Necenzurujeme.cz

O zmrtvýchvstání obětí ruského prezidenta..

Zombie, to byl jeden z prvních filmů, které jsem, ještě jako puberťák, sledoval na videu. Tehdy byl samotný zázrak, že jsem se k tomu vůbec dostal a že jsem mohl sledovat jak oživlé mrtvoly drancují města..

V poslední době, po více jak třiceti letech, jsme svědky toho jak se děj z obrazovky přenáší do skutečného světa. Prozatím, a to zaplať pán Bůh, bez toho drancování a okusování živých.

Tedy ono se už okusuje, ale zatím jen prostřednictvím novinářů a dobrých hochů z neziskových organizací..

Vyhledávaným soustem bývá Rusko a především jeho prezident Putin. A je už celkem i jedno, který plátek se do něho po nějakém tom fiktivním úmrtí opře.

V živé paměti mám chlapečka který přežil nejen bombardování, ale i útok chemickou zbraní. Jejda to bylo povyku. Tedy do doby, než se ten stejný chlapeček objevil na jiných záběrech jak na ramenou nějakého muže jde v průvodu..

Pak najednou to veřejné západní pobouření ustalo. Kdo ví proč?

Taky mi bylo strašně moc líto pana Skripala a jeho dcery. To jsou další oběti Ruska. Jed Novičok je nejprve měl oba zabít, později upoutat doživotně na lůžko, ještě později do kolečkového křesla se ztrátou paměti. Ovšem jakmile začala dcera dvojího agenta poskytovat rozhovory novinářům, najednou se všichni tvářili, že ten odporný jed vlastně není tak odporný..

Doufám, že se pan Skripal i se svou dcerou zapíší do Guinessovy knihy rekordů, jako nejrychleji se uzdravená dvojice po útoku jedem, po jehož útoku nelze prakticky přežít..

No a teď v posledních dnech jsme byli opět svědky nevšedního zázraku. Zavražděný ruský novinář Babčenko, který skvěle píše proti Rusku a Putinovi, vstal z mrtvých. Představte si, že dokázal ustát útok ruského zabijáka, který ho několikrát střelil z bezprostřední blízkosti. Byl nalezen v tratolišti krve svou manželkou, která naprosto vůbec nepoznala, že existuje ještě naděje, že se manžel probudí. A probudil. Na rozdíl od Alexandrovců o které tak rád Babčenko otírá své pero.

Živý a plný elánu, s potutleným úšklebkem pózuje novinářům.

Bláto bylo na Rusko opět vrženo a ani v tomto případě už to jaksi nejde vzít zpět.

Je krásné, že právě ukrajinský prezident má tak obrovskou snahu ochránit jednoho z mnoha novinářů z Ruska, kteří píší proti Putinovi..

Takže prozatím se nemusíme snad ještě obávat, že nás Babčenko a i všichni ti ostatní, kteří vstali z mrtvých budou chtít sežrat. Ale i tak to v některých hlavách napáchalo takové škody, že někteří chlapci z nesikovek srdceryvně plakali pro pana Babčenka a osočovali všechny z jeho smrti..

Je dobře, alespoň pro nás ostatní, že sice plakali hezky, ale na špatném hrobě...

Štítky článku:

prestiž 1: 14,98 přečteno 212×

0 Hodnotit článek 10

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O zmrtvýchvstání obětí ruského prezidenta..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse