Necenzurujeme.cz

AMI GO HOME.... tak jdou a zase se to nelíbí

Většinou se to nelíbí těm samým. Trump už řadu let kritizuje export demokracie jako nemožný plán. Pravda, demokracii nelze nastolit ani darovat, k té se musí doškobrtat každý sám. Ale zbrojní průmysl žádá své, a jsou velmi mocní, tak musel 

bombardovat 2x Sýrii, i když do toho hodil vidle, vždy avízoval, vojáci se klidili a nikdo nepřišel o život, vlk se nažral.....

Teď se chce Trump stahovat ze Sýrie, ale tlačí se to na něj zevnitř i zvenčí, Pentagon si stále chce hrát na vojáčky, ti co nadávají Američanům že tam válčí najednou mají strach o Kurdy, kdo je bude chránit, že tito jsou ve válečném stavu už cca 400 let nevadí, že Američané už jsou v Sýrii řadu let a nic, také ne, ale pokud se to Trumpovi podaří a stáhne vojska jak ze Sýrie tak z Afghanistánu, nebude už možné křičet aby USA táhli. I když kdo ví.

Trump prosazuje vlastenectví, aby si každá vláda hleděla své země, nechce nikde dělat policajta. O tom se stále píše a diskutuje, a když konečně se objevil americký prezident který chce právě to - nikam nechodit válčit protože jednak je nikdo nepovolal, ale hlavně - není to možné.

Svět se chová jak schizofrenik, proč se tam či onam Američané cpou? Teď se necpou - proč nezasáhnou když se tam děje příkoří? A jak si představujete že by to měli dělat? Válkou? Já jen fandím Trumpovi aby ten tlak z domova i zahraničí ustál, a opravdu stáhnul vojska. V těchto končinách nic nepomůže, musi buď sami, nebo pokračovat, ale je to jejich volba. 

Amerika opravdu není světový četník, ani ničí fotr. Už je to na čase změnit politiku

Štítky článku:

prestiž 1: 19,53 přečteno 247×

0 Hodnotit článek 16

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

AMI GO HOME.... tak jdou a zase se to nelíbí

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse