Necenzurujeme.cz

O ekologickém sexismu..

Někdy opravdu naleznete informace, které Vás dočista rozbijí a Vy se raději jdete přesvědčit letmým pohledem do kalendáře, že právě není apríl..

Včerejší informace o novince v pařížských ulicích, instalovaných otevřených pisoárech v ulicích Paříže, zněla totiž přesně jako aprílový žert.

Ale kdepak, skutečně se to děje, skutečně nainstalovali červené bedny které se dají zepředu otevřít a Vy ho prostě vyndáte na ulici a začnete močit na slámu. Je to prý neskutečně ekologické a každý kdo se takto vymočí je vlastně ochráncem přírody..

Neskutečné, nenormální a chce se mi napsat, že to je možná jedna z nejúchylnějších věcí o kterých jsem kdy slyšel nebo četl..

Nebudu to pitvat, myslím, že to ani nemá cenu, ale musím pařížské radní řádně pokárat a onálepkovat je jako sexistická prasata..

Jak se asi do takové krabice mohou vymočit ženy a dívky?

Jistě, i některá děvčata dokáží čůrat ve stoje, matně si vybavuji jednu holku z dětství, která s námi kluky hrála hokej i fotbal a dokázala stejně jako my čůrat ve stoje, což nám k naší zábavě velice ráda předváděla za našeho bouřlivého potlesku…..

Ale ne všechny ženy to zvládnou a nebo by chtěly zvládnout. Takže co to jako má znamenat? Co si to ti Francouzi, říká se o nich, že jsou galantní a gentlemani, vlastně ke svým ženám dovolují? To jako budou bezohledně společně se svými kumpány vystrkovat datly a oklepávat si je do květináče, zatímco ženy budou se skříženýma nohama hledat nejbližší toalety?

To je hnus všech hnusů velebnosti. V rámci kampaně, kterou jsem pojmenoval „MeMočitToo“ tedy navrhuji, aby pařížští radní byli řádně za svůj sexismus potrestáni a do ulic po celé Francii byly okamžitě rozmístěny krabice které se dají otevřít ne zepředu, ale z vrchu tak, aby se ekologicky mohly vyprázdnit i všechny ženy světa při své návštěvě krásné Paříže či jiných částí Francie..

Jen se musí ještě najmout ke každé krabici jeden hlídač, aby dohlížel na to, že se do krabic s otevíráním z vrchu nějaký hodný a slušný ekologický návštěvník nevykadí..

Asi by to taky bylo velmi ekologické, ale už by to tak pěkně nevonělo po mokré slámě...

Štítky článku:

prestiž 1: 12,57 přečteno 201×

0 Hodnotit článek 7

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O ekologickém sexismu..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse