Necenzurujeme.cz

CALIGULA, PRVNÍ EU - OBČAN JAK MÁ BÝT

Ti co ho odkrouhli by se dnes styděli že neviděli jak předběhl dobu. Sice to Caligulovi trvalo  než se k tomu dopracoval, býval to chytrý a normální hoch,  až jednou po několikadenních  vysokých horečkách, když už plánovali jeho velkolepý pohřeb se nečekaně uzdravil,  vzbudil se a prohlásil: Jsem bůh.

V dnešní inkluzivní době by si to klidně mohl dát do občanky.  A nelenil, ač se nezdá že by se narodil coby homosexuál, občas byl muž, jindy žena a tak ojel půl Říma, bez ohledu  na pohlaví. Dokonce už dělal něco podobného jako šmajchlparády, ale ne tak veřejně, jen pro vyvolené.  Tenkrát holt společnost nebyla tak vyspělá. Předběhl dobu, a vrstevníci ho ještě nedokázali pochopit když třeba jmenoval svého koně konzulem,  nechápali že nediskriminuje ani zvířata.

Ani krvesmilstvo mu nebylo cizí, o to teprve dnes bojují aktivisté aby to bylo přijato jako další volba, takový to byl průkopník. Lidstvo bývalo zaostalé, od pravěku se takovým lidem snažilo pomoci, viz třeba trepanace lebek, na nic moc to nebylo, ale snaha tu byla. Jenže císařovi těžko říct: jseš pošuk. Tak mu raději postavili chrám, mysleli že bude od něj pokoj. Ale on v průkopnictví nepolevoval, tak ho zavraždili.

Dnes už jsme o kus dál, pokrok, no. LGTB parády jsou už pro státní zaměstnance leckde skoro povinné, ve Švédsku poldové se musí v nich angažovat jako u nás za socíku na Prvního Máje, jen dnes duhová vlajka vlaje.  Pokud se chlap cítí ženou, může si to dát do občanky a je to,  nebo se nechat operovat, totéž ženy. Je to tak krásné že leckde o tom chodí kázat dětem už od předškolního věku,  to tenkrát ještě Caligulu nenapadlo, ani to že máme háfo jiných pohlaví,  ani neusiloval o to aby dva muži byli rodiče, možná proto že byl zavražděn ještě jako mladík. 

A stále se řítíme ještě dále, zanedlouho si dáte do občanky třeba že jste žampion a oženíte se s koprovou omáčkou. Proč tím zatěžovat psychiatry, stejně prd zmůžou. Tím pádem škrtneme spoustu duševních poruch,  prostě je to volba jako když se žena cítí chlapem a nechá se od chirurgů na to upravit. A pak když otěhotní, tak mají noviny o čem psát - muž porodil zdravé dítě. 

Nebo žena si vezme nádraží za manžela, nedavno se to opravdu stalo.  Jakýpak psychiatr, volba to je, a nášupem 15 minut slávy.  To by Caligula čuměl jak jsme ho už trumfli. 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 24,85 přečteno 624×

0 Hodnotit článek 22

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

CALIGULA, PRVNÍ EU - OBČAN JAK MÁ BÝT

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse