Necenzurujeme.cz

O pokrytectví bojovníka proti nepravostem

Za normálních okolností bych si tento článek odpustil, ale jelikož chování a způsob vystupování pana Romana Mácy nejen na sociálních sítích, ale prakticky v celém virtuálním prostoru již překročil všechny hranice slušnosti a dobrých mravů, právě ho píšu.

Pan Roman Máca je známým bojovníkem proti Rusku a obzvláště pak proti ruskému prezidentovi.

Nechci dnes zkoumat jeho články, pohled na svět a ani se zaobírat tím, zda je normální přeměnit svou nenávist na své povolání.

Trnem v oku se mi u tohoto známého bojovníka proti všem hoaxům a nepravostem staly některé jeho poslední příspěvky na facebooku a obzvláště pak jeho blog, ve kterém špinavým a zákeřným způsobem likviduje své odpůrce a protivníky a neštítí se ve svém boji použít praktiky, za které by se nemuseli stydět ani vyšetřovatelé komunistické STB.

Samozřejmě, právně je vše zřejmě v pořádku, ale podívejme se i trošku lidsky na jeho útoky na konkrétní osoby. Donedávna mu stačilo, že stahoval z jejich soukromých profilů fotografie a příspěvky, které později použil pro své útočné články.

Nyní se vytasil s novou zbraní. Začal zveřejňovat o svých oponentech údaje z různých finančních rejstříků. Na základě dluhů a exekucí veřejně likviduje nejen již zmíněné oponenty, ale bezohledně diskredituje i jejich rodiny včetně bezbranných dětí, které se budou těžko bránit svým spolužákům ve školách, kteří, ostatně jako každé děti, ještě nemají rozum z toho co někde přečtou a nebo zaslechnou, a budou tak zneužívat získané informace.

Jistě, za své dluhy jsme si zodpovědní všichni, ve většině případů, sami. Ale skutečně to dává právo někomu, aby o nich jako osoba naprosto nezainteresovaná psal ve veřejném sektoru a útočil jejich prostřednictvím na druhé, naprosto dokonale si vědom toho, jaké škody napáchá?

Je ještě v hranicích dobrých mravů, aby někdo v dnešní době takto skutečně likvidoval druhé a vystavoval je veřejné šikaně a posměchu, tak, jak tomu bylo například pod jeho blogem na serveru iDNES?

Kam až může zajít nenávist k lidem s odlišným názorem? Co použije příště? Nechci si to ani představit, protože se mi z podobných praktik dělá skutečně zle.

Bezohledný a zákeřný člověk, který své protivníky, za pomoci svých rádoby kamarádíčků, veřejně zesměšňuje, dělá si legraci nejen z jejich názorů, ale i vizáže a vzdělání, tak bych charakterizoval pana Romana Mácu, vyznavače a zástupce Evropských hodnot.

Opomenu-li jeho velice časté útoky na prezidenta Zemana a to opět v urážlivé formě, pak mi zbude jen nešťastník, který pro své vlastní zviditelnění a zvrácené techniky boje, použije prakticky cokoliv.

A já se prostě musím zeptat. Skutečně necháme tuto skupinu lidí, aby takto beztrestně používala překroucenou demokracii a zneužívala právo ke svým surovým a zbytečným výpadům?

Jak souvisí vizuální stránka člověka s jeho přesvědčením? Jakým způsobem hraje roli vlastní dluh v možnosti projevit svůj vlastní názor?

Budeme tedy takto umlčovat všechny ošklivé nebo postižené lidi? Nedáme jim možnost podílet se na vývoji vlastní země jen proto, že jim nešlo učení a dělají hrubky?

Kdo dal právo těmto bojovníkům, za Česko jen podle jejich představ, veřejně pohrdat a zesměšňovat druhé lidi?

Pokud máte pocit, že přeháním, že si vymýšlím nebo píšu nepravdu, můžete se na jeho profilech jak na facebooku tak i na blogu iDNES přesvědčit na vlastní oči.

Rád bych také zmínil pana Drahoše, který se po vyřazení pana Hilšera v prvním kole prezidentských voleb, stal černým koněm těchto lidí. Jistě si každý vzpomenete na jeho fauly a urážky zdravotního stavu prezidenta Zemana. A tady je dobré si uvědomit, že právě tito lidé, by jednoho dne rádi řídili naši zem.

A jelikož jsem svůj článek nazval jak jsem ho nazval, rád bych Vám ukázal, jak skutečně pan Máca bojuje proti všem hoaxům. Koncem května nasdílel na facebooku příspěvek, ve kterém se píše o smrti novináře Babčenka. Jak to skutečně bylo a jak zázračně pan Babčenko vstal ze záhrobí, všichni víme.

Ale asi ne pan Máca, který do dnešního dne na své zdi, kde bojuje nejen proti hoaxům, ale jak jsem již popsal, proti vizáži a gramatice svých odpůrců, neustále tento srdcervoucí příspěvek sdílí a to i včetně hloupých komentářů některých svých obdivovatelů, mířených proti naší zemi..

Takže to zřejmě znamená, že pan Máca velmi rád používá dvojí metr. Druhé kritizuje za sdílení a šíření hoaxů a sám se projevuje jako jeden z těch, kteří šíří jeden z největších hoaxů v posledních letech.

Ale on, zřejmě díky svému vzdělání, má na chyby a přešlapy právo. Na rozdíl od svých oponentů, které nelítostně prostřednictvím svých slov, popravuje.

Škoda jen, že neumí prokázat dostatek odvahy a hrdinství a poznámky, které později dopisuje pod fotografie různých lidí, jim nepoví přímo do očí. Moc rád bych viděl jeho hrdinství v praxi třeba minulou sobotu v Dubí..

Ale to už bychom chtěli asi opravdu moc. To myslím právě napadlo mnoho z Vás..

Ona jedna věc je se chovat jako zákeřný člověk skrytý před svým oponentem za monitorem počítače a druhá věc je mu povědět svůj názor přímo do očí.

A toho si je náš bojovník proti všemu ruskému a proti jiné pravdě než je ta jeho, velice dobře vědom..

 

Štítky článku:

prestiž 1: 12,08 přečteno 232×

1 Hodnotit článek 7

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O pokrytectví bojovníka proti nepravostem

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse