Necenzurujeme.cz

O blbečcích, hodných migrantech a nehašeném vápnu

Dlouho jsem přemýšlel jaké označení zvolit pro ty lidi, které v jejich nadšení pro podporu afrických migrantu nesníží ani skutečnost, že už si začali, pomyslnou bránu do ráje, otevírat se zbraní v ruce. Nakonec jsem snad nezvolil tak moc hanlivé oslovení, i když osobně jim říkám zcela odlišně.

Nikdy jsem nechápal, nechápu a nepochopím co se skrývá v hlavě takového tvora. Ano tvora, protože s člověkem, tedy rozumným savcem, který umí nejen zapálit oheň, ale i tak nějak alespoň trošku použít, i jiným způsobem, to málo co dostal při narození do vínku od pána Boha do své makovičky, tihle tvorové nemají vůbec nic společného.

Když začaly útoky v Evropě na nevinné občany, byli tihle vždy první, kteří řvali do světa, že tohle nemá s migrací a ani islámem nic společného, že za střelbou, vražděním nožem a splašenými auty, nesmíme hledat ty chudáky, kteří prchají před bídným životem, ale prostě jen musíme pochopit, že to byli nemocní chudáci jakých je i tady v Evropě spousta.

A já opravdu věřím, že jim na tyhle bláboly skočila hromada lidí, kteří se ještě více semkli a ve společném obětí vyrazili k nádražím zapět vítací píseň pro zubožené a hladové migranty, kteří jim pak z vděčnosti vhazovali připravené jídlo a pití do okolních popelnic jako projev neskutečné vděčnosti.

Ba co víc, některým záhy došlo, že to nemuselo stačit a rozhodli se tedy ještě více projevit svou přízeň a náklonnost, především tedy Evropankám, které se rozhodli po nocích hromadně objímat a laskat.

Občas se tedy setkali s nepochopením a zřejmě jazyková bariera a možná i taky troška té psychické nemoci, společně s vnitřním hlasem našeptávačem, způsobily, že chtěli takové nepochopení napravit. Velmi často s nožem nebo taky mačetou. A na můj vkus se jim tohle počínání daří až velmi dobře..

No, to jsem trošku zalaškoval, aby řeč nestála jen u evropských blbečků- vítačů, nebo také sluníček a nebo genderově vyvážených tvorů.

Pravdou však je, že i přes všechny vraždy, znásilnění a nebo jen pokusy se spoustou zraněných Evropanů, se těmhle blbečkům oči neotevřely. Oni dokonce ještě ve svém dementním chování přitvrdili, a společně s poutroublými lidmi ze západních končin, začali citové vydírání minulostí, kdy vyžadovali jakýsi stud za to, že i spousta Čechů, v dobách tak nedávných, emigrovala a byla nadšeně vítána vlastně každým koho potkala hned za plotem..

No a tady bych si, zase pro změnu já, dovolil malounko přitvrdit v názoru. Nikdy jsem neslyšel, neviděl a ani nečetl, že by kdokoliv z Čechoslováků při své cestě za hranice, měl u sebe podomácku vyrobený plamenomet a nebo nehašené vápno, které by použil na nějakého policistu.

A tady ti hodní migranti z Afriky, ti chudáci prchající před já nevím čím, ale většinou tím co jim naše milá sluníčka našeptají, se prostě v dostatečném počtu semkli a s těmito zbraněmi zaútočili na ty ošklivé a zlé policisty, kteří jím bránili v postupu do evropského ráje.

Tohle už není jen nějaká obyčejná cesta, tohle je už naprosto regulérní a velmi dobře zorganizovaný útok nejen na ty španělské policisty, ale i na všechny Evropany. Byl to první ze vzkazů toho, co se bude dít, pokud nebude vše po jejich. Můžete se na mě zlobit jak chcete, ale já to tak vnímám a rozhodně nejsem sám.

Co použijí příště? Samopaly, granáty? Že jsou zruční nám předvedli nyní. A co když příště to nehašené vápno použijí třeba v Itálii, až budou protestovat proti tomu že nedostávají k pití Colu a k jídlu krvavé steaky?

Jaká slova pak na jejich obranu zazní? A nebo už to dochází všem těm blbečkům? Už začínají chápat, že tohle nemá s humanismem a pomocí už dávno naprosto nic společného? Už si začínají uvědomovat, že příště to mohou odskákat oni a nebo jejich blízcí? A nebo si ještě nespojili skutečnost, že i ti zranění policisté mají doma někoho kdo je má rád a je na nich třeba závislý? Opravdu nechápou, že i někteří z těch zraněných policistů by rádi těm chudákům pomohli, ale že prostě jen pracovali a vykonávali svou práci a byli právě za to zranění těmi, kteří jsou tak zbídačení a zesláblí? Co se opravdu musí stát, aby tihle blbečkové už konečně otevřeli oči?

Opravdu neexistuje nějaká vyšší moc která by dokázala těmhle blbečkům konečně říct, že pomáhat ano, ale ne na úkor lidských životů, ne na úkor nevinných obětí?

Co se to s těmi mladými lidmi děje?

Víte, já takové chování pochopím u stárnoucích rádoby celebrit, které nikdo nikde nechce a oni rychle pochopili, že je na výsluní může vrátit podpora těchto zhovadilostí a jejich palec nahoru pro všechny migranty světa, byť můžete vzít jed na to, že by nejen žádného z nich u sebe doma nikdy neubytovali, ale ani by jim nepodali jejich slavnou ručku k přivítání v Evropě. Jo zazpívat nějakou dávno ohranou pecku z pódia, pod ochranou stovek pořadatelů a vztyčit prsty do véčka, to by jim šlo, ale zeptejte se těchto humanistů co mimo to dělají pro ty chudáky migranty? Nebo si snad opravdu myslí, že ty kecy o pravdě a lásce ještě někoho normálního dojmou?

Spousta mladých tomuto propadla. Naprosto se oddali a uvěřili tomu, že to všechno co se děje je jen a jen proto, že ti lidé potřebují jejich pomoc. Je to už skoro jako nějaká sekta. Ti lidé přece musí vidět jako všichni ostatní, že to není správné, že už umřela hromada nevinných lidí a že za tím veškerým humanismem jsou obrovské finanční zisky právě těch šéfíčků, kteří je posílají na nádraží vítat.

Proč mladí neotevřou oči a neřeknou dost. Přece není normální, aby, ani po posledních útocích ozbrojených migrantů, nepochopili, že pokud mají nyní někomu pomoci, pak hlavně sami sobě. Musí přece už konečně pochopit že jsou jen zneužíváni a používáni k obchodu s lidmi. Musí už konečně pochopit, že své problémy, ať už doma, ve škole a nebo v zaměstnání, své životní mindráky ze svého vzhledu nebo i sexuální orientace, prostě nevyřeší tím, že se budou chovat jako užiteční idioti. Musí přece dávno vědět, že ti, kteří je posílají na pomyslné barikády, by sami mohli svými prostředky ty migranty zachránit, tedy kdyby jim to hodilo nějaký další milionek..

Jak se to říká? Použili, zneužili, zahodili? Jo, myslím, že jo..

Víte, mohu opravdu odpřisáhnout, že nepíši tento článek kvůli nějaké čtenosti nebo kvůli svému egu. Strašně moc si při jeho psaní přeji, aby dokázal změnit myšlení alespoň jednoho mladého člověka, který už třeba stojí na rozcestí, protože začíná chápat situaci. Strašně moc si přeji, aby se takový našel a dokázal pak třeba přesvědčit další kamarády, aby otevřeli oči a pochopili, že tady je jejich domov a že je většině tvorů, na této planetě, přirozené si své domovy hájit takřka za každou cenu. Nebo znáte někoho, kdo by někomu bez boje přenechal nejen svůj dům, ale celý svůj život? Co by na to třeba medvěd, lev a nebo vlk? Strčte ruku do vosího hnízda a nebo pohlaďte a pochovejte mladého krokodýla před jeho matkou. Zkuste vyhnat hrocha z jeho území..

Nenabádám nikoho, aby nepomáhal lidem, kteří jeho pomoc potřebují, nepřesvědčuji nikoho, aby se řízené migraci postavil sám, jen bych si opravdu moc přál, aby každý, kdo otevírá svou náruč a srdce, věděl proč a pro koho to vlastně dělá.

Ono totiž jaksi není možné jednu nespravedlnost zakrýt jinou. Nemůžete prostě zachránit někoho, kdo o Vaši záchranu nestojí, ale můžete zachránit všechny nevinné lidi právě před těmihle o pomoc nestojícími migranty..

Každý kdo je jen trošku, v této chvíli, schopen racionálně přemýšlet, musí přece naprosto jasně chápat, že na návštěvu se chodí na pozvání a když ho náhodou nemáte, že se nikam nehrnete se zbraní v ruce a nejste připravení své hostitele zraňovat a zabíjet..

A kdo tohle opravdu nechápe, tak to není blbeček, ale obyčejný debil..

P.S.: Pokud se Vám mé články a názory líbí, můžete si občas přečíst i mé drobné postřehy a komentáře k dění okolo nás, zde: https://www.facebook.com/OZPLR

Štítky článku:

prestiž 1: 26,70 přečteno 435×

0 Hodnotit článek 26

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O blbečcích, hodných migrantech a nehašeném vápnu

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse