Necenzurujeme.cz

„Elita národa“ Drahoš, Fischer-Macron a kdo dál?

Ne, není to přehled těch nejhorších kandidátů do senátu. I když uvedení by na něm jistě zaujali přední příčky. Zvolí občané pražských obvodů do senátorského křesla vítače Drahoše? A jak dopadne údajný odpůrce migrace a zároveň obdivovatel svého spolužáka Macrona, který je pro něj politickým vzorem a kterého by bral všemi deseti Fischer? Nezdá se Vám to?

O tom rozhodnou občané pražských obvodů č. 20 (Drahoš)

 Senát volby 2018 obvod č.20

č. 17 Fischer

Senát volby 2018 obvod č.17

a třeba i v obvodu č.26 Hilšer

Senát volby 2018 obvod č.26

Prezidentští kandidáti se předvedli během prezidentské kampaně na mnoha akcích, informací mají tedy pražští voliči dost. Jak známo, Praha je ve volbách specifická, načež odhadovat výsledek mimopražskou optikou není zrovna rozumné. Uvidíme, kdo postoupí do 2.kola a kdo nakonec získá mandát. Však to známe – jak to bývá ve druhém kole. Kdokoliv jiný jen ne určitá osoba....

Za jmény jako Fischer nebo Drahoš stojí podpora několika stran. Drahoš to alespoň uvádí. To, že senátní volby mají být údajně volby osobností, se hezky poslouchá - proč se tedy do nich tolik angažují politické strany? Ale to je jiné téma. Takových pohádek, které máme společně sdílet a šířit dál je ve společnosti vícero. Třeba v jiném článku někdy jindy.

Ať už zmínění kandidáti uspějí či nikoliv, jedna informace po těchto senátních volbách pro širokou veřejnost občanů zůstane. Skutečnost, jaké “osobnosti“ si vybrali k podpoře podporující strany.

Drahoš: TOP09, STAN, KDU-ČSL, ZELENÍ

Fischer: TOP09, STAN, KDU-ČSL, ODS

Důležitá informace – zejména pro občany-voliče České republiky mimo dotčené volební obvody vypovídající mnohé o poměrech v těchto stranách (pokud někdo stále věří v jejich rétorické fráze).

Než abych dlouze psal o významu této informace, dokládal uvedené, vysvětloval spojení Fischer-Macron, přikládám následující videa pro – alespoň doufám - živější formu doložení významu této informace o příslušných stranách. Obsahem jsou doložená fakta a další případné informace jsou v popisu videa na Youtube kanálu (pokud má někdo zájem).

 

Oba kandidáti jsou si mimo jiné velmi podobní minimálně ve svém pojetí a chápání demokracie, oddanosti EU-Bruselu, i mírovým zbraním US-NATO, kterými se šíří demokracie a trvalá svoboda do suverénních zemí po celé Zemi.

Použijme tohoto poznání k odhalení toho, kdo je kdo na české politické scéně a co ve skutečnosti prosazuje svojí politikou.

 

Štítky článku:

prestiž 1: 15,82 přečteno 323×

0 Hodnotit článek 10

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

„Elita národa“ Drahoš, Fischer-Macron a kdo dál?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse