Necenzurujeme.cz

Semknutí a zamknutí čelíme společně terorismu

Co to plácám? Jakému terorismu? Asi jsem se už fakt dočista z té ruské hybridní války zbláznil..

Žádný terorismus přece neohrožuje současnou západní společnost. Ta zatarasená náměstí a vojáci se samopaly jsou jen přehlídkou připravenosti. Kdy jindy také ukázat občanům té či oné země, připravenost armády, než v adventním čase, že?

V evropském parlamentu panuje dobrá nálada. Pan Telička sdělil České televizi, že život se vrátil do normálu..

Jak pro koho pane Teličko, jak pro koho. Pominu-li skutečnost, že Vám možná v okamžiku, kdy trošku povolilo semknutí Vašich dvou půlek, se život vrátil do normálu, existuje mnoho rodin u kterých se jaksi již nikdy do normálu život nevrátí. Ono to dost dobře možné není, když jejich členové byli zavražděni a ti kteří měli alespoň o trošku více štěstí, leží s těžkým zraněním v nemocnicích.

Takže buďte napříště tak laskavý a nehovořte, tak jak to rád děláte, za druhé, ale za sebe.

Vám se možná život do normálu vrátil. Tedy do normálu.. To co jedete v posledních letech za politiku a musím zdůraznit, že sám za sebe, není naprosto vůbec normální..

To, že se Vy všichni v evropském parlamentu chováte k řadovým občanům bezohledně, že jimi pohrdáte a činíte až zrůdná rozhodnutí právě za ně, na to jsme si bohužel již tak nějak zvykli. Ale na to, že necháte ty občany, za které se až srdceryvně bijete s každým nepřítelem EU, zabíjet, na to si doufám nikdo zvykat nechce a nezvykne.

Takže jen v krátkosti pane Teličko. Do normálu se život zřejmě už nikdy nevrátí. Normální by totiž bylo slyšet z vánočních trhů smích a veselí, nikoli střelbu, sténání a neštěstí. Normální by bylo, kdyby ti vojáci namísto samopalů mohli držet nákupní tašku a vyrazit společně s rodinou na nákup dárků nebo se jen tak podívat a projít po bezpečném náměstí.

Jenže Vaše politika přivedla na náměstí v Evropě zrůdnosti. Ne, tím teď nemyslím ty betonové stromečky a zátarasy, ale Vaši politiku, která umožnila to, aby Evropu obcházel strach, a to strach ze smrti. A ze všeho nejzrůdnější na tom je holá skutečnost, že lidi opravdu díky Vaší bruselské politice na těch náměstích umírají.

A Vy jste všichni ještě tak nestydatí, že tím lidským strachem pohrdáte a děláte si z lidí legraci a z těch, kteří již léta na podobné hrozby upozorňují, děláte blázny, vyvrhele společnosti, xenofoby a rasisty.

A když dojde k podobnému útoku jako nyní, pak zbaběle zalezete pod stoly a klepete se, píšete nesmyslné příspěvky na sociální sítě a vůbec, ale vůbec Vás nezajímá, že byste mohli vylézt a pustit lidi prchající před vrahy dovnitř. Nikdo z Vás netušil co se děje, ale přesto jste se nikdo nezajímal o to, zda nepotřebuje někdo tam na ulici pomoc.

Vaše zvrácené ideály a nesmysly, které vypouštíte do světa z dílny Made in Brusel, stály již poměrně dost lidských životů. Ale jak vidno, Vám je to fuk. Vy pojedete stále stejnou písničku, protože Vás se to zase tolik netýká.

Ale měl byste vědět, že těm, kterých se to týká, už dochází trpělivost. Ještě chvilku to všechno můžete házet na Putina, Číňany a tajné agenty, ale ani tyhle zvrácenosti Vám už dlouho ani ti, kteří za Vámi doposud skálopevně stáli, baštit nebudou.

Já vím, Vám už je to jedno, Vy budete končit a víte, že už se do budovy EP podíváte maximálně jako turista, ale lid si pamatuje činy druhých, dobré i špatné..

Já osobně jsem strašně moc rád, že jste se se svými kolegy předvedli ve Vaší plné kráse a zbabělosti především..

Takže nechte půlky semknuté, plácejte nesmysly o Rusku a Putinovi klidně dál, ale jsem nesmírně rád, že i někteří Vaši zatvrzelí obdivovatelé, začali chápat, že ta Vaše cesta, plná laciných gest a slov, nikam, než k lidské tragedii, nevede.

Nepřísluší mi, jako řadovému občanovi a ateistovi, vynášet podobné předpovědi, ale pokud existuje peklo, velká většina z EP v něm skončí a bude se smažit tisíce let. Protože to co jste sem zavlekli a dopustili, to Vám jen tak prostě neprojde. A nezapomínejte, že peníze tam kam jste namířili, tam skutečně nic neznamenají a budete tam stát stejně jako každý jiný.

Možná i já skončím v pekle, nevím, nežil jsem vždy dobře a správně, ale nemám na rukou ničí krev a nejsem zodpovědný jako Vy, současní politici a vládci Evropy, za ztracené životy obyčejných lidí. Nevinných lidí. Lidí, kteří se třeba nikdy o politiku nezajímali, jen byli a zase se opakuji, jen díky Vám, v nesprávný čas na nesprávném místě.

Ale kdybyste nedělali politiku jen pro obrovské zisky, ale dělali skutečně politiku pro lidi, občany Vašich zemí, pak by k těmto hrůzným útokům nikdy nedocházelo..

A Vy namísto toho, abyste si posypali hlavu popelem a přiznali, že jste to prostě všechno podělali, ještě lžete a mlžíte.

A dokonce mám pocit, že byste chtěli, aby za to, že jste se skrčení a vyděšení klepali hrůzou a čekali zamknutí až to skončí, aby Vás občané měli málem za hrdiny.

Ve Vašem zvráceném světě možná, v tom mém, skutečném, jste jen srabi a původci toho všeho špatného. V tom mém světě nešlo o nic jiného než o terorismus. Ale Vy nemáte koule ani na to, abyste to přiznali alespoň sami sobě, natož vyděšeným a strachem zdecimovaným občanům…..

Štítky článku:

prestiž 1: 37,56 přečteno 723×

0 Hodnotit článek 47

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Semknutí a zamknutí čelíme společně terorismu

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse