Necenzurujeme.cz

O tom co bude až ta řízená migrace jednoho dne skončí

Možná jsem bláhový, možná nemám rozum, ale já ještě pořád věřím, že jednoho dne někdo bouchne pěstí do stolu a zařve, dost!!!!!!!

A pak se budou dít věci. Před mezinárodní soudy se nepostaví jen převaděči a obchodníci s lidmi, ale i všichni politici, kteří jim jejich svinstvo pomáhali dlouhé roky páchat. Stejně tak jako řada neziskovek a troubů, kteří ať už vědomě, nebo jako užiteční idioti, tomuhle všemu napomáhali.

Někdo bude muset být také zodpovědný za hromady promarněných životů z rukou přivandrovalých vrahů, kteří namísto jakési vděčnosti, tady v Evropě lidi stříleli, podřezávali, znásilňovali ženy i děti, vyhrožovali původním obyvatelům likvidací a ti, když se bránili třeba jen slovně, byli naháněni poblouzněnými lidmi, jako rasisti a stavěni před soudy.

Jednou ten den prostě přijde. Ať už po dobrém a nebo po zlém. Začíná se zvedat vlna nevole. Spousta lidí již chápe, že tohle není o pomoci druhým v nouzi, tohle je už prostě kdo z koho. A komu by se líbilo to co se nyní děje? Vždyť už lidi zase umlčují, cenzurují, zavírají a vyhrožují jim tresty a to ať už majetkovými nebo dokonce vězením.

Jednoho dne nastane zase konec chaosu. Normálnost zvítězí nad nenormálností a každý dostane to co zaslouží..

Bylo by dobré nezapomínat, bylo by dobré, kdyby stejně jako vytváří oni seznamy rasistů a xenofobů na kterých zaujímají čelní příčky obyčejní lidé, kteří se rozhodli postavit problému čelem, aby nějaký šikovný člověk, nebo skupina lidí, vytvořila seznamy těch, kteří způsobují to zlo, které se plíží celou Evropou. Nesmíme jim umožnit převléknout zase kabáty, nesmíme je nechat se vysmeknout spravedlnosti. A bylo by dobré, kdyby právě zástupci těchto šmejdů jednoho dne seděli naproti rodičům těch, kteří byli zavražděni nebo znásilněni. Bylo by dobré, aby jim pak vysvětlili důvody svého počínání..

Až to skončí, bude potřeba peníze, kterými se dnes mrhá a rozhazují se lidem, kteří si pro ně jen tak přišli, investovat do nemocných a starých lidí. Nejsou to žádné malé částky. Jsou to miliardy. Miliardy, které evropským bezdomovcům, nikdo, nikdy nechtěl dát a velmi často namísto pomoci se dočkali tito lidé štítivého odmítnutí. Stejně tak rodiče zemřelých dětí, pro které neměli peníze na potřebnou operaci..

Kdyby všechny peníze, které, v jednotlivých evropských zemích protekly na řízenou migraci, byly použity ve prospěch chudých a nemocných Evropanů vykonalo by se tím prospěšné dobro a nikdo by neřekl ani popel..

Ale namísto pomoci svým občanům, vlády investují peníze daňových poplatníků do naprosto nezainteresovaných lidí, kteří sem přichází právě jen pro tyto peníze.

Jejich vděk můžete velmi často vidět na sociálních sítích a nebo videokanálech. Pohrdání, vyhrožování a vyšklebování se, je ještě ta přijatelnější forma oproti bití a zabíjení.

Spousta obyčejných občanu po celé Evropě žije na hranici bídy. Jejich příjmy jsou směšné a nikdo jim nepomůže. Tedy až na exekutory, kteří jim velice často pomáhají na ulici..

Kdo z obyčejných dělníků a jiných manuálních pracovníků vůbec tuší kolik peněz z jejich daní, tedy z jejich mozolů a potu, promrhají současní politici na imigranty? Kdo z nich tuší, že naprostá většina z těch přivandrovalců z Afriky nikdy pracovat nebude a nevrátí žádnému státu, který se jich ujal ani korunu?

Já jen doufám, že to probuzení není jen v mé hlavě, že to nejsou jen mé pocity, ale že se tomu tak skutečně děje. A je na čase aby se probudil i ten prozatím spící zbytek. Aby věděli, že je to vše už na hraně. Je na každém člověku zda dovolí, aby se on sám stal otrokem a pracoval na lidi pro které je slovo práce, slovem urážky…

Jednou ten den nastane. A já věřím, že budu ještě u toho. A bude-li potřeba konat, jsem připravený konat. Rád bych totiž až jednoho dne vydechnu naposledy, mohl odejít s čistým svědomím, že jsem nebyl zbabělý a nesklonil jsem hlavu před nastupující novodobou totalitou a represemi..

Zkrátka, že jsem nebyl srab. Ještě před pár lety jsem vychovával dítě, dnes je z něho chlap a já se už nemusím ohlížet, dnes mohu říkat a psát co si myslím a jak to vidím…

A jednou ten den přijde. Tím si jsem stoprocentně jistý...

 

Štítky článku:

prestiž 1: 43,24 přečteno 1 066×

0 Hodnotit článek 61

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O tom co bude až ta řízená migrace jednoho dne skončí

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse