Necenzurujeme.cz

ROZDÍL MEZI TERORISMEM A ODBOJEM -ANEB BYLI ČEŠTÍ VOJÁCI ZAVRAŽDĚNI

nebo popraveni? Když naši opravdoví hrdinové popravili kata našinců Heydricha, Němci je sprostě označili za teroristy a vrahy. To by byli jen v připadě kdyby Heydricha odpravili i s rodinou, ale tu nechali na pokoji

Zato nacistické svině pak popravovali celé rodiny, což terorismus byl.  O koncentrácích nemluvě. Ale jak označit islamistu, který zabije cizí vojáky v jeho zemi? Pravda, jejich vidění světa se mi nesmírně hnusí, ale uznávám že ten zmrd byl doma, a vojáci NATO nemají v Afganistánu co pohledávat, ba ani to údajné dobro rozsévat.

Takže pokud muslim zabije vojáky na JEJICH území, je to domácí odboj, i přesto že jejich ideologie je úchylná, a že možná nešmakuje celé zemi, ale to je jejich věc, a musí si to urovnat sami. Vím že to také nepůjde, jelikož tam se to řeže už po staletí. A chtít to změnit tím že tam pošleme ozbrojence na které stači jeden maník s náloží je do nebe volající blbost.

Trump se snaží z Afganistánu vycouvat, a doufám že se mu to podaří, a ne, nejdo o nerostné bohatství ani o opium, kdyby to kupovali i za předraženou cenu tak to vyjde mnohonásobně levněji než tam tajtrdlíkovat a tvrdit že tam válčíme. Válka je setsakra drahej špás. 

Takže je nejlépe dělat to co dělá Trump, naládovat někam rachejtle, zavolat tam hodinu před, oni vojáky pošlou o kus dál, a pak se udělá další objednávka na další rachejtle, výrobci na tom vydělají, manžel Theresy May si zase namastí kapsy a nikdo nepřijde o život.

Škoda třech zmařených životů - ale čeští vojáci nemají co blbnout v Afganistánu, měli by hlídat EU hranice, ale to EU ani nenapadne.

Štítky článku:

prestiž 1: 18,32 přečteno 266×

0 Hodnotit článek 14

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

ROZDÍL MEZI TERORISMEM A ODBOJEM -ANEB BYLI ČEŠTÍ VOJÁCI ZAVRAŽDĚNI

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse