Necenzurujeme.cz

O tom, že kdo do Tebe kyselinou, Ty do něho svačinou

Nedávné násilné vniknutí, na španělské území, za použití podomácku vyrobených útočných zbraní, hordou Afričanů, se sice dočkalo mediální odezvy, nikoliv však nějakých rychlých protiopatření. Byl tak vyslán vzkaz dalším z tisíců budoucích evropských návštěvníků, že v Evropě je zcela normální dožadovat se svých práv za pomoci síly.

O co je problém větší je skutečnost, že byly napadeny státní bezpečnostní složky a namísto toho, aby byl proveden nějaký protiúder, aby byl vyslán vzkaz, že takto tedy ne, nastalo opět vítání spojené s pohoštěním v záchytných centrech.

Může se tedy někdo divit, že ti, kteří zranili tentokrát už desítky policistů, se po osvěžující svačině cítí jako hrdinové a budou vzorovým příkladem pro své následovatele?

Copak si o tom asi myslí řadoví policisté, kteří dnes tuší, že byl vytvořen návod jak nerespektovat platné zákony ve jménu nějakých uměle vytvořených práv a nároků?

Je to asi dva dny, co jsem viděl video z Německa, kde byli policisté napadeni a biti arabskými muži v německém městě, na německém chodníku kde měli hájit německé zákony, a namísto toho, aby se postavili na odpor, zbaběle se stáhli a když útok ustal šli se zase ponižovat v očekávání dalšího nářezu.

Podobných videí jsou na celém internetu mraky. Kdokoliv se může podívat jak hloupě humanitní umí být Evropa.

Jak dlouho ještě budeme tolerovat násilí páchané na evropských občanech? Jak dlouho ještě necháme řádit v evropských městech zfanatizované a velmi často negramotné přivandrovalce? Co bude důvodem, aby se politici přestali chovat jako stádo dementních hlupáků a začali chránit všechny své občany. A pokud se tak nestane, proč samotní policisté nepřistoupí k tlaku na své politiky. Proč je nedonutí, aby dostali volnou ruku a mohli bránit nejen hranice, ale hlavně sebe a v neposlední řadě občany svých zemí?

Velmi často se píše o tom, že se ve velkých evropských městech vytvořila gheta, kam se prý bojí i samotní policisté. No ještě aby se nebáli, když jejich hlavní zbraní je vlídný přístup a namísto zbraně mají pachatelům domlouvat.

Vážím si toho, že byl svržen totalitní režim, který nepouštěl lidi ven za své hranice, ale on nepouštěl ani dovnitř. A to by se dnes věru, spoustě evropskýcm zemím, hodilo. Jenže.

To by od nich nebylo lidské, demokratické a upíralo by to prý svobodu. A tak se ptám, komu? Komu by to upíralo svobodu? Těm útočníkům vybaveným nehašeným vápnem a kyselinou? Nebo jejich obětem ležícím v nemocnicích? Komu?

Potřebují snad, ke svobodě ti, kteří ji očekávají ve svobodném světě, zbraně? Kdo jim to poradil? Kdo věděl, že se jim bude bez odezvy ustupovat a nebude jim bráněno zraňovat prakticky bezbranné lidi?

Ti co volají po ozbrojené ochraně svých hranic jsou xenofobové, rasisti a zaprdění občané. Víte, když tohle čtu a nebo slyším, nemám větší chuť k násilí než kdy dříve. Proč tedy tihle chytráci, nálepkující druhé hesly, která jim někdo poradil, nenajdou odvahu a nejdou zastávat pozice policistů? Proč se ta slunka prostě neseberou a nejdou vítat ty před válkou prchající chudáky sami na španělské hranice? Možná kdyby s sebou vzali své děti a společně jim pod sprškou kyseliny zapěli nějakou srdcervoucí písničku na přivítanou, možná, že by pak konečně procitli.

I když…….

Hezký den Vám všem přeji...

Štítky článku:

prestiž 1: 15,99 přečteno 174×

0 Hodnotit článek 12

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O tom, že kdo do Tebe kyselinou, Ty do něho svačinou

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse