Necenzurujeme.cz

ODKDY JE EVROPA TAK PŘECITLIVĚLÁ NA KULTURNÍ ODLIŠNOST?

Kdyby našinec chtěl zavádět třeba pomlázku a šlehal ženské zadky kdekoliv jinde, dostane zaslouženě po hubě. Naše Velikonoce jsou naše a jinde by je netrpěli. Proto mě zaráží slyšet nejen Halíka v Česku, ale třeba skotského poldu

který se nejdříve zeptal nadřízených jestli je O.K. zatknout pedofila, který tvrdil že korán mu umožňuje vojet 12tiletou, a jestli by se jeho zatknutím nějak neprovinil necitlivostí k jiné kultuře. Tentokrát mu řekli že ať dělá jakoby to ani nebyl muslim a zatkne ho. Asi byl zblblý tím případem s pakistánskými pasáky nezletilých,  o kterých kafral Tommy Robinson a šel za to do lochu.

Sice většina islámských zemí pedofilii trestá, také sňatky s nezletilými, i když kde není žalobníčka není soudce, jenže v naší zemi - naše zákony a zvyky.  Když jsme já a tisíce Čechoslováků odcházeli do exilu, tak jsme také byli srozumněni že se oni nezařídí podle nás, ale my podle jejich. Natož aby se někdo učil kvůli nám česky.  Ale muslimové - to je jiné kafe,  spousta lidí má nutkání jim podlézat aniž by vědomě věděli proč. Strach, zbabělost, nepříčetnost, špatnost, Stockholmský syndrom, blbost, nebo mix všeho toho.

To že existují sebevražední šílenci kteří chtějí na svou cestu do pekel společnost, to není nic nového, ale místo místa na psychiatrii dostávají místo v médiích - v Česku Halík a jemu podobní,  ale už i v Polsku. Cancy že musíme brát muslimy,  o kterých už nelze psát coby o uprchlících ani v nadsázce, a to prý i za cenu že pár z nás povraždí,  to už bohužel neřeší psychiatr, ale  dnes je to dokonce otišťováno v novinách, a mluví se o nich jako o přičetných lidech. a co říkají je slyšáno v televizi a rádiu. 

NAPŘÍKLAD ZDE 

Štítky článku:

prestiž 1: 21,16 přečteno 289×

0 Hodnotit článek 18

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

ODKDY JE EVROPA TAK PŘECITLIVĚLÁ NA KULTURNÍ ODLIŠNOST?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse