Necenzurujeme.cz

JAK SE LIŠÍME OD RUSKA, NEBO NE?

Bejvaly doby kdy Západ byl oáza svobody, hlavně svobody slova a demokracie. Ta demokracie se nějak spouští, a svoboda slova někde hnípe. V mainstreamu  se dozvídáme jak Navalnyj byl v Rusku zatčen, po 20 dnech propuštěn, zato se nedozvídáme že Tommy Robinson vyfasoval 13 měsíců

ale je to známý disident, lidé v Anglii vycházeli protestovat po tisících, tak ho po dvou měsících propustili, 20kg. dole, inu samotka a jeden tuňák denně udelalo své, a už jdou po něm zase. Není jediný, je jen znýmý.

V4 je na tom ještě se svobodou slova dobře, na FB maže nesprávné názoryAmeričan, všude jsou udavači, zatím ve V4 nemohou nikoho poslat za mříže, ani na ty ubohý 2 týdny jako v Rusku ale snahy tu jsou.

Zrovna čtu jak na Slovensku jeden udavač chce uštvat dívku, která má ten nesprávný názor na migraci pobíráčů dávek a věčných nespokojenců, dokud nezavládne islám po celé EU, čemuž elity za prachy pomahají. 

Velmi to připomíná neblahé časy před nastolením diktatury, jakékoliv. Ukazujeme směrem na Rusko, zatímco v EU přituhuje, možná více než v Rusku. Nesprávné názory se dnes na Západě neříkají moc hlasitě, i když už snaha o osvětu tu je, viz Itálie, částečně Rakousko, jen doufejme že ve V4 nám to vydrží. 

Přesto že se někteří snaží navrátit totalitu. Jakoukoliv, jen když bude po jejich a budou moct trestat jim nepohodlné. 

ZDE UDAVAČ

 

Štítky článku:

prestiž 1: 23,92 přečteno 490×

0 Hodnotit článek 21

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

JAK SE LIŠÍME OD RUSKA, NEBO NE?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse