Necenzurujeme.cz

Hanobit Korán se nesmí, svěcená voda může

Včera jsem se dočetl, kterak jakousi dámu na Slovensku viní z ohrožení bezpečnosti státu, protože se vymočila na Korán a spálila jej, což si natočila na video a zveřejnila na internetu.

Prý se měla dopustit „hanobení národa, rasy a podněcování k nenávisti“. Nejsem právník, abych tohle posuzoval, ale okamžitě jsem si vzpomněl na případ, kterak jistý český tzv. „performer“ Milan Kohout nalil své sperma do svěcené vody v jednom kostele. A žádný „obhájce lidských práv a politické korektnosti“ ani „neštěkl“. Přitom znesvěcení Koránu je stejně tak pohoršující pro muslima jako znesvětit svěcenou vodu pro katolíka. Stejně tak, když zpěvačka s přezdívkou Mucha (rozhodně ji za to neodsuzuji) nazpívala velmi vulgární písničku s názvem Ježíš, tak „neštěkl ani pes“, kdyby však někdo nazpíval totéž, jen za Ježíše dosadil Mohameda, jistě by se spustil „těžký poprask“, jaký že je to „rasizmus“, „islamofobie“ a „podněcování k nenávisti“.

Myslím si, že toto pokrytectví, tento dvojí metr, je jednou z hlavních příčin, proč tzv. liberálním elitám a médiím věří stále méně lidí, v mém případě je jejich zaujatost a nerovný přístup jedním z důvodů, proč jsem se od společenského liberalizmu odvrátil úplně, rozkládá naši společnost a podkopává úctu k řádu a pravidlům, která se uplatňují výběrově, podle různého metru, jak se to zrovna vládnoucímu režimu hodí.

Zdroje

VIDEO: Mladá Slovenka roztrhala, pomočila a spálila Korán.

Mucha – Ježíš

Bůh je sadistický čůrák! Milan Kohout, který vylil sperma v kostele, se opět ozval.

 

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Hanobit Korán se nesmí, svěcená voda může

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse