Necenzurujeme.cz

MAGICKÉ, BA PŘÍMO BOŽSKÉ USA

Ne že bych si to myslel, jsou to obyčejní smrtelníci, ale vysvětlete to levičákům.  Kdyby zázrakem se slečna Ocasio stala v budoucnu prezidentkou USA, nastolila by socialismus a celá planeta by pochcípá hlady. Nevěříte? Zeptejte se antiamerického nadšence.

Tak třeba taková KLDR, nebo Venezuela, popřípadě i Kuba jsou chudé země kde koupit si aspirín nebo kilo roštěnek je leda pro papaláše nebo pro ty co jsou s papaláši zadobře. Ostantí živoří, protože 300 milionů Američanů jim nedodají nic. A ještě je bojkotují, takové Venezuele ani nekoupí ropu. A ty sankce, hrůza.  Že Rusku nandali více sankcí a nezničili je, to nikoho nenapadne proč. Oni v Rusku totiž už socialismus nechali plavat a proto sankce nesankce, jedou dál.  

Tak takové sotva 30 milionové Venezuele nestačí podpora od supervelmoci jako je Čína, která tam investuje už leta, skoupili co se dalo, teda pozemky kde je nerostné bohatství, a Maduro dostává od nich miliardy, kde ty končí ví jen bůh a on,  a další velmoc - Rusko - ho také podporuje,  a nic.  Posílají tam humanitní pomoc nejen USA, ale i Rusko.  Po 20 letech socialismu. To už měli dávno vytřít Američanům zrak. 

Ale jak píšu - jakmile je někde socialismus, tak buď vrazi z volstrýtu pomůžou, nebo je hlad, jako teď v KLDR, která žádá OSN o pomoc, prej neúroda, pan Počasí si na ně zasedlo, ale Jižní Korej nechalo na pokoji.  A ani super bohatá supervelmoc jako je Čína neutáhne malou KLDR nebo Venezuelu, a 1 400 a něco milionů Číňanů nestačí ten bordel uživit, ale 300 milionů blbejch Američanů prostě musí, jinak je to všechno jejich vina.

No řekněte, nejsou ti Američané Supermani? Spíš bohové, bez nich to  prostě na této planetě nejde. 

Štítky článku:

prestiž 1: 3,58 přečteno 275×

10 Hodnotit článek 6

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

MAGICKÉ, BA PŘÍMO BOŽSKÉ USA

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse