Necenzurujeme.cz

FUNGUJE VŮBEC PROPAGANDA NA MEZIRASOVÉ VZTAHY?

Filmy a seriály z USA a Británie se snaží jak mourovatí podsunovat že černoch - běloška je to pravé ořechové. Idris Elba v BBC ojel už nejednu bílou šťabajznu, nebo se s ní oženil, přitom v reálu má za manželku černošku, zrovna jako černí milovníci z Hollywoodu

Totéž Will Smith, Denzel Washington, Eddie Murphy, britský Adewale Akinnuoye, a dlouhá řada jiných, většinou šukají samé bělošky na obrazovce, ale mají černé manželky, muslimové si berou muslimky, i když islám není rasa, ale i oni si berou ty co jsou jim etnicky blízké, totéž všechny ty celebrity, muži i ženy a vše mezi tím, dnes už jsme o kousek dál, a nemáme jen dvě pohlaví, tak v reálu také jsou běloši s běloškama, i když herci v práci pokrokově slouží k převýchově lidu který se má naučit se míchat. 

Ale přes moc se lidu nechce.  I přes to že v reklamách, seriálech a filmech se to musí mísít, čím odraznější odstín barvy tím lépe, fotky celebrit které se na fotkách ze sebe vyzařují nebetyčné štěstí když je fotí správně mezirasově, musí to vždy vypadat jako šachovnice, tak ve svém soukromí to mají také jinak. 

Ne že by se to nestávalo, smíšená manželství byla a budou, přátelství též, já v USA měl kámoše i černé,  i na pivo jsme zašli, ale přesto oni i já jsme tíhli ke svým, rasismus bych v tom nehledal, jen přirozenost. To že i černoši vyhledávali své, a líbili se jim většinou kávové krasavice, je tak normální jakože běloch také uzná a ocení když vidí černou krásku, ale přece jen si, až na výjimky, vezme běloch bělošku, a Číňan Číňanku. 

 Nic naplat, nás za socíku také chtěli změnit na nového člověka, ale lidstvo je to co je a ne to co by šílenci ve vládách chtěli. 

Štítky článku:

prestiž 1: 20,81 přečteno 341×

1 Hodnotit článek 18

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

FUNGUJE VŮBEC PROPAGANDA NA MEZIRASOVÉ VZTAHY?

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse