Necenzurujeme.cz

JAK BY USA OPRAVDU MOHLI MÍT Z RUSKA BOBKY

Ale ne tak jak si někteří debilní diskutéři přejí. Výskání typu "Až to Rusko napálí do USA....", aniž by si uvědomili že kdo by dnes začal světovou válku, nezůstal by kámen na kameni, už to nejsou bombičky jako ta z Hirošimy, a jásání nebo otevírání šampusu by se nekonalo.

Nekonalo by se totiž vůbec nic, byl by konec. Ale jelikož mocnosti jsou vyzbrojené a velice obranyschopné, není to jako si to jelimánci představují, že do USA, popřípadě do Rusko to "naperou". Není to tak snadné. Proto do sebe nikdy nepůjdou, ať už v Kremlu nebo Bílém Domě bude sedět kdokoliv. Tyto mocnosti, dnes i Čína, nikdy světové války nerozpoutali, na to má patent Německo. 

Ale k věci. Z koho má dnes bobky celý svět je Čína. Ne že by byl strach z války, i když pořádnou armádu mají,  ale svět si před nima kleká protože peníze vládnou světu.  Vzpoměl jsem si na jeden švédský film - Dědeček co nezaplatil účet a zmizel. Je to komedie, ale šašci odjakživa říkávali pravdu lépe než stádo politiků. 

Děda, za mlada, když byl Rusku, tak čirou náhodou vynalezne sodovku která je tak dobrá že by klidně porazila Coca - colu.  A z toho Nixon dostane opravdu bobky. Štěstí pro USA že si dědeček nepamatuje jak to vlastně udělal, prodá se toho dost, ale recept se ztratí. 

Čili ono by Rusko mohlo dostat na kolena půl světa, ale silou to nepůjde. Na válku jsou zbraně dobré, ale ta mašinerie se musí příliš draho mazat a k ničemu kloudnému to stejně nevede. USA není velmoc protože jsou hodně vyzbrojení a mají dost základen. Americká moc spočívá v hospodářství, a tam už Čína je pro ně obrovské nebezpečí. Rusko nikoliv, tam jsou jen zbraně a přírodní zdroje, ale ty nemá jen Rusko. 

Nemůžou ani říct - neprodnáme, zavřeme kohoutky. Protože se dá koupit jinde. Nejsem rusofob, přál bych jim aby se co nejdříve zmátořili, socík už dávno nemají, je jim o moc, opravdu o moc lépe, SSSR je pryč,  ale šlo by to ještě líp.  Sankce nesankce. EU a USA jsou sice silní v hospodářství, ale už nemají monopol, je více hráčů na hřišti, a možnosti tu jsou. 

A NEJEN PRO RUSKO. V4 TAKÉ OKOLKUJE MÍSTO ABY SE JEDNALO. 

Štítky článku:

prestiž 1: 17,08 přečteno 443×

1 Hodnotit článek 12

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

JAK BY USA OPRAVDU MOHLI MÍT Z RUSKA BOBKY

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse