Necenzurujeme.cz

A JE TO TU - BRITÁNIE BUDE PRVNÍ ISLÁMSKÁ ZEMĚ V EVROPĚ

A obejde se to bez boje, pěkně legálně a demokraticky. Brexit přišel s křížkem po funuse.  Na post příštího premiéra má našlápnuto Sajid Javid. Žádné překvapení, ministr vnitra je též muslim, primátor Londýna a ještě pár jiných primátorů též vyznavači náboženství miru. Možná i Mayová je už konvertitka, ale zatím ne veřejně. 

Královská rodina větří změny a už se připravuje, objevily se články o královně kde se tvrdí že je přímý potomek proroka Mohameda.  Čili už se sichrují, a tak není divu že královna zahrnuje Meghan poctama o kterých se Katy nezdálo.  Inu Kate je bílá, Meghan má správnější barvu.  A tak se připravují na přežití svého královského rodu v Británii aby nemuseli do exilu. 

Vše je bráno jako samozřejmost, málokdo se cuká,  protože to umí naservírovat,  tolerance, multikulturalismus, a žádný živel jako Tommy Robinson to nebude kazit, tak ho šoupneme do lochu.  Tommy není první politický vězeň, je jen známý tak se o něj ti nepodělaní berou. 

Čtu jak se Jihokorejci bouří protože nechtějí brát nabízené muslimské pseudo - uprchlíky.  Chápu doteď proč je berou v Evropě, je to korupce, a nepakují se na tom jen neziskovky, ale proč je chtějí nasáčkovat i do Asie? Japonci a Číňané nechtějí na to slyšet tak se snaží jinde. 

Kdo má takový obrovský zájem cpát muslimy do celého světa?  Nejsou to uprchlíci, chudí teprve ne, ti nemají prachy pro pašeráky, leda že by jim to NĚKDO platil.  Že by EU vůdci byli už muslimové? Jinak nepochopím PROČ se někdo tak moc snaží islamizovat svět? Od muslimů to chápu, je to v koránu, ale evropští vůdci prý nejsou muslilmové, NEBO ANO?

Štítky článku:

prestiž 1: 29,46 přečteno 1 189×

0 Hodnotit článek 29

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

A JE TO TU - BRITÁNIE BUDE PRVNÍ ISLÁMSKÁ ZEMĚ V EVROPĚ

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse