Necenzurujeme.cz

Konvička zranil lidské mozky a jejich trenýrky..,,

Můžete mi věřit a taky nemusíte. Na včerejším vystoupení na Staromáku jsem nebyl, ale informace jsem zachytil velmi brzy po agresivním nájezdu džihadistů a jejich odsouzeníhodnému útoku.

Nejprve vysvětlím proč docenta odsuzuji. Mám k tomu jen jeden jediný důvod a tím je skutečnost, že nedal vědět, že se chystá tato akce. Alespoň já jsem to nikde nezaznamenal..

Vlastně mám dva důvody. Tím druhým je jakási unáhlenost celé akce. Takové téma v takový den se dalo zpracovat mnohem lépe, ale na druhou stranu to není až tak moc, moje věc..

Tak a teď k tomu proč taky, jako mnoho dalších reaguji na celou událost.

Pokud do včerejšího odpoledne ještě někdo alespoň trochu pochyboval o soudnosti a profesionalitě novinářů a redaktorů českého mainstreamu, doufám, že dnes už má jasno.

Nereaguji unáhleně a prošel jsem si dnes vše co se projít dalo a nabídlo alespoň jeden pohled na včerejší událost.

Z dostupných videí, videí, která sdíleli přímí účastníci, kteří celou akci natáčeli, je naprosto dokonale vidět, že ta panika, sanitky a zranění se vylíhli pouze v chorých novinářských hlavách, které se chopily možnosti jak opětovně zaútočit na Martina Konvičku a jeho iniciativu. Novináři opět využívají příležitost a chtějí nás strašit Konvičkou a ne skutečnými teroristy. Nebojím se her Martina Konvičky, které mají lidem otevřít oči, ale bojím se zmetků jako je ten v záhlaví mého článku, kterého, pro změnu, nechtějí vidět naši novináři....

Lidi se bavili a natáčeli představení, které zobrazilo několik reálných scének a možná brzy viditelných i v našich končinách.

Agresivita, zoofilie, útlak, kamenování a dementní chování nevzdělaných tupohlavců, kteří se rozlézají po Evropě jako krysy. Zatím se tomu smějeme a parodujeme je.

Tedy ne všichni. Ti debilci, kteří stále volají do světa své sluníčkářské zhovadilosti o pomoci lidem v nouzi, ihned zahájili na sociálních sítích útoky na docenta. Odsoudili jeho kreativitu a přidali i zraněné a na zem vrhající se chudáky z Izraele..

Už dávno nepátrám co je to za lidi. Jen doufám, že i zde zafunguje ono známé pořekadlo, že na každou svini se někde vaří voda.

Ale vzhledem k historii se obávám, že tihle budou první převlékat kabáty a ječet proti islamistům jako pominutí. Je proto velmi dobré si pamatovat jejich tváře a pokud to jde i jména.

Stále nám politici a novináři tvrdí, že se nic neděje, že jen hlupáci se bojí něčeho co tu není..

Jsem hlupák a bojím se. Bojím se protože vidím každý den na internetu věci, které obyčejným lidem bez zájmu o politiku a to co se kolem děje, nejsou známy.

Takže závěrem bych rád shrnul v krátkosti ty včerejší oběti…

Domnívám se, že nejvíce byly zraněny mozky a trenýrky těch, kteří tak zoufale nenávidí docenta a jsou schopni se sami válet i po zemi a předstírat vlastní smrt, jen aby mu ublížili a poškodili většinový názor občanů této země..

To samotné vystoupení, které jsem díky videím mohl sledovat, mi přišlo díky počtu aktérů, hloupé a mám trošku obavy, aby po něm nezačali občané vidět islámské teroristy jako pár šašků v centra města, kteří pálí slepými a do vzduchu..

Ale na druhou stranu, pokud se z toho mainstream, sluníčkáři a politici dokáží takto podělat, tak si nemůžu nepřát, aby docent ve svých realizacích pokračoval i nadále a co nejvíce.

 

Protože pohled na ty prolhané pokřivené držky, ten za to fakt stojí…..

 

Zraněni nebyli turisté, ale choré mozky vítačů a lhářů. A já si přeji, aby jich bylo v brzké době co nejvíce..

 

PBR

Štítky článku:

prestiž 1: 59,22 přečteno 4 146×

17 Hodnotit článek 139

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Konvička zranil lidské mozky a jejich trenýrky..,,

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Michal Malý:
Tak jsem dal pod článek iděsu tento komentář, jsem zvědav, jak dlouho vydrží: Jasně, teroristi jsou pitomci, co potřebují návod od Konvičky. Terorist…

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 22. 8. 2016 22:04 || Diskutovat

Facebook diskuse