Necenzurujeme.cz

ZA TOTÁČE JSME ASPOŇ VĚDĚLI ŽE ŽIJEME V TOTÁČI, V DNEŠNÍ EU

to ještě všem nedocvaklo. 21. srpen se vzpomíná, ale nebere se poučení. Dřive jako dnes nás soudruzi osočovali že nám imperialisté nakukávají odpor ke komančům. O ten si u nás koledovali oni sami

Dnes novodobí soudruzi z Nejvyššího sovětu v Bruselu si sami nalhávají do kapsy že odpor k EU je dílem Putina, a poslední dobou i Trumpa.  Ten je zloduch č. 1, Putin ustoupil na zloducha č. 2.

Dřív ná napochodovali do prvomájového průvodu, a kdo chtěl dokázat že je frajer se cestou z průvodu zmizel.  Dnes honí děti školou povinné na různé manifestace,  v Česku třeba proti Zemanovi,  v USA někde už učí děti nenávidět Trumpa, jsou školy kde třeba v Británii vozí děti do mešity kde jim ukazují jak je islám krásný. O tom že Tommy Robinson je pronásledovaný disident, a není jediný, o tom málokdo  ví. Není kdo by o něm psal v novinách, pouze na sociálních sítích a díky za ně. 

LGTB narůstá hřebínek a dožadují se nejen adopcí miminek, ale chtějí větši roli ve školách. Ve Švédsku nebo Británii se poldové zúčastňují LGTB pochodů a trsají tam veřejně, neboli dělají ze sebe šašky v uniformě.  To už ten prvomájový průvod byl stravitelnější, i když jsem to nenáviděl. 

Jenže my to věděli, byli jsme to MY a ONI.  a bylo jasno kdo je kdo.  Dnes je to nejasné,  jen leckde už ten odpor proti islamizaci a proti dovozu černých namachrovaných nájezdníků lidi začíná spojovat,  Rakousko, Itálie, pozdě ale přece, ale i Španělsko, ale tam lid převezli.  Zvoleného premiéra nařkli z korupce, a dosadili nezvoleného socialistu, trochu nelogicky,  jeho strana volby nevyhrála, ale poslouchá Merkel na slovo, a bere migranty. 

A lid remcá a v USA Trumpa miluje, tak se media spojila ve svatém tažení proti zvolenému prezidentovi. Ale stále mi chybí to celonárodní uvědomění, ne to co nám vtloukávali do hlav, ale to naše - my jsme lid, a vy zrádci. To jsme dokázali ukázat v srpnu 1968,  a měli bychom zase. Dnes je to nebezpečí daleko větší, a těžko půjde dát zpátečku, to není jako když spojenci porazili Hitlera, nebo když Sověti odtáhli, to bude nezvratitelné. 

Štítky článku:

prestiž 1: 20,88 přečteno 553×

1 Hodnotit článek 17

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

ZA TOTÁČE JSME ASPOŇ VĚDĚLI ŽE ŽIJEME V TOTÁČI, V DNEŠNÍ EU

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse