Necenzurujeme.cz

O dnešní demonstraci nácků v Dubí

Sedím u televize a prohlížím si internet. Najednou jsem mile překvapen, protože hned u druhého příspěvku narážím na něco, co mě mimořádně zajímá a navíc, světe div se, iDNES průběh demonstrace přenáší živě.

Usrknu si kafe a nastražím uši, aby mi ani jedno slůvko neuniklo, abych si mohl v klidu domova udělat správný názor na ty fašisty na i pod pódiem..

A už to jede, přichází nějaký strejda, který víceméně představí program a budoucí řečníky. Předává mikrofon náckovi nejnáckovatějšímu – Vandasovi, no to je žrádlo, ten chlap nemá rozum a normálně nazývá věci jejich pravým jménem. Až se mi z toho ježí chlupy na těle, protože určitě neříká pravdu, páč na ČT říkali úplně něco jiného. Je to extremista. To se hned pozná. Kdo jiný by cikánovi říkal cikáne, že jo? My slušní lidé a teď nemyslím onu brněnskou skupinu, ale nás všechny pro které už dávno cikán není cikán, ale Róm, mu říkáme Róm. Je to lidštější a představte si jak to musí udělat dobře na duši Rómovi, kterého právě zadrželi třeba za loupežné přepadení. To mu hned těch dvanáct jar jinak uteče..

No, ale abych se zbytečně nezamotával v drobnostech, vrátím se k tomu náckovi na pódiu. On si nedá pokoj a řve do mikrofonu, že by měla jednat nejen policie, státní zástupci a soudy, ale on se opovažuje chtít nějaké práce i na vážených politicích. To určitě, ti se tak budu zdržovat s nějakým hromadným útokem na matku a mladíka, když nemají čas ani na své voliče. Nesmíme je přetěžovat, aby nám vydrželi do dalších voleb.

Pak přichází městský zastupitel z Duchcova a přehání o tom jak někdy pomůže postavit se zlu čelem. On to bude nějaký mluvka, když si myslí, že by se obyčejní „slušní“ lidé postavili nějakému cikánovi na odpor. To slušňáci nedělají, ti se nechají prostě seřezat a pak se takovému hodnému cikánovi ještě omluví..

No a vrchol dne. Kotleba. Jakoby tady těch českých nácků nebylo dost. A zase. On se asi taky zbláznil, když nabádá lidi, aby se nenechali šikanovat od cikánů. To neví, že když dá nějaký cikán do tlamy bílým lidem, že to není šikana, ale rasismus vůči němu? Mají pěkné ptáčky na tom Slovensku..

No a dost, nějak už přestává působit ta vtipná kaše co jsem měl k snídani.

Chci Vám napsat jednu důležitou věc. Tolik slov pravdy a reality, jako během té cca hodinky dnes, jsem už strašlivě dlouho neslyšel. Všichni, kteří vystoupili si byli vědomi toho, že se dostanou do hledáčků oněch slušňáků ještě blíže, ale i přesto přijeli a popsali zoufalou situaci v naší zemi. Jejich slova o hlouposti naší i našich politiků sedla jako prdel na hrnec. Jejich popis cikánské kriminality, násilí na většinovém obyvatelstvu, vysávání peněz z daní a naprostá neochota se integrovat.

Bylo to velmi poučné. A já si dnes skutečně uvědomil, že jsem fašista, nácek, xenofob a rasista. Tedy samozřejmě podle současných měřítek našich neziskovek a některých politiků. Já si uvědomil, že se blíží ten okamžik, kdy se bude muset každý rozhodnout kam se zařadí a za koho bude kopat.

Je na čase se probudit, je na čase podpořit lidi jako je pan Vandas a Kotleba. Je potřeba neslyšet ty debilní popisovače s jejich nálepkami. Je potřeba si uvědomit, zda pro jednotlivce nebude lepší si nechat říkat fašista a rasista, ale stát na té správné straně. Kopat za správný tým a pravdu, kterou si nenecháme pokroutit a překroutit intelektuálními hovádky, která pro samou nadutost a svou vlastní velikost zapomněla odkud pochází a na historii svých předků.

Máme vlastně už jen dvě možnosti. Řeknu to jednoduše. Buď se necháme kopat a zraňovat na duši i na těle, a nebo to budeme my, kdo pro pravdu a tradice nakope držky jiným.

Je to na egu každého z nás. A jak to máte Vy? Unese Vaše svědomí nálepku rasisty a nácka a nebo chcete raději v očích svých sousedů vypadat jako navenek slušný člověk, ale být si vědom toho, že každý ví, že jste srab?

Slušnost není v názoru okolí, slušnost má každý z nás v sobě a strašně moc záleží na tom, jak a kde ji necháme projevit..

A slušnost ve spojení s odvahou, dokáže udělat veliké věci. A nezapomeňte, být slušným člověkem neznamená chovat se jako zbabělec, slušnost se dá projevit i tím, že se odmítnete hrbit před nějakým tyranem a hlasatelem falešných pravd.

Nastává čas, kdy se budou hrbit jen zbabělci. Sám jsem velice zvědavý v jakém poměru budou oba dva tábory...

P.S.: Omlouvám se případně všem dnešním zúčastněným a aktérům na demonstraci za použití slova nácek. Skutečně to bylo jen pro účely tohoto článku. Můj osobní pohled na pana Vandase je a vždy byl veskrze pozitivní a mám ho rád :-) 

Štítky článku:

prestiž 1: 20,24 přečteno 359×

2 Hodnotit článek 18

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O dnešní demonstraci nácků v Dubí

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse