Necenzurujeme.cz

Bosák, manekýn a parta ustrašených plašanů…

Taky jste se tak moc těšili na ten zápas včera ve Wembley? Taky jste alespoň na chvilku věřili tomu, že zázraky se dějí a my máme zase tým, který je schopný se postavit i těm nejlepším?

Začátek televizního přenosu nás přivedl na stadion ze kterého i přes obrazovku na nás televizní diváky dýchla ta báječná atmosféra očekávání příštích necelých dvou hodin.

A už jsou hráči v tunelu, už se vzájemně okukují, někteří kývnou hlavou soupeřům na pozdrav a jejich napětí z nich přímo tryská.

Pan Bosák, člověk, o kterém jsem si vždy myslel, že své komentáře k různým politickým situacím myslí jen jakési zpestření mi však hned v úvodu sebral chuť do fotbalu. Pane Bosáku, fakt jsem nikdy nevěřil, že byste mohl patřit k těm lidem, kteří se snaží za každou cenu urvat nějaké body skrze politiku, vždy jsem některé Vaše názory bral jen jakési vaření z vody, aby řeč nestála a Vy jste tak nějak oživil televizní přenos.

Ovšem to, jaké jste se včera večer dopustil podpásovky, to už Vám nikdy, a především díky tomu, že jste nenašel odvahu svůj výrok během přenosu opravit, neodpustím, a spadl jste u mě jako člověk na samotné dno.

Nevím co Vás k tomu vede, chystáte se do politiky? Pak se z Vašeho stupidního projevu dá snadno odečíst, jakou politiku se chystáte hájit a dělat..

Ne, hráči neměli černé pásky, aby podpořili muslimy a nebo nějak jinak vyjádřili postoj k tragédii na Novém Zélandu, jak jste naprosto lživě řekl v přímém přenosu.

Politiku taháte do televize Vy, televizní komentátoři a pracovníci.

Ani ve chvíli, kdy jste pochopil, že jste plácl jednu z největších hovadin Vaší kariéry a že pásky na rukou vyjadřovaly úctu k nedávno zemřelému famóznímu brankáři Gordonu Banksovi a nikoliv k útoku na mešity v Christchurch, jste nedokázal svůj zásadní omyl večer alespoň nějak zakamuflovat a jen jste mlčel…

Nestydíte se za takový šílený přešlap? Pročpak by měli asi tak Angličani mít černé pásky na rukávu právě teď? Co Vás vede k takovým blábolům a pokřiveným myšlenkovým pochodům? A nebo to bylo naopak velmi dobře promyšlené?

Pročpak jste v přímých přenosech nevolal po neštěstích ve Francii, v Německu, Nizozemí či kdekoliv jinde, kde se stali obětmi islamistů obyčejní Evropané? Malé bezbranné děti převálcované kamionem a nebo děti zastřelené na koncertu pro Vás nestojí za pozornost?

Nevím, nevidím Vám do hlavy, ale podělal jste to. A u mě v hlavě na celé čáře. Děláte špinavou práci a politikaříte. Když si vzpomenu jak jsem se hádal skoro s celou hospodou po MS v Rusku a hájil Vás, a naivně věřil, že jste to nemyslel zle, pak se mi z Vás včera večer skutečně udělalo špatně.

Já vím, že Vám to je jedno, nějakej carda co se mu zase něco nelíbí. Však mě nemusí poslouchat.

A taky že jo pane Bosáku. Už nebudu. Od Vašeho včerejšího hloupého žvanění mě už Vaše komentování navždy mine. Jsem tak neskutečně zklamaný z toho jak mistrně jste dokázal skrýt svou tvář a až včera večer jsem pochopil, že ti co Vám spílali, měli pravdu.

Ne, neschvaluji výhrůžky a nadávky, každý jsme nějaký a každý děláme chyby. A jen nechápu proč jste nenašel odvahu říct národu, že jste hlupák a že jste si nic nezjistil o předzápasovém programu a o připravené vzpomínce na Gordona?

Pane Šilhavý, gratuluji Vám. V tom parádním oblečení Vám to mocinky moc slušelo a byl jste tak jedinou ozdůbkou z té bandy, která se podílela na včerejším výprasku od týmu, který nebyl zdaleka v tom nejlepším složení. To jakou jste připravil báječnou taktiku, tak tím jste nás všechny taky moc potěšil.

Zalézt před šestnáctku a zbaběle pobíhat v naději, že se Angličané za devadesát minut netrefí do brány, to by nevymyslel ani starosta Kocourkova. A pročpak jste to nezměnil okamžitě po první brance? Vy asi hodně věříte na zázraky, že? No tak alespoň, že Vám to za tu reprezentační almužnu co pobíráte, slušelo. Byl jste slušivý zástupce lidí země, která Vám ty nekřesťanské peníze vyplácí.

No nic, podstatné je, že jste si to užili..

Chlapci po trávníku úžasně běhali a zřejmě si mysleli, že hrají právě v Lichtenštejnsku, ale s tím co včera předvedli, by neuspěli ani tam..

Nechci rozebírat jednotlivé posty a nebo hráče. Byla to ostuda, byla to blamáž a pokud tohle je to nejsilnější co máme, pak asi nemá moc smyslu někam postoupit a vyvolávat ve fanoušcích nějaké falešné naděje.

Ano, těch fanoušků, kteří mohli včera večer vypustit duši, aby Vás podpořili přímo na stadionu, tak těch mi bylo vážně moc líto..

Už třeba jen kvůli nim byste se měli od prvního do posledního stydět alespoň měsíc. Ale to jsem hodně naivní, že?

Jen doufám, že Brazilci budou hrát naplno a dokonají dílo zkázy a otevřou oči všem. Fanouškům, funkcionářům a především trenérům a hráčům samotným..

Něco mi našeptává, že ten včerejší bůr, nebyl nadlouho posledním.

Uvidíme...

 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 27,97 přečteno 482×

0 Hodnotit článek 28

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Bosák, manekýn a parta ustrašených plašanů…

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse