Necenzurujeme.cz

NAHNALI VĚZNĚ DO SPRCH S ZYKLONEM, ONI SE PŘIOTRÁVILI A NĚKTEŘÍ

jsou ještě na ošetřovně.  Blbost? Zaručeně. Kdyby tenkrát Hitler měl k ruce dnešní CNN nebo britské novináře, tak by rozhodně něco takového napsali. Sice až po válce, Áda se tím veřejně nechlubil. Trvrdili by že je z toho Zyklonu vyléčili

 Tak nějak mi to připadá když vidím ty zprávy,  jak se díky srdnaté péči lékařů v Británii zázračně vyléčili na otravu novičokem nejen Skripal s dcerou, ale i jedna ze dvou smažek, tu ženu kdoví proč nezachránili. 

NOVIČOK  je prevít, jedna z nejvíce smrtících látek, kam se hrabe jed na krysy jako Zyklon B,  zabíjí skoro ihned, ale na Jamese Bondy si nepřijde, Putin hází jedy do smetí aby odkrouhnul smažky až se budou hrabat v popelnicích,  ale záchranáři jsou ihned na místě a mrknutím oka ví že jde o novičok.

A že britští hasiči a poldové jsou větší machři než Chuchk Norris vidíte i na obrázku. Ti ve skafandru jsou sráči, ti vedle  na jed udělají bububu. Na ně si Putine nepřijdeš. CNN vyslalo noviářku do Sýrie, aby zjistila jak Asad používá chemické zbraně proti dětem. A zjistila že opravdu je to pacholek, v jednom táboře pro uprchlíky jí dal jeden aktivista přičuchnout k brašničce jednoho ze zachráněných dětí, ona přičuchla - fůůůj - okoštovala prstem, a opravdu - jed. JÁ SE DIVÍM PROČ TOTO NENAPADLO NÁCKY PO VÁLCE, MOHLI SE BRÁNIT TÍM ŽE SE VE SPRCHÁCH ŽIDÉ JEN PŘIOTRÁVILI. 

 

Štítky článku:

prestiž 1: 15,72 přečteno 483×

0 Hodnotit článek 9

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

NAHNALI VĚZNĚ DO SPRCH S ZYKLONEM, ONI SE PŘIOTRÁVILI A NĚKTEŘÍ

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)
Pavel B. Reichl:
Jsem moc rád, že už i Vy chápete rozdíl mezi realitou a obyčejnou štvanicí. Nic ve zlém, ale pamatuji doby z blogu iDNES, kdy byste býval možnost, že …

V interní diskusi je 1 příspěvků | poslední příspěvek 26. 7. 2018 13:19 || Diskutovat

Facebook diskuse