Necenzurujeme.cz

GENDER ŠÍLENSTVÍ UŽ ZASAHUJE I MEXICO

Bohužel Mexiko chce jít s dobou a kopíruje i  to ce nemá. Například brát muže nebo ženy tam kam nepatří.  Je to IN. A už to přineslo trpké ovoce.  Ve školce přijali uklízeče a vychovatele - muže, mají přece práva a je to korektní. 

A tak najednou se provalilo že uklízeč ojel 37 chlapců a děvčátek předškolního věku, děti se bály něco doma říct, protože jim pohrozil že jestli ceknou, pro rodiče si přijde smrtka. Ovšem vše se časem provalí, i to že aspoň jeden učitel se na tom podílel. Skandál celonárodní, uklízeč je už v lochu a aspoň na jednoho učitele to čeká. Ředitelka bude vyšetřována, protože těžko něco nevěděla nebo netušila. 

Ptám se - proč ne uklízečku a učitelky k dětem? Chlap se k malým dětem nehodí, to až k většim spratkům, tak tomu bývalo a je to tak normální, chlap se maličkým prostě nehodí. Dnes už je to modernější, i když normálního člověka napadne že když se chlap hrne k maličkým, že může být trochu ujetej. U žen se to moc nestává. Ne s dětičkama.  Ale máme tu rovnost. A vůbec, žádné pohlaví ani neexistuje. 

No zrovna jedna známá povídala zde v Mexiku že její neteř - 6 let - přišla ze školy celá divoká protože je tam  navštivily dvě tety,  přinesly umělé děťátko, a ukázaly jak s ním budou slavit narozeniny, má to dítě dvě maminky což je prý velmi hezké. A neteř se ptala tety jak je to možné, ona má tátu a mámu jako ostatní dět. Tetku napadlo říct že to byl takový žert. A to v Mexiku teprve začíná. 

Čili buď toto šílenství zastavíme nebo budeme mít příští generaci neurotiků, budou trpět depresemi, bude trochu více sebevražd, možná seriových vrahů, protože dětem dělají v hlavičkách pěkný guláš. A málokdy se odhalí pedofilské zrůdy včas, dřív než ojedou háfo dětiček. 

ZDE PROTESTUJÍCÍ RODIČE

Štítky článku:

prestiž 1: 23,26 přečteno 475×

0 Hodnotit článek 20

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

GENDER ŠÍLENSTVÍ UŽ ZASAHUJE I MEXICO

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse