Necenzurujeme.cz

Juncker: Migrace bude pokračovat + VIDEO!

Několik dní před summitem lídrů EU a Africké unie poskytl předseda Evropské komise Juncker rozhovor pro německý Deutsche Welle. Hádejte s jakými myšlenkami tam odjížděl..?

Kdo ještě nepochopil, má další příležitost. EU nikdy neměla za cíl stávající vlnu migrace zastavit. Video u kterého se možná někdo zasměje - to když si položí otázku, k čemu máme armádu, k čemu má Itálie jednu z největších válečných flotil v Evropě, k čemu je nám členství v NATO, jak asi pochodí Babiš se svojí vizí, aby NATO převzalo ochranu vnějších hranic EU:

Budeme prosazovat iniciativu, aby NATO aktivně bránilo evropské hranice, jejichž obrana je zcela nedostatečná. (strana 21 Programu ANO 2017)
 
anebo mu zatrne - to když si uvědomí, že legrace z politiky a politiků skončila a začíná jít do tuhého. Toto již není otázka peněz má dáti/dal ve vazbě na EU, tady jde již o bezpečnost, křesťanskou kulturu, naše tradice a naši identitu!
 
Video (6min, CZ titulky):
 
Nu, víc jak 3,5mil. voličů volilo víc Evropské unie ve volbách do sněmovny 2017. Jaké řešení mají  pro tento záměr establishmentu? Všimli si voliči, že politici v rétorice i v programech používají frázi "odmítneme povinné kvóty" či frázi "nelegální migrace"? Ale to nebude případ zlegalizovaných Nových Evropanů. Věděli tedy voliči těchto stran, co vůbec volili? Nadešel čas si položit jasnou otázku (tu si však měl volič položit už před volbami):
Buď EU kolonialismus nebo obrana proti připravované vlně migrace.
Té migrace, která nevratně přemění evropský kontinent. Jeho západní část je už z pohledu návratu do původního před-migračního stavu ztracena, pokud smýšlíme v rovině mírového procesu.
 
 
Doplňující informace:
Základní info k 5.summitu EU-Afrika 29.-30.11.2017
http://www.consilium.europa.eu/cs/meetings/international-summit/2017/11/29-30/

Informace ke složení ve větší celek:
http://www.consilium.europa.eu/cs/policies/unga
 
Můžete hledat další informace také o Středomořské Unii. Nad vším ční OSN se svojí UNHCR a Global Compact připravovaný na září 2018.
 
 
 
 
Štítky článku:

prestiž 1: 12,17 přečteno 373×

0 Hodnotit článek 5

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

Juncker: Migrace bude pokračovat + VIDEO!

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse