Necenzurujeme.cz

O novodobém honu na čarodějnice, na J.Bosáka

Už jsem se k právě skončenému fotbalovému mistrovství více vyjadřovat nechtěl, ale to co nyní čtu ve virtuálním prostoru na adresu komentátora Jaromíra Bosáka, mě prostě donutilo ještě pár řádek napsat.

Když si pročítám ty urážky a výpady vůči známému a v ve svém oboru velmi dobrému komentátorovi, popadá mě šílený vztek.

Ale opravdu tak moc šílený, že mám tmu před očima. Někteří „vlastenci“ a fanoušci Ruska si momentálně na panu Bosákovi vybíjí všechny své světaboly a své pokažené životy.

A to vše kvůli jedné jediné nešťastné větě, která neměla naprosto žádný vliv na nic. Byl to prostě jeho názor a že ho řekl v přímém přenosu bylo nešťastné řešení, ale on to prostě udělal a vyjádřil se.

A to co následuje, to je skutečný děs a běs. Najednou všichni zapomněli na jeho skvělé a profesionálně odvedené výkony, na jeho znalosti fotbalu a celého toho prostředí. Stal se nepřítelem číslo jedna a to co se dnes dá číst na jeho profilech, to je pouhá lidská nenávist. Je jen otázkou co ti, kteří na jeho profil přichází vlastně chtějí říci..

A tak volám za nás všechny obyčejné lidi, dejte mu pokoj, přestaňte ho napadat, urážet a hanit. Má stejné právo se vyjádřit jako každý z nás. Nebo můžete jen vy říkat své myšlenky a fantazie?

Ano řekl to v televizi a v přímém přenosu, ale neřekl nic tak špatného. Pouze vyslovil názor, že se v Rusku šampionát konat neměl. Bylo to nešťastné, ale nic tak děsivého jako to co ho později dostihlo na sociálních sítích.

Začínám mít pocit, že si spousta lidí neuvědomuje, že nejen oni mají právo říkat své myšlenky a názory. Napadat jiné za jejich názor není ani vlastenectví a ani demokratické.

Nemůžete se ohánět demokracií a svobodou slova, když to druhému upíráte. Mohli jste s ním nesouhlasit, vést diskuze, ale napadat ho a vyhrožovat? Za co? Za jeho postoj? A pak se divíte, když Vás facebook maže a děláte ze sebe oběti? A čemu se divíte, když jste sprostí a nenávistní? Když se chováte jako stádo dementů?

Kdo nejde s námi jde proti nám?? He he he..

Že se nestydíte chodit pod něčí profil a bezdůvodně nadávat a vyhrožovat. Jste horší jak zvířata a pak se divíte, že si z Vás dělají legraci. A přitom si stačí přečíst třeba ty nenávistné příspěvky plné gramatických chyb a nadávek.

Můžete mě nenávidět za moje slova, já to ustojím, ale Vy, kteří chodíte pod profily druhé urážet ve jménu vlastenectví, Vy, žádní vlastenci nejste, Vy jste jen odpad..

Až dokážete alespoň půlku toho co pan Bosák, pak třeba budete vidět svět jiným pohledem. A do té doby byste měli raději mlčet, když neumíte normálně reagovat na názor jiného..

Štítky článku:

prestiž 1: 2,59 přečteno 500×

20 Hodnotit článek 14

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O novodobém honu na čarodějnice, na J.Bosáka

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse