Necenzurujeme.cz

Někteří čeští blogeři poráží Rusko na celé čáře..

Máme tady prý hybridní válku v plném proudu. Spousta rádoby hrdinů se již stačila někam schovat do bezpečí a vyčkávají jak se situace vyvine..

Naštěstí nám moderní internetový svět dopřál možnost válčit i od klávesnice z bezpečí domova.

A tak díky této vymoženosti můžeme v posledních letech číst „skvělé“ články o Rusku a jeho prezidentovi Putinovi.

Řada blogerů by mohla z fleku zaujmout nejvyšší armádní posty a myslím, že s jejich promyšlenou strategií jak porazit Rusko, by se mohli rovnou z místa stát i třeba generály..

Moc se mi líbí ty články ve kterých bloger přiznává, že v Rusku sice nikdy nebyl, ale zaručeně ví, ze spolehlivého zdroje, že tam je všechno špatně. A taky často mívá potvrzený fakt, že Putin dokáže donutit těch necelých devadesát procent svých voličů, aby ho po dlouhá léta volili, tím, že na každého voliče nasadí minimálně šest tajných a tři vojáky….

A ti obyčejní Rusové to samozřejmě vědí a tak ze strachu přichází k volební urně a volí zas a zas právě Putina.. No copak mají jinou možnost?

No a Vám to třeba nedá a máte potřebu se takového blogera optat odkud čerpá tyto znalosti. A pokud jste skutečně tak otrlí a troufalí a položíte třeba pod článkem takový dotaz, pak se začnou dít podivné věci..

Jakoby v jedné vteřině se vyrojí minimálně pět odborníků, kteří Vám začnou vysvětlovat, že Rus je špatný, protože byl součástí SSSR a v 68 přijel s tankem do Prahy..Pak se taky dozvíte, že v Rusku nemají silnice a chodníky, protože je neumí postavit. V obchodech prý zejí prázdné regály a více jak polovina Rusů žebrá na ulici, aby jim ta druhá polovina dala alespoň na vodku..

Některý hodný bloger nebo diskutující Vám pak rád popíše třeba historku jak byl v Rusku a nakrmil tři vesnice hladovějících chudáků a pak když odjížděl jim každému dal ještě šišku salámu a pecen chleba. Bál se jim dát peníze, protože věděl, že by je propili.

Jiný zase rád přidá příběh z konce druhé světové války, ve kterém celá rota osvobodila malou českou vesničku, a pak všem, vojáci ukradli hodinky a velitel dokonce sebral jedné staré paní kukačky..

Ti mladší pak povypráví o tom jaký je Putin šílený agresor a jak po celém světě vyvolává války a válčí. Však se jen stačí podívat na Ukrajinu jak tam bojují Rusáci ještě třeba i v tuto chvíli. A nebo jak násilím převzal ten Krym. Však se původní obyvatelé dodnes nevzpamatovali z toho šoku, kdy se jim zase naskytla možnost jít si nakoupit do obchodu i něco jiného než čokoládové bonbony od jejich pana prezidenta.. Ale to je jen taková povídačka.. „Správně přemýšlející“ bloger Vám samozřejmě vysvětlí, že to není pravda, že se na Krymu ostatně jako na celé Ukrajině měli všichni báječně a že za všechno to jejich neštěstí může Rusko, hlavně tedy tou nestydatostí, že ti pacholci chtěli, aby jim Ukrajinci zaplatili dluhy.. Copak to se v dnešní moderní společnosti dělá??

A pak seberete ještě trošku odvahy a položíte otázku, co tedy dělat, abychom zachránili celý svět před tím rozpínavým Ruskem..

Až mnohem později Vám sice docvakne, že jste to neměli dělat, ale to už je pozdě..

Takže můžete číst, že nejlepší bude zrušit všechny kontakty a obchodní spolupráci. Přitvrdit v sankcích a nepouštět Rusy za jejich hranice. Pozvat americké vojáky, aby obklopili ruské hranice kolem dokola a každého, kdo by chtěl jen vystrčit hlavu hned střelit..Donutit Rusy, aby se alespoň jednou denně vzdali. Nejlépe všeho. Bylo by také dobré získat dohled nad jejich přírodním bohatstvím a nejlépe požádat nějakou západní společnost, aby se toho ujala a ukázala Rusům, jak se správně těží to či ono.. A taky by bylo dobré jim zakázat zpívat a usmívat se..

No a v neposlední řadě je potřeba zatočit taky s těmi jejich agenty. Hlavně s tím na našem hradě. Kdo to kdy viděl, aby slušný prezident jezdil do Ruska na návštěvy. To přece nemůže být jen tak a Zeman si tam určitě jezdí k Putinovi pro notičky, aby věděl jak správně šířit slávu Ruska v naší zemi a získával tak na ruskou stranu další agenty. Tenhle bod bude asi nejdůležitější, protože jsem zaslechl, že na něm trvá spousta neziskových organizací a řada významných osobností a umělců. Dokonce prý i jeden velmi slavný gay pornoherec přestal natáčet lechtivé filmy a ujal se jedné z čelních pozic v organizaci, tedy pardon, neziskovce, a úžasně proti Rusku bojuje a díky své profesní slávě, získává řadu dalších jemu podobných bojovníků..

No, takže na závěr bych rád napsal, že si myslím, že to snad ti blogeři dotáhnou do vítězného konce a to Rusko takto zvenčí rozloží na malinkaté kousíčky..

 

P.S.: Prosím, nikdy se s takovými nedohadujte a nenechte se vytočit. Věřte mi. Dnes je to rozdané tak, že i kdybyste říkali jako protiargument pravdu pravdoucí, udělají z Vás hlupáka a pokud to bude na nějakém hlavním serveru, dostanete několik napomenutí a pak následně i ban..

Já jsem na sebe i po pár letech pyšný, že jsem jim to nedovolil a včas jsem třeba z blogu iDNES, odešel sám :-D A při mé vznětlivé povaze jsem za to na sebe velmi pyšný :-D

 

P.S.S: a pokud Vás některé napadlo, že jsem si to celé vymyslel, abych byl vtipný, pak Vás musím zklamat. Nevymyslel….

 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 12,86 přečteno 230×

0 Hodnotit článek 7

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Někteří čeští blogeři poráží Rusko na celé čáře..

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse