Necenzurujeme.cz

ZA NAŠEHO TICHÉHO NESOUHLASU NÁM ZNECHUTÍ MÍT DĚTI A VYMĚNÍ ZA

Afričany. Sice nechápu co si od toho slibují, země přijdou zugrunt, ale děje se to. Už se to připravuje. LGTBP. To P je pro pedofily. Než namítnete že to se nestane, vzpomeňte - před 2 - 5 lety jsme mysleli že tolerance a registrované partnerství bude stačit. Uvěřili jsme že budou adoptovat z děcáků ty které nikdo jiný nechce

Už to dávno mají, rovnost ped zákonem, už i manželství, už i adopce, a i to je málo, nyní si mohou najmot někoho kdo jim to odnosí. vše legální. I to je málo, a dožadují se zasahovat do školství, nestačí že leckde dobrovolně zvou transky, drag queens a jiné kašpary aby poučovali dětičky od předškolního věku. chtějí to mít v osnovách.

S jídlem roste apetit, jsou to leta co se požaduje legalizovat pedofily,  zatím o tom nechtějí politici ani slyšet, jen se snižuje věk k souhlasu k sexu. Chápu že to i děti láká, a pokud 12tiletý ošahává 11tiletou, nelze nic namítnout. Problém je třicátník a 12tiletý hoch. Ale aktivisté už vykřikují že věk nehraje v lásce roli.

Nevypadá to na to že by s tím někdo chtěl něco dělat, a LGTBP už křičí a hlasitě.  Kolik let budou potřebovat na to aby pedofilové byli oficiálně ublížená menšina? 2 roky, 5 let? A tak vám brzo do domu vleze chlapík který vás slušně požádá o vztah k vašemu 7-letému synovi. Zamiloval se. Slíbí že ho neznásilní. Slovo dodrží, prý můžete dát kamery a natáčet.  Bude do vašeho syna hučet, pardon, vyznávat lásku tak dlouho až synáček řekne své ano.  A nebo ne, a udělá z něj silného neurotika s nepředvídatelnými následky.

A jelikož se perou i za práva dětí na sex, tak vy se neodvážíte odporovat, protože by to byla pedofobie. A ta bude tak hrozná jako dnes homofobie.  V hodně zemích když  vám soused leze na hrušky a vy mu dáte přes papuli, tak je tím srozuměn, a jedeme dál. Ukáželi se že se hrušek zachtělo hošanovi, už je to homofobie a zločin z nenávisti, a máte paragraf na krku. A totéž bude s další menšinou která trpí nenávistí od většiny.

Takže, lidé si v takové duhové společnosti setsakra rozmyslí mít děti. A budou je teda importovat z Afriky. S NAŠÍM NESOUHLASEM.  Jako se vším poslední dobou,  lidé nesouhlasí, ale aktivisté, ziskovky a politici rozhodují. Oni to ví líp.

Štítky článku:

prestiž 1: 17,87 přečteno 302×

0 Hodnotit článek 13

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

ZA NAŠEHO TICHÉHO NESOUHLASU NÁM ZNECHUTÍ MÍT DĚTI A VYMĚNÍ ZA

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse