna veeelmi vulgární písnička o Ježíšovi. Nechť si každý udělá vlastní názor, jak by v Rakousku, Německu či Británii dopadla nějaká podobně vulgární písnička o Mohamedovi.

 

Mucha – Ježíš

 

null

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Ramadánová pečínka v Rakousku? Zesměšňujete islám, pokuta 480 euro!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse