Necenzurujeme.cz

O hloupém tlachání stárnoucí paní herečky

Někdy se nestačím divit, co jsou schopni lidi, kterých jsem si dříve nesmírně vážil za jejich práci nebo odvahu, doslova vyzvracet jen proto, aby byli zase někde v pomyslném popředí. ( odkaz pod článkem)

Nastal čas udělat závažné rozhodnutí...
Chtěl bych celému světu něco slíbit..
Až tato paní herečka, kterou jsem měl jako herečku skutečně velmi rád, u sebe doma, ubytuje muslimskou a nebo z Afriky prchající rodinu v minimálním počtu deseti osob a vytvoří si s nimi minimálně tříměsíční pohodové soužití a bude se o ně, ze svého, plnohodnotně starat, což v dnešní době znamená vlastně splnění všech jejich přání od mobilních telefonů až po nějaké to kapesné do kina, tak i já vezmu na svá bedra zodpovědnost za stejný počet ekonomických migrantů a poskytnu jim stejnou péči..
Ona je jedna věc nesmyslně o druhých plkat a druhá jít jim příkladem..
Kdo Daniele Kolářové brání v tom, aby nasedla do auta a zajela si pro takovou rodinu třeba do Paříže nebo do Říma? A nebo pro ně zaletěla letadlem přímo do Afriky?
Otázkou ovšem je skutečnost, zda by se jí, na první dobrou, podařilo tyto lidi vůbec přesvědčit, aby s ní k nám vůbec jeli.
Leda by mistrně zahrála roli Merkelové, což by skutečně mohla, a přesvědčila je, že jim bude vyplácet tučné dávky a nabídne bezpracně nebe na zemi..
A dokud tak neučiní a nepodá pomocnou ruku chudákům migrantům, pak si otevřeně myslím, že jen mlátí prázdnou slámu a ostudně uráží české občany..
Kázat vodu a pít víno? Ano, to těmhle lidovým rádoby vzorům skutečně jde.
Ale skutek? Samozřejmě..
Paní Danielo tohle vážně není Vaše parketa. Vraťte se prosím zase zpátky k herectví a politiku nechte těm, kteří jí alespoň trošku rozumí. A pokud nemáte na živobytí a musíte pro peníze takto hloupě žvanit o něčem, o čem nemáte ani páru, pak je mi to líto, ale lepší by asi bylo, kdybyste přijala roli v nějaké reklamě. Dnes jsou hodně moderní ty, kde se žena učí porozumět své vagíně a nebo na plínky pro seniory..
 
Štítky článku:

prestiž 1: 51,10 přečteno 1 200×

1 Hodnotit článek 88

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O hloupém tlachání stárnoucí paní herečky

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse