Necenzurujeme.cz

O morálním bahnu a jednom doktorovi..

Kdo mě znáte, víte, že opravdu nejsem příznivcem pana Babiše, ale tohle morální dno si skutečně dovoluje poukazovat na jiné? Prokristapána o čem to píše, o čem je řeč? (odkaz pod článkem)

A co jako udělali socani pro zlepšení toho o čem tento morální odpad píše a kritizuje?

Oni se málem nedostali do sněmovny a dnes nám tady budou zase vládnout, tak jsem moc zvědav na ty opravené dálnice a ekonomický rozkvět.. Prozatím vždy jen rozkvétala konta těchto darebáků..

A ještě k volbám.. Ještě si opravdu někdo myslíte, že volby můžou něco změnit? A když jsem o tom psal před lety, tak jsem slyšel jen urážky a nadávky od echtvlastenců..

Je to vážně zvláštní doba tahle současná demokracie.. Lid je podváděn v přímém přenosu několika raubíři a ještě tomu slavnostně tleská a raduje se z toho. A dopadený korupčník, který je na svobodě jen díky obrovským penězům neznámého původu a schopnosti zaplatit si nima nejdražší právníky v zemi, moralizuje a popisuje co je špatně. A co je tedy dobře? Rozkrást a rozebrat stát a šklebit se do držky těžce pracujícím? Podvádět a pak při dopadení kvičet, že já nic já muzikant, to všechno oni... A kdo oni? Kdy už se konečně dozvíme komu tedy skutečně patřila ta krabice?

Třicet let si tady dělají co chtějí a národ jen slepě přihlíží. Bojí se o ty drobky co popadaly od stolu těchto gaunerů. Bojí se o banány, Ferdy v garážích a o cesty do Chorvatska. Bojí se tak moc, že svěří potrestání jedněch gaunerů druhým, než by se raději zvedli ze svých kožených sedaček a šli si to s nimi vyřídit sami do ulic. Strach o majetky vládne této zemi. Lidi jsou zotročováni a hnáni do dluhových pastí a pak jako poslušné ovečky jen bečí a žerou trávu.. A jen smutně přihlíží jak lumpové unikají věznicím a šklebí se jim do tváří.

Jestliže tady byl strach za bolševiků naprosto přirozenou součástí životů, dnes je to stejné. Dnes se lidé nebojí trestů a stíhání, dnes se bojí o to, aby zítra měli možnost jít do práce a vůbec co žrát. A v tomto věčném strachu přehlíží i to, že zločinec na svobodě moralizuje a říká jim co je dobře a co ne..

Jednou přijde den, kdy pak budou všichni přemýšlet jen o tom jak byli slabí a bojácní. Budou přemýšlet o tom, jak zničili život příštím generacím. Budou se stydět za to jak žili. A k tomu se na ně ze všech stran budou šklebit ti. kterým sami umožnili z nich udělat duševní trosky a součást stáda..

Ano. A i tomuhle se dnes říká demokracie. Co na tom, že je tak strašně pokřivená a zohýbaná, když si můžeme jít koupit do supermarketu skvělé párky bez masa a hajzlpapír s nepřeberným množstvím vlastností a vůní.. A to všechno bez front...

Ne opravdu nevolám po starých časech, jen mám prostě definitivní pocit, že se tam všichni, svou vlastní zbabělostí a chamtivostí, řítíme..

https://rath.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=667976

Štítky článku:

prestiž 1: 18,47 přečteno 430×

0 Hodnotit článek 13

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O morálním bahnu a jednom doktorovi..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse