Necenzurujeme.cz

"Pochybnost je jedním z jmen inteligence"

Citát argentinského spisovatele Jorgeho Luise Borgese je aktuální zvláště v dnešní době, kdy je požadováno otrocky přijímat různé "pravdy". Naposledy tu o Vrběticích.

Na prezidenta Zemana se sesypala obrovská halda nenávisti, dobře živená médii, za jeho projev ohledně Vrbětic.
Klidně se nechám rozcupovat na kousky, ale podle mého názoru to byl státnický projev, jak má být, přestože mám k Zemanovi nejednu výhradu. Nemusel mluvit roztřeseným hlasem, jako premiér, když oznamoval nový vývoj po sedmi letech v cause Vrbětice. Tomu to od srdce moc nešlo. Jako by věděl.
Obratem Zemana vyhlásili za vlastizrádce a hybridní hrozbu. Zorganizovala se mohutná protizemanovská manifestace. Pirátské brigády vypisují na prezidenta pamflety, Pekarová Adamová sebou háže o zem...
Jednou jsou ve hře vyšší zájmy, tak nám nikdo nebude brát klid na práci. Ani pochybnosti se nepřipouští. Souhlas musí být absolutní, bez jakýchkoliv připomínek a výhrad. Kdo nejde s námi, jde proti nám!
Že nepředložili žádné důkazy pro ruskou stopu? Teď není doba na nějaké dokazování.
BISka a média jasně řekly "musíte nám věřit". A basta.
Mimochodem - dost odvážný požadavek v epoše všeobecného podvádění.
Musíme jim spolknout, že "nový vývoj" hned za tepla přesně popsal Respekt, včetně po Evropě putujícího supertajného komanda, jehož supertajní agenti cestují se svými mobilními telefony, které se všude poctivě přihlašují. Završuje to společné selfíško dvou nejprofláknutějších operativců v dějinách špionáže, které si udělali v Praze před akcí Vrbětice a vyvěsili na Facebook.
Zakázali nám klást otázky.
Zakázali nám myslet.

Štítky článku:

prestiž 1: 15,40 přečteno 393×

0 Hodnotit článek 9

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

"Pochybnost je jedním z jmen inteligence"

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse