Necenzurujeme.cz

MARKÉTO ŠICHTÁŘOVÁ - VY JEDNA NESTYDO!!!!

Minulý týden jsem zaznamenal na internetu kojící Markétu Šichtářovou.. No to Vám panečku bylo pohoršení..

Jsou chvíle, kdy nevím zda se mám smát nebo propadnout do deprese. Okamžiky, kdy přestávám chápat svět okolo sebe.

Žijeme v době virtuálních světů. Málokdo si uvědomuje, že svět se noří do virtuality, která v samotném výsledku tvoří skutečný reálný svět.

Pro mnoho lidí už není podstatné a důležité to, co mohou spatřit na vlastní oči a nebo slyšet na vlastní uši.

Spousta lidí hledá pravda ve virtuálním počítačovém světě.

Ráno vstanou z postele a ještě před cestou do koupelny stihnou oživit svého hučícího miláčka, aby jim mohl, ihned po návratu, poskytnout ty nejnovější informace.

Uvaří si kafe, sednou ke stolu a čtou. Sluníčko je šimrá po těle a oni se přesto jdou podívat na meteorologickou předpověď, aby zjistili jak je venku..

Projedou nejnovější zprávy a pokochají se bulvární senzací. Kroutí hlavou nad tím, jak je vůbec možné, že si tahle nebo tamta zpěvačka vzala právě tento model plavek, nebo že jejich oblíbený herec opustil rodinu a vydal se začít druhý život s milenkou o třicet let mladší..

Nakupují potraviny, dovolené, elektroniku, hledají partnery. Virtuální svět se může zdát být dokonalým společníkem.

Ale jen do doby, než si jedinec uvědomí, že mu totálně propadl a že už není sám od sebe schopen a ochoten vnímat skutečný svět okolo sebe.

Vydá se na cestu do práce. Strčí si mobil nebo tablet do kapsy, nasadí sluchátka a opět se propadá do svého virtuálního světa. Můžeme tak na ulicích vidět úkaz, který nám nabízí pohled na předkloněné lidi se sluchátky nevnímající okolí, ale jen obrazovky svých zařízení..

Pak přetrpí pracovní dobu nebo vyučování ve škole a podstupuje naprosto stejnou cestu, tentokrát domů..

Přestali jsme vnímat skutečný svět. Vydáme se na výlet, ale nesmí nám chybět mobil, abychom se snad nedej Bože nezapomněli vyfotit jak sbíráme houby, nebo na pasece pasoucí se tvory, které si až doma vygooglíme, abychom zjistili, že to byly srnky..

Je to nezadržitelný proces, který postihuje čím dál tím více lidí..

Hlavně ty mladé. Hlavně děti.

Představa, že dítě jako jediné ve třídě nemá tablet nebo mobil, je něco tak hrůzného, že na to snad ani nejde pomyslet..

Na jednu stranu to můžeme vítat, protože šikovné dítě se dokáže za pomoci různých vyhledávačů dobře orientovat ve světě. Pokud skutečně umí používat dostupné informace na internetu, pak asi každý chápe, že tvrdit mu, že dárky nosí Ježíšek a děti čáp, je holý nesmysl..

Puberťáka dělí od skutečného vzniku života a výrobního procesu nového člověka :-) skutečně jen jedno jediné tlačítko. Tlačítko, kterým potvrdí, že mu je osmnáct let..

Kolik asi existuje na světě dětí, které při spatření onoho tlačítka s hrůzou zavřely prohlížeč a honem se vracely na stránky o sluníčku sedmitečném?

A tak s husí kůží a pocitem něčeho výjimečně dobrodružného objeví děti porno. Najednou jim docvakne, proč to mají kluci a holky jiné, proč jsou oddělené toalety a proč se z ložnice rodičů po nocích ozývají ty podivně strašidelné zvuky…

Dítě stojí před tisíci videí na kterých mohou vidět nejrůznější formy sexu.

Dostupná videa často ohromí jedince natolik, že se pak neustále na podobné stránky vrací a hledá další a další doposud neobjevené polohy a pozice.

A že jich internetový virtuální svět nabízí přehršle, o tom snad nikdo normální nepochybuje..

Když se robátko dostatečně vzdělá na poli vzniku života a laciné rozkoše, je na čase, aby se poohlédlo po něčem dobrodružnějším, když ten sex je vlastně taková nuda…

A tak přichází na řadu skutečné zvrácenosti, které současný svět nabízí.

Upalování, vraždění, řezání hlav, znásilňování, mučení a třeba kamenování..

To už je zcela jiný šálek kávy. Dokud se pubertální děcko spokojí s tím, že vidí dva trpaslíky s dominou dělat věci, které jsou přesně opačným procesem porodu, ještě to asi jde chápat a nemyslím si, že by to nějak extra moc mohlo ovlivnit pozdější vývoj.

Už si ale nejsem tak moc jistý, že tomu tak bude i v případě těch výše popsaných zvěrstev.. Ale nechtěl jsem moralizovat nad výchovou dětí a ani nad obsahem internetu samotným.

Ještě bych rád připomenul jeden takový nešvar, který se nám tu v poslední době rozmáhá..

A tím jsou různé růžové pochody. Politici, kteří se rdí nad pohledem na mladou slečnu bez plavek, vyrazí do ulic ve společnosti spoře oděných individuí, která vystrkují své pohlavní orgány a zadnice, koušou se do nosů a před lidmi na chodnících, kteří jen tak jdou někam třeba s dětmi do ZOO předvádí se svým obnaženým pohlavním kouskem kopulaci či felaci.

A v popředí udává rychlost průvodu vysmátá politička a nebo třeba zahraniční diplomat, kteří nadšeně mávají mávátkem a nebo duhovou vlajkou..

Tak tento svět je prý v pořádku.

A do toho se najednou objeví tak nestoudná fotografie kojící matky. To pobouření, to halooo. Co si to ta nestyda jedna dovoluje? Kdo se má koukat na ten odporný akt?

Ne, nebojte se, nezbláznil jsem se. Jen mám v hlavě fakt děsnej maglajz.

Co už může být více přirozeného než milující máma, která se stará o to, aby její mimčo mělo vše co potřebuje? Je snad něco přirozenějšího pro mámu a její dítě, než ten okamžik, kdy vyndá prs a dopřeje svému malinkatému miláčkovi ten slastný pocit krmení?

Může být snad něco lepšího pro toho malého tvorečka? Tohle je proces, který je a bude přirozený a normální. Takhle to příroda zařídila a takhle to funguje. A kdo s tím má problém, nebo se mu to nelíbí, tak je debil. Bezcitný, prázdný a zbytečný člověk..

Jaký je prosím Vás rozdíl v tom, když své prsy předvádí na pláži stopadesátikilový rambousek a nebo krásná mladá žena? Cožpak to nejsou naše přirozená těla? Kdo dělá z přirozenosti nepřirozenost? Kdyby ze světa zmizeli tihle moralističtí úchyláci, nebylo by potřeba vytvářet z přirozených věcí, věci nepřirozené..

A tak je strašně moc fajn, že Markéta Šichtářová dala alespoň některým dětem záminku k tomu, aby užily vyhledávač smyslně a našly si to, co to vlastně ta paní s tím miminem dělá.

Aby pochopily, že to je součást života. Součást mnohem přirozenější než strejda Karel se strejdou Reném, žijící ve společné garsonce…

A tak se v závěru musím ptát sám sebe..Co s tím, jak bojovat proti nenormálním lidem, kteří se snažit ty normální, přesvědčit, že jsou vlastně nenormální?

Odpověď neznám….

Štítky článku:

prestiž 1: 25,59 přečteno 706×

0 Hodnotit článek 23

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

MARKÉTO ŠICHTÁŘOVÁ - VY JEDNA NESTYDO!!!!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse