Necenzurujeme.cz

Už je Rusko zničené a Putin prosí o milost?

Nedá mi to. Je pátek večer a tak trošku brouzdám po internetu. Zprávy, klipy. Muzika. Zaujalo mě jedno video, z bláznivé soutěže „Někdo“ hledá talent, kde se z opravdu krásných žen stanou pořád krásné ženy, jenže jsou to muži…. :-D

A tak když už jsem byl na tom serveru s videi tak jsem klikl na toto, a pak zase na toto, a najednou jsem byl u nějakého Američana, který je ve smrti z multikulturního vnucování světa a ničení amerických tradic..

A pak lup, najednou video z nějakého moskevského obchodu..

Tak to bude nějaký podvod, bylo první co mě napadlo. Však na Rusko uvalené sankce fungují výtečně a Rusko je na pokraji hladomoru..

Ne, to není z mé hlavy, to jsou jen střípky, které jsem posbíral pod různými články na různých serverech, kde lidé, tedy jestli to ještě jsou lidé, přesvědčují druhé lidi o tom, jak to má Putin nahnuté, že v Rusku ho skoro nikdo už nemá rád, protože Rusové umírají hlady a jejich obchody bez západního zboží zejí prázdnotou a Rusové je stejně beztak už všechny vyrabovali a dnes třeba namísto potravin fungují jen palírny a domácí výrobny samohonky..

No a s tímhle najednou koukám na nějaký moskevský obchod, plný lidí, plný zboží a představte si, že těm Rusům už muselo snad i z toho hladomoru úplně přeskočit, oni tam společně zpívali nějakou písničku..A nejen to, oni se tam všichni na sebe dokonce i usmívali a objímali se. Ten hlad fakt dokáže s lidmi dělat nepěkné věci, že?

Video pomalu dohrálo a tak jsem klikl na další a tam na nějakém náměstí pódium, a na něm Putin. Tak teď to příjde, bylo první co mě napadlo, a teď se bude ten Rusák jeden doprošovat určitě o nějaké zmírnění sankcí a bude slibovat, že už se polepší a že kdyby to lidé z Krymu dovolili, že by vrátil Krym Ukrajině, aby se tam konečně ti Krymští měli zase dobře..

No úplně jsem to viděl v hlavě skoro živě, Putin spíná ruce a volá na Baracka, aby se za něj a Rusko přimluvil a nechal poslat trošku té Coly a pár hamburgerů..

Jo ale prdlajz..

Představte si, že on řekl jen nějakých pár vět a ta trocha lidí co se tam sešlo, odhadem asi jen okolo čtyřiceti padesáti tisíc, možná tam byla i stovečka, najednou začali řvát.

Už je to tady holečku, teď Ti to spočítají..

A oni všichni namísto toho, aby ho hnali, začali křičet sláva a hurá, a my Vás máme pane prezidente rádi a ať žije Rusko..

No to jsem tedy čuměl, já se těšil na nějaký lynč a oni mu provolávají slávu.

Putin se nakloní k mikrofonu, zvedne ruku, dav ztichne a Putin tichým hlasem řekne jediné slovo: Rossija“ a najednou zase vřava a všichni společně tam křičí a pak jedna paní vyleze na pódium a začne zpívat hymnu a zpívají všichni a někteří štěstím pláčou a někteří mávají prezidentovi..

No a pak byl konec tohoto videa a najednou jiný klip a tam nějaký pán říká, že je transsexuál a že to nevadí, že to je pěkné být transsexuál a že brzy přijde doba, kdy bude transsexuálů většina..

Trošku mě to vylekalo a tak jsem vypnul to okno prohlížeče a přišel jsem se Vás zeptat zda ta videa z Ruska jsou jakože ta hybridní válka a podvody, protože já už fakt nevím čemu mám věřit, když naše neziskovky, politici a jiní představitelé tvrdí jak je to Rusko sankcemi zasažené a že mu už moc času nezbývá…

A i ten Putin tak nějak nevypadal, že bude v brzké době končit, protože říkal za obrovského aplausu těm lidem pod pódiem, že je všechny čeká hromada práce, ale na konci taky hromada lepšího života..

Tak kdybyste někdo měl prosím nějakou zásadní informaci o tom jak tam všichni živoří a pomalu umírají, hoďte mi prosím nějaký odkaz ať si v tom udělám pořádek…

Štítky článku:

prestiž 1: 19,90 přečteno 298×

0 Hodnotit článek 16

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Už je Rusko zničené a Putin prosí o milost?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse