Necenzurujeme.cz

NEMOŽNOST REFORMOVAT EU - ROZPADNE SE JAKO JINÉ ŘÍŠE

R - U, SSSR, hodně politiků chělo reformovat tyto spolky, Palacký, Masaryk,  když viděli že to nepůjde, otočili se proti. SSSR se chtělo také změnit, utrhlo se jim to ze řetězu. Totéž se stane EU, reformovat už nepůjde, čili půjde do kopru. Problém je v tom co přijde potom, nemusí být lépe. 

Evropa je prosáklá marxismem, politickou korektností a multikulti sebevraždou. EU nepadne zítra, a než se to stane, bude už v zajetí islámu s rudým nádechem. Nebude snadné dát zpátečku,  migranit nejsou uniformovaná,  oficiálně řízená armáda kterou lze odvolat, a odejdou jako odešli nacisté nebo komunisté.

Jsou mezi námi a zůstanou, nepřizpůsobí se, a co je svět světem, drzost vládne a ovládá, kdo víc křiči ten vládne. Zkuste mezi lidma zakřičet, a lidé sklopí hlavy. Naděje vkládáme JINAM, K JINÝM, Evropané si dělají iluze že Trump zastaví karavany,  to se nestane, Američané by rádi řešili tento problém jako třeba Orbán nebo Salvini, ti toho moc nezmůžou, problém roste, a Blaničtí rytíři sladce hnípají. 

Nepřátelům Západu se nepodařilo Západ zničit pomocí komunistů, socialismus se v SSSR i v Číně položil, čímž se tyto země staly neprátelům Západu trnem v oku,  dnes jim poslouží islám, to je náboženství,  to se nesesype jako socialistický bordel. 

Karavany lidí ze Střední Ameriky budou pokračovat, dali se na pochod lidé kterým někdo slibuje hory doly které nedostanou, ale budou z toho nesmírné sociální problémy, Trump bude špatný ať udělá tak či onak, a nastávající problémy mu uškodí, těžko bude znovuzvolen. 

ZÁPAD TO MÁ SPOČÍTANÉ, VLASTNÍ BLBOSTÍ, BLBOSTÍ LIDÍ CO VOLÍ BEZMYŠLENKOVITĚ, A VŠECH NÁS CO NEDĚLÁME NIC NA SVOU OBRANU

Štítky článku:

prestiž 1: 23,48 přečteno 368×

1 Hodnotit článek 22

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

NEMOŽNOST REFORMOVAT EU - ROZPADNE SE JAKO JINÉ ŘÍŠE

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse