Necenzurujeme.cz

Zastavte někdo konečně ty Rusáky..

Je to snad poprvé co musím dát kavárně a všem protiruským aktivistům za pravdu, že je třeba zastavit Rusáky.. Jsem totiž nesmírně zvědavý, komu se to povede..

Kdo včerejší zápas sledoval a viděl bídnou hru Španělů musel v penaltovém dramatu držet palce, stejně jako já, Rusům.

Ne, fakt to nebylo proto, že si již dlouhá léta nemyslím, že Rusové vedení prezidentem Putinem, nejsou pro naši malou zem žádnou hrozbou. Bylo to hlavně proto, že jsem viděl po dlouhé době jednotlivé hráče dřít až do absolutního vyčerpání a táhnout za jeden provaz.

Není potřeba někomu vykládat, že Rusové byli lepší než Španělé, to by byla sportovní lež, ale budu se opakovat, prostě prokázali větší vůli a srdce.

Ono jim taky strašně moc pomohli diváci. Panečku to byla atmosféra. Měl jsem při hymně husí kůži ač jsem zápas sledoval jen v televizi. A to jak diváci fantasticky hnali své borce, při každém získaném balónu a náznaku útoku, hlasitým projevem, to jsem možná ještě nikdy nezažil..

Sport je fenomén, který ovlivňuje již dlouhá léta myšlenky mnoha lidí po celém světě. A u fotbalu to platí dvojnásob..

A jak se některá média snažila degradovat ruské organizační schopnosti již před OH v Soči, tak podobné náznaky byly i před tímto šampionátem. Jsem velice rád, možná mohu napsat, že i šťastný, že neměli novináři a někteří politici pravdu. Ať se k současnému mistrovství vyjadřuje kdokoliv, slyším jen slova chvály a obdivu. A to je jenom dobře, protože by si lidé konečně měli uvědomit, že sport není politika.

No a ze všeho nejvíce mě na tomto mistrovství asi pobavily náznaky a pokusy usvědčit ruské fotbalisty z dopingu . Novinářům se totiž vůbec nezdálo, že Rusové tak svěže a pěkně běhají a dokonce střílí góly. Lidská hloupost a neznalost některých novinářů je skutečně bezbřehá...

Nejsem schopen si srovnat v hlavě zda Rusko přejde i přes Chorvaty, ale vzhledem k fotbalové horečce, která hýbe celým Ruskem, by to nebylo vůbec špatné. Myšlenky na svůj tým, na případný obrovský úspěch totiž dávají, milionům Rusů, alespoň na chvíli zapomenout na jejich všední starosti.

A tak si myslím, že by kavárna a rusofobní aktivisté a politici v čele s paní Langšádlovou, doprovození českými „celebritami“ z řad herců a zpěváků, měli vyhlásit ne jeden, ale raději hned dva týdny neklidu, protože by se jim mohlo klidně i přihodit, že by jim při finálovém zápasu mohla rupnout cévka.

A co bychom si pak, my obyčejní, neinformovaní a ruskou propagandou nasáklí občané, bez těchto současných představitelů politického a kulturního světa v naší zemi, asi tak počali?

No já tedy každopádně budu Rusku držet nejen palce, ale celé pěsti, aby se dočkali za svou víru obrovského úspěchu. A pokud se to nepovede? Však je to jenom sport.

Rusové budou dál žít své životy a naší protiruské sebrance se obrovsky uleví.

Každopádně bych chtěl vidět všechny ty kyselé ksichty, našich bojovníků proti všemu, po včerejším penaltovém hororu.. To musela být nádhera….

 

Štítky článku:

prestiž 1: 24,81 přečteno 395×

0 Hodnotit článek 23

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Zastavte někdo konečně ty Rusáky..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse