Necenzurujeme.cz

EU BOJUJE O VELKOU CENU - DARWINOVO CENU

A dostane ji, co nevidět. Stačí pár kýblů výkalů, a nájezdníci přemůžou ozbrojence na hranici, nedávno přepadli posádku lodi u Itálie, a dostalo se jim za to přijetí ve Španělsku.  EU na to nic, nic se neděje, máme jiné starosti, třeba jsou tu xenofobové a neposlušné Maďarsko nebo Polsko. 

Poté co se přece jen ozval xenofob a fašista Salvini že když někdo přepadne posádku lodi je pirát a musí před soud, nebo posádka lhala tudíž jsou to pašeráci lidí a také musí před soud,  slavná EU to urovnala tím že "momentálně" prý budou ty hladové namachrované týpky kterým se říká uprchlíci brát. Mohli by se totiž zlobit.  Máme přece evropské hodnoty.

No a pokud by v Ceutě španělští pohraničníci nějak moc trvali na tom že hranice je hranice, tak stačí na ně hodit pár kýblů hoven, a 600 možná více nebohých chlapců budou žít z daní everopských nádivů, kteří volí jiné nádivy a zrádce. Španělští poldové si budou pak moct zgustnout jen na Kataláncích.  Chlapcům z Afriky se dostalo lékařského ošetření,  měli totiž nějaké oděrky když přelézali plot, a pak nějaké to ubytování, dostali najíst, a poté se uvidí.  Čímž se poslala další pozvánka do EU - hotelu zadara a s nášupem. 

To znamená jen jedno, zakázali jsme se bránit nájezdníkům, a aby toho nebylo málo, tak je budete nejen živit, ale opovažte se nějak držkovat. Za to už skončil v lochu třeba takový Tommy Robinson, a všechny protesty na jeho osvobození jsou politikům pro smích.  DARWINOVO CENU MÁ EU V KAPSE

Štítky článku:

prestiž 1: 16,93 přečteno 268×

0 Hodnotit článek 12

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

EU BOJUJE O VELKOU CENU - DARWINOVO CENU

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse