Necenzurujeme.cz

BĚLOŠI JSOU V EVROPĚ VETŘELCI, BUĎ DOBROVOLNĚ VYHYNOU NEBO.....

Zatím to vypadá jako nadsázka, ale už se na tom pracuje. Istambulská úmluva a převýchova lidu, jede to na plné obrátky. BBC dělá poučné historické seriály, i kreslené pro děti.

Bývávaly nádherné, ale začali ideologicky blbnout. Máme tu černého Julia Césara, olympští bohové, Achilles jsou černoši, francouzská královna též, a historici nám vysvětlují že v našem středověku hráli černoši velkou roli. Homéra přeložili pochybně když čteme že Achilles byl blond, prý to může v originálu být jako že jeho černá kudrnatá hříva se nějak na slunci třpytila,  přece už tenkrát byly v Řecku různé rasy, bohové se mohou převtělit v co chtějí, proč by Artemisa nemohla být černoška s přelivem?

Dětem ukazují kreslený seriál kde římští senátoři jsou černoši co mají bílé manželky a kávové děti, starověký Řím už prý byl multikulturní, antické řecké i římské sochy bývaly barevné, tudíž si je představme v barvě černé. Dnes už těžko uvidíte historický film kde by třeba Robin Hood neměl aspoň černého přítele. Na Netflixu uvidíte i pár černých apoštolů, včetně Marie Magdalény. 

 To znamená že naše veřejně vysmívané nebo popírané hodnoty budou vyměněny za jiné, kterým se nebudeme smět vysmívat. A stejně, naši předci jsou černí tak co. My jsme jen trpění vetřelci.  Mešity všude ve větších městech na Západě, ramadán se slaví na námětích a islám nejen patří do Evropy, ale ramadán je stará německá tradice.

A do toho ta úmluva. Bude trestné se dívat na ženy coby sexuální objekty. Čumět do výstřihu nebo tak bude trestné, vím - není žalobníčka není soudce, ale to se dá vylepšit. Ve Švédsku už musí mít povolení k šukání, nejlépe písemné.  To vše přijde i jinam. Prostě bude snaha o to aby se běloši raději oddávali beztrestné masturbaci s nafukovacími panáky. 

Co se nových Evropanů týče, těch se to moc netýká. Stačí vidět tu vlnu znásilnění kterou se státy snaží okecat i ututlat. Tommy Robinson na to upozornil a už je v lochu. Nebude poslední. 

CO TO ZNAMENÁ? ŽE NOVÁ GENERACE BUDE VYCHOVÁNA V DUCHU ŽE ISLÁM, ČERNOŠI I ARABOVÉ JSOU TI PRAVÍ, MY JSME VETŘELCI, A POKUD BUDEME CHTÍT ZŮSTAT, TAK LEDA NA PRÁCI KTEROU NÁM LASKAVĚ NEODEPŘOU.

ODKAZY

ZDE    ZDE  ZDE  ZDE  ZDE

A perlička, Einstein byl hnusný rasista, psal ve svém deníku že Číňané jsou velmi pracovitý národ, ale jsou špinaví a trochu zabednění, byla by škoda kdyby vytlačili jiné rasy, protože je jich příliš mnoho. To znamená jedno, Eistein je z těch mužů, fuj, muž, který není černý ani muslim a jeho jméno, a jiných, je už na seznamu těch co mají být z historie vymazáni,  u jiných to už začalo.  ZDE  

Štítky článku:

prestiž 1: 26,60 přečteno 1 113×

1 Hodnotit článek 25

Sdílejte článek na dalších sociálních sítích

BĚLOŠI JSOU V EVROPĚ VETŘELCI, BUĎ DOBROVOLNĚ VYHYNOU NEBO.....

(Článek už je starý. Interní diskuse k němu byly uzavřeny.)

Žádné komentáře

V interní diskusi je 0 příspěvků || Diskutovat

Facebook diskuse