Necenzurujeme.cz

O finské krabici a vlajce vytažené z vagíny

V posledních dnech jsem zaregistroval několik velmi smutných zpráv či příběhů. O dvou bych se rád maličko zmínil..

Ve zprávách jsem viděl reportáž o finských krabicích. Jelikož jsem o nich do té doby neměl nejmenší povědomí, trošku popíši o co jde.

Nastávající maminka dostane před očekávanou událostí, od finské vlády, krabici. Jsou v ní nejen různé věci potřebné pro miminko, ale také malá matrace, která přemění obyčejnou krabici na postýlku pro mimčo. A to z důvodu bezpečí, aby miminko přežilo. Takto doslova to bylo v reportáži zmíněno. A dále reportáž pokračovala zmínkou, že už i naše ministerstvo zdravotnictví zvažuje, že by tento nápad mohlo zavést i v našich končinách.

Já fakt nevím.. Někomu se to může zdát jako dobrý nápad. Co se týče té výbavičky, tak OK, dobré, že stát zajímá skutečnost, aby robátko mělo pár plen a dupačky. Ale nechávat spát miminko v krabici? Co je to za zhovadilost? Nechováme v krabicích křečky, morčata a králíky?

Pokud nedokáže někdo, v dnešní době bazarů a výprodeje nábytku, zajistit pro své očekávané štěstí alespoň postýlku, pak si fakt nemyslím, že by takový člověk měl mít děti.

Tak jasně, jsou mezi námi i tak moc chudí lidé, že na určité věci prostě nemají peníze, ale pro Boha, jak pak chtějí tedy to dítě živit a šatit? Stane se, že to přijde neplánovaně, ale pak jsou tu snad ještě rodiče nebo jiní příbuzní, ne?

Komu prospěje krabice na miminko? Výrobci? Zadavateli zakázky? Kolik českých rodičů by nechalo spát svůj poklad někde v krabici?

Rodičovství je úžasná věc, ale pokud na to nemám, tak to prostě nedělám a dávám si pozor. Mimino není králík a nestačí ho vypustit za domem, je to celoživotní záležitost se vším všudy..

Nechte si své finské krabice ve Finsku, a raději šiřte osvětu mezi mládeží, aby ti mladí věděli, že to není věc druhých, ale hlavně a především jejich. Však u nás to taky dobře známe, kdy si někteří spoluobčané myslí, že je jejich právem nechat své děti živit jinými..

Si jen představte. „A kde má Váš Pepíček pokojíček?“ Tady, ukážete na krabici vedle botníku…

 

Druhou věcí, kterou bych rád zmínil je český státní symbol, vlajka, nejprve umístěna, později vytažena z vagíny muslimky.

Ať si každý člověk na této planetě dělá a říká co chce podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Má-li někdo potřebu strkat si národní vlajku do pohlavního orgánu, nebo třeba do zadku, ok, strkej si to kam chceš, ale doma, za zavřenými dveřmi.. Ale dělat to veřejně? A s vlajkou, která tolik znamená a znamenala pro miliony lidí? A ještě v jejich zemi?

A víte co je na tom nejhorší? Policie nezasáhla proti tomuto hanobení, ale vyvedla z divadla lidi, kterým to není lhostejné.

Tak kurva, kde to žijeme?

Co všechno se ještě musí stát, aby začal lid této země reagovat? Cožpak jste již zapomněli na časy, kdy státní moc byla zneužívána proti občanům? Myslíte si, že se to neopakuje?

Umělci? Tohle, že jsou umělci, kteří tady pomáhají psát historii? Jakou a pro koho?

Proč je zvykem, posledních let, už zase přijímat i špatné věci jako samozřejmost? To se lidé této země opravdu tak moc bojí o svá auta, domy a dovolené v Tunisu či jiné, dnes už provařené destinaci? Proč se vždy ozve jen pár lidí, ze kterých jsou později děláni blázni a hlupáci za všeobecného veselí?

Opravdu si necháme diktovat jak máme žít a nebo se budeme držet zaběhnuté slušnosti a nějakých pravidel?

Já vím, dokud se za staré prase nevdává moje dítě, či vnučka, tak mě to moc nezajímá.. Ale bacha vážení, Německo je co by kamenem dohodil a tam je to již celkem zaběhnutá záležitost..

Byly doby, kdy by někdo jen o podobných zvěrstvech jen pípl a dostal by do držky…

Ale dnes už je to zase jako za komunistů. Lid se bojí říkat svůj názor a už vůbec nemá koule se za něj jít třeba i rvát..

Takže jsme tam, kde nás prostě chtěli mít. A to, jak každý logicky uvažující člověk ví, je jen samotný počátek. Dějí se zde tyto věci a to je zde muslimů prozatím jen pár..

Takže na shledanou na nějakém nádraží a nezapomeňte si vlaječky a mávátka...

Štítky článku:

prestiž 1: 25,31 přečteno 374×

0 Hodnotit článek 24

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

O finské krabici a vlajce vytažené z vagíny

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse